facebook
twitter
YouTube
BIP
epuap

XV MEMORIAŁ SŁAWOMIRA HARAFA – WYNIKI LIVE


XV MEMORIAŁ SŁAWOMIRA  HARAFA `07

DZIERŻONIÓW 27-28.01.2018 r.

 

TERMINARZ  ROZGRYWEK  GRUPY  A  i  B  –  SOBOTA  27.01.2018 r.

 

Grupa  A        

Czas gry

1 x 18 minut

Grupa  B
1 Górnik Wałbrzych 1 Śląsk Wrocław
2 P/S Świdnica 2 Akademia Piłkarska Dzierżoniów
3 UKS Lechia I Dzierżoniów 3 Chojnik Jelenia Góra
4 Chrobry Głogów 4 LKS Mewa Kunice

 

 

Zestawienie  par  w  meczach  grup  A  i  B

 

  Godzina

meczu

Grupa Nazwa drużyny   Nazwa drużyny WYNIK
  9.00 A UKS I Lechia Dzierżoniów   P/S Świdnica  3:1
  9.20 A Górnik Wałbrzych   Chrobry Głogów  1:12
  9.40 B AP Dzierżoniów   Śląsk Wrocław  1:4
  10.00 B Chojnik Jelenia Góra   LKS Mewa Kunice  3:2
  10.20 A Górnik Wałbrzych   UKS I Lechia Dzierżoniów  2:12
  10.40 A P/S Świdnica   Chrobry Głogów  1:3
  11.00 B Chojnik Jelenia Góra   AP Dzierżoniów  1:2
  11.20 B Śląsk Wrocław   LKS Mewa Kunice  11:1
  11.40 A P/S Świdnica   Górnik Wałbrzych  8:2
  12.00 A UKS I Lechia Dzierżoniów   Chrobry Głogów  7:1
  12.20 B LKS Mewa Kunice   AP Dzierżoniów  1:4
  12.40 B Śląsk Wrocław   Chojnik Jelenia Góra  9:0
  13:10 OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU  –  WSZYSTKIE  DRUŻYNY
13:30 Mecz przyjaciół Sławomira Harafa

 

           

Tabela wyników grupy A

 

Drużyna / mecz Górnik Wałbrzych P/S Świdnica UKS I Lechia Dzierżoniów Chrobry Głogów Pkt Bramki M – ce
Górnik Wałbrzych

        X

 2:8  2:12  1:12  0  5:32  IV
P/S Świdnica  8:2         X  1:3  1:3  3  10:8 III 
UKS I Lechia Dzierżoniów  12:2  3:1          X  7:1  9  22:4  I
Chrobry Głogów  12:1  3:1  1:7         X  6  16:9  II

 

 

Tabela wyników grupy B

 

Drużyna / mecz Śląsk Wrocław AP Dzierżoniów Chojnik Jelenia Góra LKS Mewa Kunice Pkt Bramki M-ce
Śląsk Wrocław         X  4:1  9:0  11:1  9  24:2  I
AP Dzierżoniów  1:4           X  2:1  4:1  6 7:6   II
Chojnik Jelenia Góra  0:9  1:2          X  3:2  3  4:13  III
LKS Mewa Kunice  1:11  1:4  2:3          X  0  4:18  IV

 

 

 

 

TERMINARZ  ROZGRYWEK  GRUPY  C  i  D  –  SOBOTA  27.01.2018 r.

 

Grupa  C  

 

Czas  gry

1 x 18 minut

Grupa  D
1 FC Wrocław Academy 1 Marcinki Kępno
2 Lech Poznań 2 Warszawska Akademia Piłki Nożnej
3 UKS Lechia II Dzierżoniów 3 Zagłębie Lubin
4 WKS Wieluń 4 Odra Opole

 

 

Zestawienie  par  w  meczach  grup  C  i  D

 

  Godzina

meczu

Grupa Nazwa drużyny   Nazwa drużyny WYNIK
  14:20 C UKS II Lechia Dzierżoniów   FC Wrocław Academy;  0:7
  14:40 C Lech Poznań   WKS Wieluń  5:1 
  15:00 D Warszawska Akademia Piłki Nożnej   Marcinki Kępno  0:6
  15:20 D Zagłębie Lubin   Odra Opole  6:4
  15:40 C WKS Wieluń   UKS II Lechia Dzierżoniów  4:1
  16:00 C FC Wrocław Academy   Lech Poznań  1:4
  16:20 D Odra Opole   Warszawska Akademia Piłki Nożnej  4:2
  16:40 D Marcinki Kępno   Zagłębie Lubin  1:6
  17:00 C UKS II Lechia Dzierżoniów   Lech Poznań  0:11
  17:20 C FC Wrocław Academy   WKS Wieluń  8:0
  17:40 D Warszawska Akademia Piłki Nożnej   Zagłębie Lubin  0:16
  18.00 D Marcinki Kępno   Odra Opole  3:2

