facebook
twitter
YouTube
BIP
epuap

XIV MEMORIAŁ SŁAWOMIRA HARAFA – WYNIKI


 

TERMINARZ  ROZGRYWEK  GRUPY  A  i  B  –  SOBOTA  28.01.2017 r.

 

Grupa  A  

 

Czas gry

1 x 18 minut

Grupa  B
1 UKS Lechia I Dzierżoniów 1 AP Orzeł Ząbkowice Śląskie
2 Polonia/Stal Świdnica 2 MKS Parasol Wrocław
3 AS Milicz 3 Zagłębie Lubin
4 Bielawianka Bielawa 4 NKS Start Namysłów

Zestawienie  par  w  meczach  grup  A  i  B

 

Nr

meczu

Godzina

meczu

Grupa Nazwa drużyny   Nazwa drużyny WYNIK
1 08:30 A UKS Lechia I Dzierżoniów Polonia/Stal Świdnica 0:5
2 08:50 A AS Milicz Bielawianka Bielawa 2:2
3 09:10 B AP Orzeł Ząbkowice Śląskie MKS Parasol Wrocław 2:3
4 09:30 B Zagłębie Lubin NKS Start Namysłów 9:1
5 09:50 A UKS Lechia I Dzierżoniów AS Milicz 3:2
6 10:10 A Polonia/Stal Świdnica Bielawianka Bielawa 7:1
7 10:30 B AP Orzeł Ząbkowice Śląskie Zagłębie Lubin 6:5
8 10:50 B MKS Parasol Wrocław NKS Start Namysłów 15:0
9 11:10 A UKS Lechia I Dzierżoniów Bielawianka Bielawa 3:1
10 11:30 A Polonia/Stal Świdnica AS Milicz 9:1
11 11:50 B AP Orzeł Ząbkowice Śląskie NKS Namysłów 6:1
12 12:10 B MKS Parasol Wrocław Zagłębie Lubin 3:2
12:40 OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU  –  WSZYSTKIE  DRUŻYNY
13:10 Mecz przyjaciół Sławomira Harafa

 

Tabela wyników grupy A

 
Drużyna / mecz UKS Lechia I Dzierżoniów Polonia/Stal

Świdnica

AS Milicz Bielawianka Bielawa Pkt Bramki M – ce
UKS Lechia I Dzierżoniów

X

 0:5

0

3:2

 3:1

3

 6  6:8 II
Polonia/Stal Świdnica 5:0

X

9:1

7:1

 9  21:2
AS Milicz  2:3

0

 1:9

0

X

2:2

1 

 1  5:14 IV 
Bielawianka Bielawa 1:3

1:7

2:2

X

 1 4:12 III 

 

Tabela wyników grupy B

 

Drużyna / mecz AP Orzeł Ząbkowice

Śląskie

MKS Parasol Wrocław Zagłębie Lubin NKS Start Namysłów Pkt Bramki M-ce
AP Orzeł Ząbkowice Śląskie

X

 2:3

0

6:5

3 

6:1

3 

6  14:9  II
MKS Parasol Wrocław

 3:2

3

X

 3:2

3

15:0

9 21:4  I
Zagłębie Lubin 5:6

2:3

X

 9:1

3

3 16:10 III 
NKS Start Namysłów 1:6

0:15

0 

 1:9

0

X

0 2:30  IV

 

 

 

 

TERMINARZ  ROZGRYWEK  GRUPY  C  i  D  –  SOBOTA  28.01.2017 r.

 

Grupa  C  

 

Czas  gry

1 x 18 minut

Grupa  D
1 Olympic Wrocław 1 UKS Lechia II Dzierżoniów
2 AP Chojnik Jelenia Góra 2 UKS AP Falubaz Zielona Góra
3 UKS Polonia I Słubice 3 UKS Polonia II Słubice
4 Oranje Sport Konin 4 MLUKS Dwójka MOS Gubin

 

Zestawienie  par  w  meczach  grup  C  i  D

 

Nr

meczu

Godzina

meczu

Grupa Nazwa drużyny   Nazwa drużyny WYNIK
1 14:00 C Olympic Wrocław AP Chojnik Jelenia Góra 1:3
2 14:20 C UKS Polonia I Słubice Oranje Sport Konin 9:3
3 14:40 D UKS Lechia II Dzierżoniów UKS AP Falubaz Zielona Góra 3:5
4 15:00 D UKS Polonia II Słubice MLUKS Dwójka MOS Gubin  4:5
5 15:20 C Olympic Wrocław UKS Polonia I Słubice 1:3
6 15:40 C AP Chojnik Jelenia Góra Oranje Sport Konin 6:1
7 16:00 D UKS Lechia II Dzierżoniów UKS Polonia II Słubice 2:3
8 16:20 D UKS AP Falubaz Zielona Góra MLUKS Dwójka MOS Gubin 0:4
9 16:40 C Olympic Wrocław Oranje Sport Konin 5:4
10 17:00 C AP Chojnik Jelenia Góra UKS Polonia I Słubice 7:0
11 17:20 D UKS Lechia II Dzierżoniów MLUKS Dwójka MOS Gubin  2:3
12 17:40 D UKS AP Falubaz Zielona G UKS Polonia II Słubice  4:4

