facebook
twitter
YouTube
BIP
epuap
Kamera

XII PARAOLIMPIADA SPORTOWA – PODSUMOWANIE


W środę 7 grudnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbyła się XII Paraolimpiada Sportowa. Zmagania sportowe przebiegały pod hasłem „Biegiem do Świąt”.

W Paraolimpiadzie uczestniczyło 100 dzieci z placówek integracyjnych i specjalnych mieszczących się na terenie powiatu dzierżoniowskiego: Przedszkole Publiczne nr 2 w Dzierżoniowie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Pieszycach, Przedszkole Publiczne nr 2 w Pieszycach, Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piławie Górnej, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dzierżoniowie, Szkoła Podstawowa w Tuszynie oraz Szkoła „Bajeczne Wzgórza” w Dobrocinie. Ponadto gościliśmy dzieci z Przedszkola „Promyk Słońca” we Wrocławiu i Szkoły Specjalnej z partnerskiego miasta Lanskroun.

Na koniec zmagań każdy uczestnik otrzymał słodki upominek oraz pamiątkowy medal.

Organizatorami imprezy byli Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Integracji „Uśmiech”, Przedszkole Publiczne nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałem Specjalnym w Dzierżoniowie oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie., a współfinansowana była ona ze środków Miasta Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015 – 2020 oraz środków z budżetu Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie.

1-large 2-large 3-large 4-large 5-large 6-large 7-large 8-large 9-large 10-large 11-large 12-large 13-large 14-large 15-large  16-largePowrót do strony głównej
2015 © OSiR Dzierżoniów. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Create by jrs.net.pl