facebook
twitter
YouTube
BIP
epuap

Andrzejkowe Zawody Pływackie – WYNIKI


W sobotę 2 grudnia 2017 roku na Basenie Krytym w Dzierżoniowie odbyły się Andrzejkowe Zawody Pływackie. Do rywalizacji zgłosiło się łącznie 266 młodych pływaków, którzy reprezentowali 21 klubów pływackich m.in. z Wrocławia, Jeleniej Góry, Kudowy Zdrój, Legnicy, Świdnicy, Bolesławca, Bielawy oraz gospodarza imprezy czyli MKS-u „Dziewiątki” Dzierżoniów.

 

Uczestnicy, w zależności od kategorii wiekowej (roczniki 2008, 2009, 2010, 2011 i młodsi) mieli do pokonania dystans 25 lub 50 metrów 4 stylami (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy). Młodzi pływacy z roczników 2008 i 2009 mogli wziąć udział w dwóch konkurencjach do wyboru. Dzieci z rocznika 2010 startowały w stylu grzbietowym, natomiast najmłodsi zawodnicy stylem dowolnym.

 

Najlepszych 6 zawodników i zawodniczek z każdej kategorii otrzymało dyplom, natomiast zawodnicy z miejsc I-III dodatkowo medale oraz nagrody rzeczowe.

 

Przyznano także puchar dla klubu, który zdobył najwięcej punktów w klasyfikacji drużynowej, a został nim Klub Sportowy „Balti” Bielawa.

 

Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz Klub Pływacki MKS „Dziewiątka” Dzierżoniów, a współfinansowana była ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

 

Wyniki:

25 metrów stylem motylkowym dziewczęta rocznik 2008

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1ŁYŚ ANTONINAKS BALTI BIELAWA17,69
2RASZEWSKA WIKTORIAKS OSIR BIELAWA18,84
3KOCHAŃSKA ALEKSANDRAUKS KROŚNICKA PRZYSTAŃ20,25

 

25 metrów stylem motylkowym chłopcy rocznik 2008

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1PASTOR BARTOSZKS CHAMPION LEGNICA18,52
2KUDŁATY JAKUBSSP 72 WROCŁAW20,94
3OTROCKI WITOLDKS BALTI BIELAWA22,00

 

 

25 metrów stylem dowolnym dziewczęta rocznik 2011 i młodsze

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1PARACIEJ NATASZAKS BALTI BIELAWA25,91
2JABŁOŃSKA JULIASWIM TEAM NOWA RUDA27,12
3JANICKA WERONIKASPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ29,66

 

25 metrów stylem dowolnym chłopcy rocznik 2011 i młodsi

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1TOMCZYK DAWIDKS OSIR BIELAWA24,06
2RZOŃCA KACPERSPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ26,37
3WÓJCIK HUBERTTORPEDA OLEŚNICA30,27

 

25 metrów stylem grzbietowym dziewczęta rocznik 2010

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1OLSCHOWKA JULIASPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ22,69
2PRZYBYSZEWSKA ALICJAKS BALTI BIELAWA23,25
3RYNOWIECKA HANNASPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ24,67

 

25 metrów stylem grzbietowym chłopcy rocznik 2010

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1BERNACIK FILIPKS OSIR BIELAWA23,39
2CYBART JANSWIM TEAM BIELAWA23,40
3TRUSEWICZ KONSTANTYKS JUST SWIM JELENIA GÓRA23,52

 

25 metrów stylem grzbietowym dziewczęta rocznik 2009

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1MODRZEWSKA KINGASWIM TEAM BIELAWA22,00
2CALIŃSKA LENASSP 72 WROCŁAW22,22
3KUKUŁKA OLGASWIM TEAM BIELAWA23,19

 

25 metrów stylem grzbietowym chłopcy rocznik 2009

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1BRAM MAKSYMILIANUKS OXPRESS BOLESŁAWIEC21,28
2POPOWICZ FILIPMKS 9 DZIERŻONIÓW22,23
3KADEJ JAKUBSSP 72 WROCŁAW22,40

 

50 metrów stylem grzbietowym dziewczęta rocznik 2008

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1ZHURAVEL POLINAWKS ŚLĄSK WROCŁAW41,12
2SIĘBIDA EMILIAKP HARPUN OSIECZNICA49,18
3URBANOWICZ HANNAWKS ŚLĄSK WROCŁAW49,73

 

50 metrów stylem grzbietowym chłopcy rocznik 2008

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1BEDNARZ JAKUBKS BALTI BIELAWA47,60
2SZUSTER OSKARMKS 9 DZIERŻONIÓW48,13
3GOŹDZIEWSKI JAKUBSSP 72 WROCŁAW49,95

 

25 metrów stylem klasycznym dziewczęta rocznik 2009

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1KRAWCZYK MILENAKP HARPUN OSIECZNICA24,79
2KŁOKOWSKA AMELIAUKS MARATOŃCZYK OSTRÓW WLKP25,19
3SIOŁKOWSKA MARCELINAUKS OXPRESS BOLESŁAWIEC26,04

 

25 metrów stylem klasycznym chłopcy rocznik 2009

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1SZUBA MAREKSPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ26,64
2SADEK FRANCISZEKAQUAPARK WROCŁAW27,03
3CZERWONKA GABRIELKS OSIR BIELAWA29,47

 

50 metrów stylem klasycznym dziewczęta rocznik 2008

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1KOPERA GAJAMKS 9 DZIERŻONIÓW49,20
2WOŁKOWSKA ZUZANNASSP 72 WROCŁAW51,19
3CHILARSKA ZOFIASPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ52,18

 

50 metrów stylem klasycznym chłopcy rocznik 2008

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1RADZIKOWSKI SZYMONWKS ŚLĄSK WROCŁAW51,45
1BATOR KACPERMKS 9 DZIERŻONIÓW51,45
3PASTOR BARTOSZKS CHAMPION LEGNICA51,59

 

25 metrów stylem dowolnym dziewczęta rocznik 2009

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1DURLIK ALEKSANDRAMKP ATOL OLEŚNICA18,70
2KRAWCZYK MILENAKP HARPUN OSIECZNICA18,72
3MODRZEWSKA KINGASWIM TEAM BIELAWA18,97

 

25 metrów stylem dowolnym chłopcy rocznik 2009

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1SADEK FRANCISZEKAQUAPARK WROCŁAW17,84
2POPOWICZ FILIPMKS 9 DZIERŻONIÓW18,87
3KADEJ JAKUBSSP 72 WROCŁAW19,56

 

50 metrów stylem dowolnym dziewczęta rocznik 2008

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1ŁYŚ ANTONINAKS BALTI BIELAWA38,85
2RASZEWSKA WIKTORIAKS OSIR BIELAWA39,41
3ZHURAVEL POLINAWKS ŚLĄSK WROCŁAW41,40

 

50 metrów stylem dowolnym chłopcy rocznik 2008

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1BUDZIK BARTOSZKP HARPUN OSIECZNICA36,96
2ŚMIAŁOWSKI BORYSMKS 11 JELENIA GÓRA39,13
3RADZIKOWSKI SZYMONWKS ŚLĄSK WROCŁAW39,35

 

Szczegółowe wyniki: WYNIKI

 



Powrót do strony głównej
2015 © OSiR Dzierżoniów. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Create by jrs.net.pl