 

Tabela wyników grupy C

 

Drużyna / mecz Olympic Wrocław AP Chojnik Jelenia Góra UKS Polonia I Słubice Oranje Sport Konin Pkt Bramki M-ce
Olympic Wrocław

X

 1:3

0

 1:3

0

 5:4

3

 3 7-10  III
AP Chojnik Jelenia Góra

 3:1

3

X

 7:0

3

 6:1

3

 9  16-2  I
UKS Polonia I Słubice

 3:1

3

 0:7

0

X

 9:3

3

 6  12-11  II
Oranje Sport Konin

 4:5

0

 1:6

0

 3:9

0

X

 0  8-20  IV

 

Tabela wyników grupy D

 

Drużyna / mecz UKS Lechia II Dzierżoniów UKS AP Falubaz Zielona Góra UKS Polonia II Słubice MLUKS Dwójka MOS Gubin Pkt Bramki M-ce
UKS Lechia II Dzierżoniów

 X

 3:5

0

 2:3

0

 2:3

0

 0  7:11  IV
UKS  AP Falubaz Zielona Góra

 5:3

3

 X

 4:4

1

 0:4

0

 4  9:11  III
UKS Polonia II Słubice

 3:2

3

 4:4

1

 X

 4:5

0

 4  11:11  II
MLUKS Dwójka MOS Gubin

 3:2

3

 4:0

3

 5:4

3

 X

 9  12:6  I

 

 

 

 

XIV MEMORIAŁ SŁAWOMIRA  HARAFA `06

 

 

TERMINARZ  GIER  FINAŁOWYCH  –  NIEDZIELA  29.01.2017 r.

 

Finały B

 

Nr meczu Godzina

meczu

  Nazwa  drużyny   Nazwa drużyny WYNIK
25 09:00  CF BIELAWIANKA BIELAWA  ORANJE SPORT KONIN 2:5
26 09:20  CF ZAGŁĘBIE LUBIN UKS LECHIA II DZIERŻONIÓW 5:1
27 09:40  CF OLYMPIC WROCŁAW AS MILICZ  6:3
28 10:00  CF UKS AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA NKS START NAMYSŁÓW  4:4 k 1:3
29 10:20 BIELAWIANKA BIELAWA UKS LECHIA II DZIERŻONIÓW  3:3 K 2:0
30 10:40 PF ORANJE SPORT KONIN ZAGŁĘBIE LUBIN 1:3
31 11:00

AS MILICZ

UKS AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA

1:9
32 11:20  PF

OLYMPIC WROCŁAW

NKS START NAMYSŁÓW 6:4
33 11:40  15

 

UKS LECHIA II DZIERŻONIÓW

AS MILICZ

5:3
34 12:00  13 BIELAWIANKA BIELAWA

UKS AP FALUBAZ ZIELONA GÓRA

2:6
35 12:20  11

ORANJE SPORT KONIN

NKS START NAMYSŁÓW

 6:3
36 12:40 9

ZAGŁĘBIE LUBIN

OLYMPIC WROCŁAW

6:0

 

 

 

 

 

 

 

TERMINARZ  GIER  FINAŁOWYCH  –  NIEDZIELA  29.01.2017 r.

 

Finały A

 

Nr meczu Godzina

meczu

  Nazwa  drużyny   Nazwa drużyny WYNIK
37 13:00  CF POLONIA/STAL ŚWIDNICA UKS POLONIA I SŁUBICE 7:1
38 13:20  CF MKS PARASOL WROCŁAW UKS POLONIA II SŁUBICE 2:1
39 13:40  CF AP CHOJNIK JELENIA GÓRA UKS LECHIA I DZIERŻONIÓW 6:0
40 14:00  CF MULKS DWÓJKA MOS GUBIN AP ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 1:0
41 14:20 UKS POLONIA I SŁUBICE UKS POLONIA II SŁUBICE  1:3
42 14:40 PF POLONIA/STAL ŚWIDNICA MKS PARASOL WROCŁAW  1:0
43 15:00 UKS LECHIA I DZIERŻONIÓW AP ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE  4:1
44 15:20 PF AP CHOJNIK JELENIA GÓRA MLUKS DWÓJKA MOS GUBIN 3:1
45 15:40  7 UKS POLONIA I  SŁUBICE AP ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 1:2
46 16:00  5 UKS POLONIA II SŁUBICE UKS LECHIA I DZIERŻONIÓW  5:4
47 16:20  3 MKS PARASOL WROCŁAW MLUKS DWÓJKA MOS GUBIN  3:2
48 16:40  1 POLONIA/STAL ŚWIDNICA AP CHOJNIK JELENIA GÓRA  3:0

 

17.10 Wręczenie nagród i zakończenie imprezy.



Powrót do strony głównej
2015 © OSiR Dzierżoniów. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Create by jrs.net.pl