16.07 – II TURNIEJ GRAND PRIX W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zaprasza na II Turniej Grand Prix w Siatkówce Plażowej. Odbędzie się on w niedzielę 16 lipca na terenie basenu odkrytego Ośrodka.
Zapisy prowadzone będą przed turniejem do godziny 10:00 (wejście boczne na basen od strony boiska). W Grand Prix mogą brać udział 2-osobowe drużyny męskie, 3-osobowe drużyny żeńskie lub 3-osobowe drużyny mieszane (2 kobiety +1 mężczyzna).
Wpisowe wynosi 15 zł w każdym turnieju od drużyny, w które wliczone jest wejście na basen. Grand Prix składa się z 3 turniejów eliminacyjnych oraz turnieju finałowego. W turnieju finałowym zagra 8 najlepszych drużyn z eliminacji, a odbędzie się on na boisku do siatkówki plażowej przy Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie.
Terminy pozostałych turniejów: 30.07; 13.08 (finał)
W turniejach eliminacyjnych dla trzech najlepszych drużyn organizatorzy ufundowali puchary. Natomiast drużyny, które zajmą miejsca I-III w turnieju finałowym otrzymają nie tylko okazałe puchary, ale także nagrody finansowe o wartości 600, 400 i 200 zł.
Zapraszamy do udziału !!!
Organizatorami imprezy są Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz MKS Lider Dzierżoniów, a finansowana jest ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów
w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015 – 2020.