facebook
twitter
YouTube
BIP
epuap

ZA NAMI VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NO GI i GI FIGHT


W sobotę 4 lutego w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się VI Ogólnopolski Turniej NO GI i GI Fight.

 

W zawodach udział brało 400 uczestników, reprezentujących 45 klubów z Polski, Czech oraz Słowacji. Po raz pierwszy zmagano się w dwóch formułach NO GI oraz GI.

W prestiżowych kategoriach OPEN zwyciężali :

NO GI – Livio Victoriano (Opole) oraz GI – Robert Henek (Wodzisław Śląski).

Organizatorami zawodów byli Norbert Warchoł oraz MULKS Junior Dzierżoniów, a współfinansowane były one ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

 

Sponsorami głównymi zawodów byli :

DRG Agro Group z Tuszyna

Pit Bull West Coast

Profesjonalne Centrum Odżywek Sportowych

Fix Four Health

 

Patronat medialny :

BJJ Fanatics

grapplerinfo.pl

DOBA.pl

DDZ24.eu

Info.ddz.pl

Radio Zet Gold

Tygodnik Dzierżoniowski

 

 

Wyniki zawodów Formuła GI

 

Kat. Open

  1. Robert Henek (Academia Gorila)
  2. Konrad Śmieszek (Sihaspa)
  3. Kamil Czochra (RGC Wrocław)

 

Elita -70kg

  1. Paweł Kolk (Academia Gorila)
  2. Paweł Wadas (Wrox Gym)

 

Elita -76kg

  1. Maciej Kruszewski (Streffa Fight Lubin)
  2. Paweł Dębski Bersekers (Team Wrocław)
  3. Daniel Krakowiak (RGC Krośnice) / Krzysztof Hamerski (Fu Getsu Otmuchów)

 

Elita -82kg

  1. Robert Henek (Academia Gorila)
  2. Karol Kania (RGC Dąbrowa Górnicza)
  3. Dawid Raczyński (Checkmat Wrocław) / Paweł Tomalik Next Level BJJ Opole

 

Elita-88kg

1.Tomasz Jakubiec Team (Draculino Ruda Śląska)

  1. Paweł Pukalski-Pukała (Boi Team Strzelin)
  2. Maciej Szubart (Next Level BJJ Wrocław) / Kamil Drukała (RGC Dąbrowa Górnicza)

 

Elita+96kg

  1. Grzegorz Kaszuba (RGC Wrocław)
  2. Bartłomiej Maciążek (RGC Dąbrowa Górnicza)
  3. Livio Victoriano (Next Level BJJ Opole)

 

Niebieskie Pasy -66kg

  1. Kamil Paczka (BJJ Factory)
  2. Kamil Długaszek (Saints Kędzierzyn Koźle)

 

Niebieskie pasy -74kg

  1. Grzegorz Skołuda (Bersekers Team Wrocław)
  2. Szczepan Bajtek (Boi Team Strzelin)
  3. Alex Pantak (Wrox Gym) / Marcin Szadkowski

 

Niebieskie Pasy -81kg

  1. Miłosz Borowski (Invictus BJJ Oborniki Śląskie)
  2. Marcin Mielcarek (BJJ Factory)
  3. Filip Kobylański (Next Level BJJ Opole) / Terek Ben (RGC Dąbrowa Górnicza)

 

Niebieskie Pasy -88kg

  1. Szymon Krupa (Academia Gorila)
  2. Denis Sekura (Team Draculino Ruda Śląska)
  3. Dariusz Tyczyński (RGC Krośnice) / Oto Machala (Laugaricio Jiu Jitsu)

 

Niebieskie Pasy -96kg

  1. Piotr Skrętowicz (Fu Getsu Otmuchów)
  2. Aleksy Krawczyk (Wrox Gym)

 

Białe pasy -66kg

  1. Miłosz Sudoł (RGC Wrocław)
  2. Krzysztof Szpiech (Team Draculino Ruda Śląska) / Michał Fydrych

 

Białe pasy -74kg

  1. Paweł Kiełkowski (BJJ Factory)
  2. Bartosz serweta (RGC Krośnice)
  3. Andrzej Wiaderek (RGC Krośnice) / Robert Michalczyk

 

Białe pasy -81kg

  1. Hubert Rokita
  2. Michał Partyka (Wrox Gym)
  3. Adrian Krzesak (RGC Krośnice) / Maksym Terenzani (ChectMat Wrocław)

 

Białe pasy -88kg

  1. Mateusz Januar (Streffa Fight Team Lubin)
  2. Paweł Hodowaniec (Checkmat Wrocław)
  3. Jarosław Starosta (Academia Gorila) / Bartosz Barteczko (Academia Gorila)

 

