facebook
twitter
YouTube
BIP
epuap

V Ogólnopolski Turniej NO GI FIGHT


 

W sobotę 23 stycznia w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się V Ogólnopolski Turniej NO GI FIGHT w brazylijskim jiu-jitsu. W zawodach udział brało 230 zawodników z całej Polski, Czech oraz Słowacji. Gościem specjalnym zawodów był Tomasz Drwal zawodnik KSW oraz pierwszy zawodnik z Polski walczący w najlepszej organizacji na świecie UFC. Sędzią głównym zawodów była Pani Irena Preiss z Krakowa.

Najlepszym zawodnikiem w prestiżowej kategorii OPEN  bez podziału na kat. Wagowe oraz dywizje został Maksymilian Kubiak z Opola.

Dekoracji zawodników dokonał pan Jan Kwinta – przedstawiciel firmy DRG AGRO GROUP z Tuszyna sponsora głównego Turnieju oraz Stanisław Warchoł prezes Klubu MULKS JUNIOR Dzierżoniów.

WYNIKI

Kat. OPEN

  1. Maksymilian Kubiak Forca Brava Opole
  2. Adam Florek Forca Brava Opole
  3. Konrad Śmieszek Shisasapa Grodzisk Wlkp.
  4. Michał Bobrowski SWD Kraków

Kat. Elita

  1. Sebastitan Maciejewski Alan Finfou Łódź
  2. Dominik Chmiel Octopus Pabianice
  3. Maksymilian Kubiak Forca Brava Opole
  4. Paweł Tomalik NEXT LEVEL BJJ Opole

Kat. Purpurowe pasy – 76kg

  1.  Michał Szydłowski Spartan Chorzów
  2. Łukasz Mirek Boi Team Wrocław
  3. Sebastian Kotwica SWD Kraków
  4. Tomasz Stawik Strzelec Gold Team Ostrów Wlkp.

Kat. Purpurowe pasy – 82kg

  1. Miłosz Gądziak Strzelec Gold Team Ostrów Wlkp
  2. Maciej Szubart Boi Team Wrocław
  3. Bartosz Derenowski Lions Głogów
  4. Maks Bartoszewski RGC Ostrów Wlkp

Kat. Purpurowe pasy – +88kg

  1. Artur Pałka Forca Brava Opole
  2. Paweł Murias RGC Wrocław
  3. 3.Adam Florek Forca Brava Opole
  4. Tymoteusz Łopaczyk Bebson Gold Team

Kat. Kobiety – 56kg

  1. Barbara Nalepka Elitarnii MMA Oborniki Śląskie
  2. Patrycja Ozor Bastion Rybnik
  3. Martyna Ciaskowska Boi Team Strzelin
  4. Anna Niemczyk Forca Brava Opole

Kat. Kobiety +56kg

  1. Joanna Gabryluk Marga Radom
  2. Dominika Małecka Bebson Gold Team Bielawa
  3. Natalia Baczyńska Akademia Pawła Krażewskiego Jelenia Góra
  4. Agata Drzystek Bersekers Team Jelenia Góra

Kat. Masters – 76kg

  1. Daniel Krakowiak RGC Ostrów Wlkp
  2. Andrzej Dębski Wrox Gym Galvao Wrocław
  3. Jarosław Siudak Fu Getsu Otmuchów

Kat. Niebieski Pasy – 66kg

  1. Mateusz Dybski FightLab Wrocław
  2. Dominik Kumor Boi Team Wrocław
  3. Paweł Czuj SWD Kraków
  4. Mariusz Joniak Bebson Gold Team

Kat. Niebieskie Pasy -74kg

  1. Krzysztof Hamerski Fu Getsu Otmuchów
  2. Bogumił Grzebieniowski Next Level BJJ Opole
  3. Bartłomiej Horobiowski Invictus BJJ Wrocław
  4. Bartłomiej Wdowiak

Kat. Niebieskie Pasy -81kg

  1. Maciej Kwiatkowski RGC Wrocław
  2. Oliwier Młyński RGC Wrocław
  3. Dominik Kaczmarek Boi Team Wrocław
  4. Piotr Zagdański

Kat. Niebieskie Pasy -88kg

  1. Jarosław Frankowski Fu Getsu Otmuchów
  2. 2.Michał Michalski RGC Wrocław
  3. Marcin Gudz JUNIOR Dzierżoniów
  4. Mariusz Podborączyński Forca Brava Opole

Kat. Niebieskie pasy -96kg

  1. Kamil Wojciechowski Zenith/Invictus
  2. 2.Dariusz Ząbek SWD Kraków
  3. 3.Nitaj Stelmach Akademia Pawła Krażewskiego
  4. 3.Piotr Skrętowicz Fu Getsu Otmuchów

Kat. Niebieksie Pasy +96kg

  1. Mateusz Grzegorczyn Forca Brava Opole
  2. Michał Dziurkowski Boi Team Wrocław
  3. Bartłomiej Dróbka Poznań
  4. Bartłomiej Szponar Boi Team Wrocław