 

 

Tabela wyników grupy C

 

Drużyna / mecz FC Wrocław Academy Lech Poznań UKS Lechia II Dzierżoniów WKS Wieluń Pkt Bramki M-ce
FC Wrocław Academy         X  1:4  7:0  8:0  6  16:4  II
Lech Poznań  4:1          X  11:0  5:1  9  20:2  I
UKS Lechia II Dzierżoniów  0:7  O:11           X  1:4  0 1:22   IV
WKS Wieluń  0:8  1:5  4:1         X  3 5:14  III 

 

 

Tabela wyników grupy D

 

Drużyna / mecz Marcinki Kępno Warszawska Akademia Piłki Nożnej Zagłębie Lubin Odra Opole Pkt Bramki M-ce
Marcinki Kępno        X  6:0  1:6  3:2  6  10:8  II
Warszawska Akademia Piłki Nożnej  0:6          X  0:16  2:4  0  2:26  IV
Zagłębie Lubin  6:1  16:0         X  6:4  9  28:5  I
Odra Opole  2:3  4:2  4:6        X  3  10:11  III

 

 

 

TERMINARZ  GIER  FINAŁOWYCH  –  NIEDZIELA  28.01.2018 r.

 

Finały B

 

Nr meczu Godzina

meczu

  Nazwa  drużyny   Nazwa drużyny WYNIK
 

25

09:00  

CF

 

Polonia/Stal Świdnica UKS II Lechia Dzierżoniów  2:1
 

26

09:20  

CF

 

Chojnik Jelenia Góra Warszawska Akademia Piłki Nożnej  3:3 k. 1:3
 

27

09:40  

CF

 

WKS Wieluń Górnik Wałbrzych  10:5
 

28

10:00  

CF

 

Odra Opole LKS Mewa Kunice  11:1
 

29

10:20  

 

 

UKS Lechia II Dzierżoniów Chojnik Jelenia Góra  1:2
 

30

10:40  

PF

 

Polonia/Stal Świdnica Warszawska Akademia Piłki Nożnej  4:0
31 11:00  

 

 

Górnik Wałbrzych LKS Mewa Kunice  3:11
32 11:20  

PF

 

WKS Wieluń Odra Opole  1:6
33 11:40  

15

 

UKS Lechia II Dzierżoniów Górnik Wałbrzych   6:1
34 12:00  

13

 

Chojnik Jelenia Góra

.

 

LKS Mewa Kunice

 

 5:1
35 12:20  

11

 

Warszawska Akademia Piłki Nożnej WKS Wieluń  4:3
36 12:40  

9

 

Polonia/Stal Świdnica Odra Opole  1:6

 

 

 

 

TERMINARZ  GIER  FINAŁOWYCH  –  NIEDZIELA  28.01.2018 r.

 

Finały A

 

Nr meczu Godzina

meczu

  Nazwa  drużyny   Nazwa drużyny WYNIK
37 13:00  

CF

 

UKS Lechia I Dzierżoniów FC Wrocław Academy  1:4
38 13:20  

CF

 

Śląsk Wrocław Marcinki Kępno  11:0
39 13:40  CF Lech Poznań Chrobry Głogów  6:1
40 14:00  

CF

 

Zagłębie Lubin AP Dzierżoniów  6:1
41 14:20  

 

 

UKS Lechia I Dzierżoniów Marcinki Kepno  3:1
42 14:40  

PF

 

FC Wrocław Academy Śląsk Wrocław  1:8
43 15:00  

 

 

Chrobry Głogów AP Dzierżoniów  4:2
44 15:20  

PF

 

Lech Poznań Zagłębie Lubin  3:1
45 15:40  

7

 

Marcinki Kępno AP Dzierżoniów   2:2 k. 3:2
46 16:00  

5

 

UKS Lechia I Dzierżoniów Chrobry Głogów  2:3
 

47

 

16:20

 

3

 

FC Wrocław Academy

 

 

Zagłębie Lubin

 

 1:2
48 16:40  

1

 

Śląsk Wrocław Lech Poznań  3:3 k.3:1


Powrót do strony głównej
2015 © OSiR Dzierżoniów. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Create by jrs.net.pl