YouTube
BIP
epuap

BROWAR BIELAWA WYGRYWA W III TURNIEJU GRAND PRIX

W dniu 30 lipca na terenie basenu odkrytego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się III Turniej Grand Prix w Siatkówce Plażowej. W turnieju wzięło udział  9 drużyn, które rywalizowały ze sobą w systemie brazylijskim. W ten sposób wyłoniono pary, które zmierzyły się w meczu finałowym – Browar Bielawa (Bartosz Świgoń, Dominik Chmielowiec) i Jugów Sport Park Bielawa (Maciej Byczek, Mateusz Polakowski) oraz w meczu o III miejsce – FC Barcelona (Krystian Gawrysiak, Grzegorz Jawnik) i Świdnica Bel-Pol (Marek Derda, Adam Pęczyński). Ostatecznie zwycięzcą została ekipa Browar Bielawa, która pokonała przeciwników w stosunku 2:1, natomiast na najniższym stopniu podium uplasował się zespół Świdnica Bel-Pol.

Wyniki fazy finałowej:

Półfinały

Browar Bielawa – Świdnica Bel-Pol 2:0 (15:6, 15:9)

FC Barcelona – Jugów Sport Park Bielawa 0:2 (8:15, 7:15)

Mecz o 3 miejsce

FC Barcelona – Świdnica Bel-Pol 1:2 (15:11, 11:15, 6:11)

Finał

Browar Bielawa – Jugów Sport Park Bielawa 2:1 (6:15, 15:13, 17:15)

16 HUZAR Kamieniec Ząbkowicki     4 4

W dniu 13 sierpnia 2017 r. na boisku do siatkówki plażowej przy Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie odbędzie się Turniej Finałowy Grand Prix w Siatkówce Plażowej, a wystąpi w nim 8 najlepszych drużyn klasyfikacji generalnej. Do zdobycia w nim będą nagrody finansowe o wartości 600, 400 i 200 zł.

Organizatorami imprezy są Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz MKS Lider Dzierżoniów, a finansowana jest ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów
w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015 – 2020.