Kat. Białe pasy -60kg

  1. Bartosz Wiśniewski Octagon Team
  2. Sebastian Dudek JUNIOR Dzierżoniów
  3. Arkadiusz Białończyk Octagon Team

Kat. Biełe pasy -66kg

  1. Mariusz Gomułka MMA Horda Wałbrzych
  2. 2.Krystian Taraszkiewicz Lions Głogów
  3. 3.Piotr Bilakiewicz Boi Team Wrocław
  4. 3.Filip Sobiech Armia Dęblin

Kat. Białe Pasy – 74kg

  1. Dawid Psiuk RGC Ostrów Wlkp
  2. Bartosz Serwata RGC Krośnice
  3. Robert Michalczyk Otmuchów
  4. Krzysztof Wysmoliński Octagon Team

Kat. Białe pasy -81kg

  1. Paweł Nahrebny MMA Orzeł Namysłów
  2. Roman Bohusz Jiu Jitsu Trencin Słowcja
  3. Radosław Gąska RGC Wrocław
  4. Michał Pogorzelski Boi Team Wrocław

Kat. Białe pasy -88kg

  1. Mateusz Reznerski FightLab Wrocław
  2. Marcin Dawidowicz RGC Krośnice
  3. Kamil Pernej MMA Horda Wałbrzych
  4. Szymon Frątczak Cyklon Zielona Góra

Kat. Białe pasy -96kg

  1. Mateusz Klis Forca Brava Opole
  2. Daniel Tulis Jiu Jitsu Trencin Słowacja
  3. Łukasz Stec JUNIOR Dzierżoniów
  4. Kacper Kozłowski Strefa Walki Jelenia Góra

Kat. Białe pasy +96kg

  1. Bartosz Chlebda Fu Getsu Otmuchów
  2. Maciej Sowa SWD Kraków
  3. Paweł Bury JUNIOR Dzierżoniów

Kat. Juniorzy -60kg

 

  1. Bartosz Wiśniewski Octagon Team
  2. Grzegorz Joniak Bebson Gold Team Bielawa
  3. Mikołaj Krzywoń JUNIOR Dzierżoniów
  4. Oliwier Gulczewski Forca Brava Opole

Kat. Juniorzy -66kg

  1. Piotr Bąkowicz Gold Team Polska
  2. Maciej Jurecki Fu Getsu Otmuchów
  3. Przemysław Popławski
  4. Karol Klęsk SWD Kraków

Kat. Juniorzy -74kg

  1. Jakub Artysiewicz Invictus BJJ Wrocław
  2. Mateusz Sawicki Forca Brava Opole
  3. Bartosz Kowal SWD Kraków
  4. Wojciech Gołdyn Fu Getsu Otmuchów

Kat. Juniorzy – 81kg

  1. Szymon Wuwer RGC Rybnik
  2. Tomasz Król Next Level BJJ Opole
  3. Filip Bednarek JUNIOR Dzierżoniów
  4. Maciej Bartosz Bebson Gold Team

Kat. Juniorzy -88kg

  1. Dariusz Tyczyński RGC Krośnice
  2. Maciej Kowal Invictus BJJ Wrocław
  3. Hubert Marconi Bersekers Team Jelenia Góra
  4. Giani Marconi Bersekers Team Jelenia Góra

Sponsorzy:

  • Sponsor główny Turnieju : DRG AGRO GROUP z Tuszyna
  • Asura Wear z Jeleniej Góry
  • Profesjonalne Centrum Odżywek Arkadiusz Rogowski Dzierżoniów
  • Rodos Bielawa
  • Fix Your Helath Grzegorz Fiks
  • Festa Sport Dzierżoniów Andrzej Fedorczak Piotr Stasieńko

Organizatorzy:

  • Urząd Miasta Dzierżoniów
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie
  • MULKS JUNIOR Dzierżoniów
  • Norbert Warchoł

Patronat Medialny:

  • Doba.pl
  • Radio Zet Gold
  • Grapplerinfo.pl
  • BJJFanatics.pl

2016-Nogi-Dzierzoniow (33) (Large) 2016-Nogi-Dzierzoniow (61)-COLLAGE (Large) 2016-Nogi-Dzierzoniow (73) (Large) 2016-Nogi-Dzierzoniow (90) (Large) 2016-Nogi-Dzierzoniow (179) (Large) 2016-Nogi-Dzierzoniow (191) (Large) 2016-Nogi-Dzierzoniow (206) (Large) 2016-Nogi-Dzierzoniow (235) (Large) 2016-Nogi-Dzierzoniow (299) (Large) 2016-Nogi-Dzierzoniow (309) (Large) 2016-Nogi-Dzierzoniow (368) (Large) 2016-Nogi-Dzierzoniow (372) (Large) 2016-Nogi-Dzierzoniow (382) (Large) 2016-Nogi-Dzierzoniow (444) (Large)

 

 



Powrót do strony głównej
2015 © OSiR Dzierżoniów. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Create by jrs.net.pl