Białe pasy -96kg

  1. Piotr Kuczkowski (Invictus BJJ Oborniki Śląskie)
  2. Dawid Laubrant (Academia Gorila)
  3. Bartosz Szurma (Academia Gorila) / Daniel Franiczek (Academia Gorila)

 

Białe pasy +96kg

  1. Mateusz Kusztal (Invictus Oborniki Śląskie)
  2. Bartosz Kędzior (Bersekers Team Wrocław)
  3. Łukasz Comperlik (Team Draculino Ruda Śląska) / Marcin Reisch (Fu Getsu Otmuchów)

 

Kobiety -56kg

  1. Aleksandra Śliwińska (Checkmat Wrocław)
  2. Agnieszka Durmowicz (BJJ Factory)
  3. Justyna Siemieniuk (Next Level BJJ Opole)

 

Kobiety +56kg

  1. Karolina Grosiak (Checkmat Wrocław)
  2. Aleksandra Milejska (Wrox Gym)
  3. Wiktoria Zarychta (Bersekers Team Szczecin) / Żaneta Nowak (Academia Gorila)

 

Juniorzy -66kg

  1. Kamil Kusza (RGC Krośnice)
  2. Szymon Sądzik (Saints Gold Team)
  3. Przemysław Popławski / Paweł Dawidowicz (RGC Krośnice)

 

Masters – 76kg

  1. Paweł Czuga (BJJ Factory)
  2. Adrian Zamorski (Wrox Gym)
  3. Jarosław Siudak (Fu Getsu Otmuchów) / Andrzej Dębski (Wrox Gym)

 

Masters +88kg

  1. Tomasz Waśkowiak (Checkmat)
  2. Jan Horak (BJJ Praha)
  3. Łukasz Pisuła (Nova Uniao Namysłów) / Piotr Kuczkowski (Invictus BJJ)

 

Klasyfikacja drużynowa

  1. Academia Gorila
  2. Wrox Gym
  3. Checkmat

 

Wyniki Formuła NO GI

 

OPEN

  1. Livio Victoriano (Next Level BJJ Opole)
  2. Jarosław Frankowski (Fu Getsu Otmuchów)
  3. Paweł Tomalik (Next Level BJJ Opole)

 

Białe pasy -60kg

  1. Michał Koczan (Contender Kamienna Góra)
  2. Artur Suski (ZLKZ Zagłębie Wałbrzych)

 

Białe pasy -66kg

  1. Jakub Benko (Laugaricio Jiu Jitsu)
  2. Norbert Kwiatkowski
  3. Łukasz Krzyżanowski (Steffa Fight Team Lubin) / Paweł Frenczak (RGC Wrocław)

 

Białe pasy -74kg

  1. Alan Zylla (Atleta Fight Club)
  2. Adrian Szyba (Contender Kamienna Góra)
  3. Szymon Cieśla (Forca Brava Opole) / Michał Kapłon (Kimura Nova Uniao Namysłów)

 

Białe basy -81kg

  1. Grzegorz Gałka
  2. Michał Głuszek (Checkmat Wrocław)
  3. Krystian Skupień (Boi Tam Strzelin) / Eryk Rzepa (Checkmat Wrocław)

 

Białe pasy -88kg

  1. Dawid Kubacki (Academia Gorila)
  2. Marcin Dawidowicz (RGC Krośnice)
  3. Kamil Pernej (Horda Wałbrzych) / Bartosz Barteczko (Academia Gorila)

 

Białe pasy -96kg

  1. Dawid Piekaruś (Łamator Racibórz)
  2. Tomasz Hawryliszyn )RGC Wrocław)
  3. Dawid Laubrant (Academia Gorila) / Maciej Jadowski (Checktmat Wrocław)

 

Białe pasy +96kg

  1. Dariusz Frelich (Contender Kamienna Góra)
  2. Bartłomiej Kędzior (Bersekers Team Wrocław)
  3. Bartłomiej Nowogrodzki (Street Fighters Słubice) / Dominik Lewiński (Checkmat Wrocław)

 

Niebieskie Pasy -66kg

  1. Mateusz Dybski (Checkmat Wrocław)
  2. Mateusz Antosz (Natal Gold Team Katowice)
  3. Andrzej Łaszewski (Forca Brava Opole) / Grzegorz Joniak (Bebson Gold Team)

 

Niebieskie pasy -74kg

  1. Marcin Szadkowski (Team Draculino Ruda Śląska)
  2. Michał Jakimów (Forca Brava Opole)
  3. Michał Kilian (Forca Brava Opole) / Piotr Szymorszczyk (Team Draculino Ruda Śląska)

 

Niebieskie pasy 81kg

  1. Patryk Nowak (Kimura Nova Uniao Namysłów)
  2. Dominik Kaczmarek (Checkmat Wrocław)
  3. Stanisław Tuszyński (Streffa Fight Team Lubin) / Michał Miłek (Streffa Fight Team Lubin)

