Treningi Siatkarskie

pobraneWszystkich zainteresowanych zapraszamy na treningi siatkarskie, które odbywają się co poniedziałek o godzinie 20:30 na hali Dzierżoniowskiego OSiR'u. Na treningu mile widziani są zarówno mężczyźni jak i kobiety, nie obowiązują ograniczenia wiekowe. Zajęcia prowadzi Pan Marek Misztal.

Serdecznie zapraszamy !!!

II Turniej Grand Prix w Siatkówce Plażowej Lato 2014

IMGP2312 CustomW minioną niedzielę odbył się II Turniej z cyklu Grand Prix w Siatkówce Plażowej LATO 2014. W zawodach wzięło udział 6 ekip, na co zapewne wpływ miała sprzyjająca aura. Tym razem rozgrywki toczyły się w systemie Play – Off. Zwycięskim teamem została drużyna „ DWG – Demony Wiejska Górka", która nie zaznała smaku porażki. Ponadto 3 najlepsze zespoły zostały uhonorowane okazałymi pucharami. Wszystkich chętnych zapraszamy na następny turniej, który odbędzie się 3.08 na terenie Dzierżoniowskiego OsiR'u.

 

Czytaj więcej...

Basen odkryty

odkryty 9 CustomOśrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zaprasza wszystkich na BASEN ODKRYTY przy ul. Strumykowej 1. Od 28 czerwca przez cały okres wakacyjny, oferujemy świetną zabawę na naszym obiekcie.
Do dyspozycji mają państwo boisko do siatkówki plażowej, bufet z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku, oraz zimne napoje czy lody.
Basen czynny codziennie w godzinach 10.00 – 19.00
Ceny biletów bez zmian tj. normalny – 7zł, a ulgowy – 5zł.
Serdecznie zapraszamy !!!

II Turniej Grand Prix w Siatkówce Plażowej Lato 2014

plakat II turniej na stronkęJuż 20.07 w godzinach 9:00 – 10:00 ruszają zapisy do II turnieju Grand Prix W Siatkówce Plażowej Lato 2014. Wszystkich chętnych zapraszamy na boisko do siatkówki plażowej (obok basenu odkrytego). Wpisowe w turnieju wynosi 25 zł (w tym wstęp na basen). Na zwycięzców czekają okazałe puchary. Serdecznie zapraszamy !

Dzierżawa Bufetu na basenie krytym - konkurs

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie

ogłasza konkurs ofert na
dzierżawę bufetu na basenie krytym w Dzierżoniowie przy
ul. Sienkiewicza 13

I. Opis przedmiotu najmu:
Bufet zlokalizowany jest na parterze budynku basenu krytego przy ul. Sienkiewicza 13 w Dzierżoniowie. Łączna powierzchnia 16,07 m2.
Lokal wyposażony jest w instalacje: wodno – kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, oraz elektryczną.

Czytaj więcej...

I Turniej Grand Prix w Siatkówce Plażowej Lato 2014

IMGP2188 CustomW minioną niedzielę odbył się I Turniej z cyklu Grand Prix w Siatkówce Plażowej LATO 2014. Pomimo świetnej pogody, na starcie imprezy pojawiły się tylko 4 drużyny. Z racji małej ilości ekip, zawody zostały rozegrane według zasady " każdy z każdym". Zwycięskim teamem została drużyna „ Pieszyce", która wygrała wszystkie swoje mecze stosunkiem 2:0. Ponadto 3 najlepsze zespoły zostały uhonorowane okazałymi pucharami. Wszystkich chętnych zapraszamy na następny turniej, który odbędzie się 20.07 na terenie Dzierżoniowskiego OsiR'u.

Czytaj więcej...

Obóz Treningowy GKS Katowice

586145.3 CustomW dniach 3-11.07 na terenie Dzierżoniowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przebywa drużyna GKS Katowice. Na obozie przygotowawczym stawiło się 26 zawodników, którzy pod czujnym okiem sztabu trenerskiego kierowanego przez Kazimierza Moskala będą trenowali przed nowym sezonem. Celem popularnej GieKSy jest awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Jest to klub utytułowany, który 3-krotnie sięgał po Puchar Polski, 2-krotne zdobywca Super Pucharu Polski, 4-krotny wicemistrz naszego kraju. Drużyna ta zadebiutowała w ekstraklasie w roku 1965, co pokazuje jak bogata jest jej historia. W najbliższą sobotę o godzinie 10:45 rozegrają oni sparing z Górnikiem Wałbrzych.

Czytaj więcej...

I Turniej Grand Prix w Siatkówce Plażowej

fijałek CustomJuż 6.07 o godzinie 9:00 ruszają zapisy do I Turnieju Grand Prix W Siatkówce Plażowej Lato 2014. Wszystkich chętnych zapraszamy na boisko do siatkówki plażowej (obok basenu odkrytego). Wpisowe w turnieju wynosi 25 zł (w tym wstęp na basen). Na zwycięzców czekają okazałe puchary. Serdecznie zapraszamy !

Zapraszamy na basen odkryty

odkryty 9mOśrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zaprasza wszystkich na BASEN ODKRYTY przy ul. Strumykowej 1. Od 28 czerwca przez cały okres wakacyjny oferujemy świetną zabawę na naszym obiekcie.
Do dyspozycji mają Państwo boisko do siatkówki plażowej, bufet z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku oraz zimne napoje czy lody.

Basen czynny codziennie w godzinach 10.00 – 19.00.

CENNIK

!!! ZAPRASZAMY !!!

Nauka gry w Tenisa

ten CustomOśrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz Dzierżoniowskie Towarzystwo Tenisa Ziemnego zapraszają Dzieci i Młodzież na naukę gry w tenisa ziemnego w okresie maj - sierpień 2014. Szkolenia odbędą się w dwóch cyklach: maj - czerwiec oraz lipiec - sierpień.

Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami tel. 74 645 05 41 wew. 327 lub 609 866 442 lub bezpośrednio na kortach OSiR Dzierżoniów.

!!! Ilość miejsc ograniczona !!!

NewsletterLicznik odwiedzin

Dzisiaj:2
Wczoraj:96
Obecny tydzień:98
Obecny miesiąc:2926
Wszystkich odwiedzin:81398

Reklama