facebook
twitter
YouTube
BIP
epuap

II MEMORIAŁ OSKARA PLINTY – TERMINARZ I WYNIKI


TERMINARZ  ROZGRYWEK  GRUPY  A  i  B

 

 

Grupa  A  

 

Czas gry

2 x 10 minut

Grupa  B
1 Polonia/Stal Świdnica 1 AP Orzeł Ząbkowice Śląskie
2 Zagłębie Lubin 2 Śląsk Wrocław
3 UKS Lechia Dzierżoniów 3 Eagles London
4 Pogoń Pieszyce 4 Bielawianka Bielawa
5 FC Academy Wrocław 5 Chojnik Jelenia Góra

 

Nr

meczu

Godzina

meczu

Grupa Nazwa drużyny   Nazwa drużyny WYNIK
9.00     OFICJALNE OTWARCIE MEMORIAŁU
1 9.30 A Zagłębie Lubin FC Academy Wrocław  6:0
2 A UKS Lechia Dzierżoniów Pogoń Pieszyce  3:0
3 9.55 B Śląsk Wrocław Chojnik Jelenia Góra  1:0
4 B Eagles London Bielawianka Bielawa  2:2
5 10.20 A FC Academy Wrocław UKS Lechia Dzierżoniów  1:3
6 A Polonia/Stal Świdnica Zagłębie Lubin 0:2
7 10.45 B Chojnik Jelenia Góra Eagles London 2:0
8 B AP Orzeł Ząbkowice Śląskie Śląsk Wrocław 1:2
9 11.10 A UKS Lechia Dzierżoniów Polonia/Stal Świdnica  1:2
10 A Pogoń Pieszyce FC Academy Wrocław  0:5
11 11.35 B Eagles London AP Orzeł Ząbkowice Śląskie  0:0
12 B Bielawianka Bielawa Chojnik Jelenia Góra  0:1
13 12.00 A Polonia/Stal Świdnica Pogoń Pieszyce  4:1
14 A Zagłębie Lubin UKS Lechia Dzierżoniów  0:0
15 12.25 B AP Orzeł Ząbkowice Śląskie Bielawianka Bielawa  0:0
16 B Śląsk Wrocław Eagles London  5:0
17 12.50 A Pogoń Pieszyce Zagłębie Lubin  0:9
18 A FC Academy Wrocław Polonia/Stal Świdnica  1:1
19 13.15 B Bielawianka Bielawa Śląsk Wrocław  0:2
20 B Chojnik Jelenia Góra AP Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:0

 


         13.40 – 14.40      PRZERWA OBIADOWA


II MEMORIAŁ OSKARA PLINTY `04

OSiR, DZIERŻONIÓW 27.08.2016 r.

 

Tabela wyników grupy A

Drużyna / mecz Polonia/Stal Świdnica Zagłębie Lubin UKS Lechia Dzierżoniów Pogoń Pieszyce FC Academy Wrocław Pkt Bramki M – ce
Polonia/Stal Świdnica x  0:2

0

 2:1

3

 4:1

3

 1:1

1

 7  7:5 II
Zagłębie Lubin  2:0

3

 x

 0:0

1

 9:0

3

 6:0

3

 10  17:0  I
UKS Lechia Dzierżoniów

 1:2

0

 0:0

1

 x

 3:0

3

 3:1

3

 7 7:3 III
Pogoń Pieszyce

 1:4

0

 0:9

0

 0:3

0

 x

 0:5

0

 0  1:21  V
FC Academy Wrocław

 1:1

1

 0:6

0

 1:3

0

 5:0

3

 x  4 7:10  IV

 

Tabela wyników grupy B

Drużyna / mecz AP Orzeł Ząbkowice Śląskie Śląsk Wrocław Eagles London Bielawianka Bielawa Chojnik Jelenia Góra Pkt Bramki M – ce
AP Orzeł Ząbkowice Śląskie  x  1:2

0

 0:0

1

 0:0

1

 0:3

0

 2  1:5  V
Śląsk Wrocław  2:1

3

x  5:0

3

 2:0

3

 1:0

3

 12  10:1  I
Eagles London

 0:0

1

 0:5

0

x

 2:2

1

 0:2

0

 2  2:9  III
Bielawianka Bielawa  0:0

1

 0:2

0

 2:2

1

x

 0:1

0

 2  2:5 IV
Chojnik Jelenia Góra  3:0

3

 0:1

0

 2:0

3

 1:0

3

 x  9  6:1  II

 

 

II MEMORIAŁ OSKARA PLINTY `04

OSiR, DZIERŻONIÓW 27.08.2016 r.

 

 

 

TERMINARZ  GIER  FINAŁOWYCH 

 

Nr meczu Godzina

meczu

  Nazwa  drużyny   Nazwa drużyny WYNIK
21 14:40 9

A

POGOŃ PIESZYCE ORZEŁ ZĄBKOWICE  0:4
22 15:10 A LONDON EAGLES FC ACADEMY WROCŁAW  1:1 k. 6:5
23 B UKS LECHIA DZIERŻONIÓW BIELAWIANKA BIELAWA  4:0
24 15:40 PF

A

ZAGŁĘBIE LUBIN CHOJNIK JELENIA GÓRA  2:0
25 PF

B

ŚLĄSK WROCŁAW POLONIA/STAL ŚWIDNICA  0:0 k. 1:3
26 16:10 7

B

FC ACADEMY WROCŁAW BIELAWIANKA BIELAWA  3:0
27 5

A

LONDON EAGLES LECHIA DZIERŻONIÓW  1:4
28 16:40 III

B

CHOJNIK JELENIA GÓRA ŚLĄSK WROCŁAW  3:1
29 17:10 I

A

ZAGŁĘBIE LUBIN POLONIA/STAL ŚWIDNICA

 0:0

k. 5:4

 

 

Godz. 18.00 zakończenie Memoriału

 



Powrót do strony głównej
2015 © OSiR Dzierżoniów. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Create by jrs.net.pl