 

Niebieskie pasy -88kg

  1. Denis Sekura (Team Draculino Ruda Śląska)
  2. Szymon Krupa (Academia Gorila)
  3. Arkadiusz Grela (RGC Wrocław) / Bartosz Zagdański (Forca Brava Opole)

 

Niebieskie pasy -96kg

  1. Aleksy Krawczyk (Wrox Gym)
  2. Kamil Zgondek (Streffa Fight Team Lubin)
  3. Andrzej Ochman (Gracie Barra Chorzów) / Mateusz Chmielewski (Saints Gold Team Kędzierzyn Koźle)

 

Niebieskie pasy +96kg

  1. Mateusz Grzegorczyn (Forca Brava Opole)
  2. Jan Horak (BJJ Praha)
  3. Robert Rożenko (ASW Pawła Krażewskiego)

 

Elita – 70kg

  1. Mariusz Joniak (Bebson Gold Team)
  2. Witold Fedyna (Checkmat Wrocław)
  3. Paweł Wadas (Wrox Gym) / Jakub Cegiełko (UKS Budo Grodzisk Mazowiecki)

 

Elita -76kg

  1. Maciej Kruszewski (Streffa Fight Team Lubin)
  2. Bogumił Grzebieniowski (BJJ Next Level Opole)
  3. Krzysztof Hamerski (Fu Getsu Otmuchów) / Daniel Krakowiak (RGC Krośnice)

 

Elita – 82kg

  1. Karol Kania (RGC Dąbrowa Górnicza)
  2. Paweł Tomalik (BJJ Next Level Opole)
  3. Michał Malcher (Forca Brava Opole) / Dawid Raczyński (Checkmat Wrocław)

 

Elita -88kg

  1. Jarocław Frankowski (Fu Getsu Otmuchów)
  2. Kamil Czochra (RGC Wrocław)
  3. Oliwier Szczygieł (Academia Gorila) / Tomasz Jakubiec (Team Draculino Ruda Śląska)

 

Elita-96kg

  1. Leszek Jaremkowski (Forca Brava Opole)
  2. Bartłomiej Maciążek (RGC Dąbrowa Górnicza)
  3. Livio Victoriano (Next Level Opole) / Adam Florek (Forca Brava Opole)

 

Juniorzy – 60kg

  1. Filip Żyto (RGC Krośnice)
  2. Igor Pisuła Kimura (Nova Uniao Namysłów)
  3. Mikołaj Regewicz (Contender Kamienna Góra) / Kamil Łuszcz (Contender Kamienna Góra)

 

Juniorzy – 66kg

  1. Bartosz Pisuła (Kimura Nova Uniao Namysłów)
  2. Gracja Miś (Streffa Fight Team Lubin)
  3. Wiktor Borys (Checkmat Wrocław) / Feliks Noskowicz (Contender Kamienna Góra)

 

Juniorzy -88kg

  1. Dominik Sztaba (Checkmat Wrocław)
  2. Bartłomiej Gnap (Checkmat Wrocław)
  3. Filip Bednarek (Junior Dzierżoniów) / Łukasz Olech (Next Level Opole)

 

Kobiety – 56kg

  1. Aleksandra Śliwińska (Checkmat Wrocław)
  2. Karolina Chodura (Next Level Opole)

 

Kobiety +56kg

  1. Karolina Zyła (Next Level Opole)
  2. Dominika Małecka (Bebson Gold Team)
  3. Wiktoria Zarychta (Bersekers Team Wrocław) / Agnieszka Błaszkiewicz

 

Masters Białe – niebieskie pasy -76kg

  1. Andrzej Dębski (Wrox Gym)
  2. Jarosław Siudak (Fu Getsu Otmuchów)

 

Masters Białe – niebieskie pasy -88kg

  1. Michał Serweta (Boi Team Strzelin)
  2. Michał Kosko (Junior Dzierżoniów)
  3. Sławomir Śmigielski (Natal Gold Team) / Łukasz Nurek (Invictus BJJ)

 

Masters Białe – niebieskie pasy +88kg

  1. Paweł Kempa (Barracuda)
  2. Piotr Kuczkowski (Invictus BJJ)
  3. Jan Horak (BJJ Praha) / Łukasz Pisuła (Kimura Nova Uniao Namysłów)

 

Masters Elita -88kg

  1. Maciej Kriwenok (Sparta Gold Team)
  2. Tomasz Paszek Team (Draculino Ruda Śląska)
  3. Przemysław Chmiel (Fu Getsu Otmuchów)

 

 

Klasyfikacja drużynowa

  1. Checkmat Wrocław
  2. Next Level Opole
  3. Forca Brava Opole

 



Powrót do strony głównej
2015 © OSiR Dzierżoniów. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Create by jrs.net.pl