facebook
twitter
YouTube
BIP
epuap
Kamera

KARDIOAEROBIK 2016


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zaprasza na zajęcia Kardioaerobiku, które przeznaczone są dla osób w średnim i starszym wieku. Zajęcia prowadzone są w każde poniedziałki o godz. 10.30 oraz czwartki o godz. 12.15 na hali dzierżoniowskiego OSiRu. Ćwiczenia dostosowane są do wieku i możliwości motorycznych uczestników i prowadzone są przez wykwalifikowaną instruktorkę. W zajęciach każdorazowo bierze udział od kilkunastu do kilkudziesięciu osób. Uczestnicy w rytmach ciekawej muzyki wykonują proste ćwiczenia i sekwencje ćwiczeń. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców nie pobieramy żadnej opłaty.

Kardioaerobik prowadzony jest od blisko od 3 lat i cieszy się coraz większą popularnością wśród mieszkańców Dzierżoniowa i okolic. Nasza akcja prowadzona będzie przez cały rok.

Organizatorem imprezy jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, a współfinansowana jest ze środków otrzymanych z Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015 – 2020

UWAGA !!!! Aktualizacja: Zajęcia w dniach 18.01 i 25.01 nie odbędą się w związku z obozami sportowymi na OSiRze

IMGP9510 IMGP9523 (Large)Powrót do strony głównej
2015 © OSiR Dzierżoniów. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Create by jrs.net.pl