Od 1 września Basen Kryty już czynny

kryty 2Miło nam Państwa poinformować, iż po wakacyjnej przerwie, od 1 września ponownie będziecie mogli Państwo skorzystać z usług Basenu Krytego Ośrodka, który mieści się przy ul. Sienkiewcza 13.

Szczegółowy grafik wolnych godzin TUTAJ

Festyn Rodzinny - Łączymy Pokolenia

plakat CustomOśrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie z przyjemnością zaprasza wszystkich chętnych na "Festyn Rodzinny - Łączymy Pokolenia", który odbędzie się 5 września na placu zabaw na Osiedlu Błękitnym.

Czytaj więcej...

IV Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX – MTB

20150729 173238 Custom

Burmistrz Miasta Dzierżoniów, Wójt Gminy Dzierżoniów, Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Dzierżoniowie oraz LKS Atom Mat Dzierżoniów zapraszają wszystkie dzieci z roczników 2002-2007 (oraz młodsze) do udziału w IV Etapie Dzierżoniowskiej Ligi BMX – MTB, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę tj. 30 sierpnia, w Tuszynie.
Zapisy oraz start/meta zlokalizowane będą w Tuszynie przy firmie DRG, zjazd na Mościsko.

Czytaj więcej...

Turniej Seniorów w Piłce Ręcznej

żagiew CustomTURNIEJ SENIORÓW !!!
W sobotę 22 sierpnia zapraszamy na halę OSiR gdzie Żagiew będzie gościć wymagających sparingpartnerów. W turnieju udział wezmą pierwszoligowe OLIMP Grodków i MKS Kalisz oraz czołowe drużyny drugiej ligi ASPR Zawadzkie i Żagiew. Mecze będą rozgrywane w czasie 2x25min. W pierwszej parze spotkają się Żagiew z Grodkowem, a w drugiej Kalisz i Zawadzkie. Drużyny wygrane zagrają o 1 miejsce, przegrani zawalczą o 3 miejsce. Dla wszystkich ekip jest to kolejna forma przygotowań do sezonu. Turniej został sfinansowany przez Urząd Miasta Dzierżoniów

Grand Prix w Siatkówce Plażowej 2015 - FINAŁ

IMGP8232 Custom

16 sierpnia na basenie odkrytym przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się Turniej Finałowy w Siatkówce Plażowej będący jednocześnie zakończeniem całego cyklu Grand Prix. W zawodach udział wzięło 8 par tworząc jedną grupę, w której spotkania rozgrywane były systemem „brazylijskim". Po rozegraniu wszystkich spotkań najlepszą okazała się drużyna ZTS Bielawa, wyprzedzając team „Bielawa". Na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna Mijagi Stail. Trzy najlepsze ekipy otrzymały okazałe puchary oraz bony na zakup sprzętu sportowego.

Czytaj więcej...

Grand Prix w Siatkówce Plażowej 2015 - zapowiedź finału

IMGP8024 CustomW najbliższą niedzielę będziemy świadkami finałowych starć pomiędzy ośmioma najlepszymi drużynami, które startowały w grand Prix w Siatkówce Plażowej 2015. Turniej rozpocznie się o godzinie 9:00 na boisku do siatkówki plażowej na terenie basenu odkrytego. Na 3 najlepsze drużyny czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki do dopingowania zawodników !

Oto lista zespołów, które wywalczyły awans do wielkiego finału:

Czytaj więcej...

III Turniej Siatkówki Plażowej

na stronkę2 sierpnia odbył się III Turniej z cyklu Grand Prix w Siatkówce Plażowej LATO 2015.
W szranki zawodów stanęło 10 drużyn, które rywalizowały ze sobą w trzech grupach. Po zakończeniu fazy kwalifikacyjnej po dwie najlepsze drużyny zakwalifikowały się do fazy Play Off, gdzie ponownie podzielone zostały na dwie grupy. Po rozegraniu meczów drugiej rundy, zwycięskie pary rywalizowały o miejsce I, natomiast ekipy z drugich miejsc o miejsce III. Po wyrównanych spotkaniach, najlepszą okazała się Bielawska ZTS, która pokonała 2:0 MIJAGI STAIL. Na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna BIELAWA, która również 2:0 pokonała PIESZYCE.
Wyłonionych zatem zostało 8 drużyn, które awansowały do Turnieju Finałowego, który odbędzie się 16.08 na terenie basenu odkrytego dzierżoniowskiego OSiR'u.

Lista finalistów:

Czytaj więcej...

"Wakacje na trzeźwo" - zakończenie pierwszej części programu

IMGP8057 MobileW dniu 31 lipca na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie miało miejsce zakończenie pierwszej części programu dla młodzieży szkolnej powyżej 16 roku życia „Wakacje na trzeźwo", w której udział wzięło 20 osób z Dzierżoniowa. Młodzież przez cały miesiąc wykonywała prace porządkowe, konserwacyjne i pomocnicze na obiektach dzierżoniowskiego OSiR-u tj. przy ul. Strumykowej 1 i Wrocławskiej 47. Pod okiem wychowawców prowadzone były wszelkiego rodzaju zadania, za które wszyscy otrzymali wynagrodzenie dzięki czemu młodzież będzie mogła spożytkować środki na wybrane cele. Już od 3 sierpnia rozpocznie się druga część programu do której przystąpią kolejni mieszkańcy miasta Dzierżoniów.
Organizatorem akcji jest Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Dzierżoniowie, a środki pochodzą z Miejskiego Programu z Zakresu Profilaktyki, Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2015.

I Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB

20150729 173238 Large Mobile29 lipca, w parku przy ul. Sikorskiego w Dzierżoniowie, odbył się I etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX – MTB 2015. Na starcie pojawiło się 51 uczestniczek i uczestników, którzy w zależności od kategorii wiekowej (3 kategorie wśród dziewczynek i 6 wśród chłopców) mieli do pokonania dystans od 300 do 2000 metrów. Trzy pierwsze miejsca dekorowane były dyplomami, które wręczali Burmistrz Miasta Dzierżoniowa - Dariusz Kucharski oraz kolarz zawodowej grupy kolarskiej Team BoraArgon18 - Bartosz Huzarski.
Kolejne etapy odbędą się:

Czytaj więcej...

III Turniej Siatkówki Plażowej

plakat III turniej SmallBurmistrz Miasta Dzierżoniów oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zapraszają na III Turniej z cyklu Grand Prix w Siatkówce Plażowej 2015, który odbędzie się 2 sierpnia na basenie odkrytym przy ul. Strumykowej 1.
Zapisy prowadzone będą przed każdym turniejem od godziny 9:00 – do 10:00 (wejście boczne na basen od strony boiska). W Grand Prix mogą brać udział 2-osobowe drużyny męskie lub mieszane oraz 3-osobowe drużyny żeńskie. Wpisowe wynosi 20 zł w każdym turnieju od drużyny, w które wliczone jest wejście na basen. Grand Prix składa się z 3 turniejów eliminacyjnych oraz 4 finałowego,
w którym zagra 8 najlepszych drużyn z eliminacji. Drużyny, które zajmą miejsca I-III w klasyfikacji końcowej otrzymają nie tylko okazałe puchary, ale także bony pieniężne na zakup sprzętu sportowego.
Serdecznie zapraszamy !
Organizatorem imprezy jest OSiR Dzierżoniów oraz MKS „Lider" Dzierżoniów, a finansowana jest ona ze środków otrzymanych z Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015 – 2020.

 

NewsletterLicznik odwiedzin

Dzisiaj:1
Wczoraj:133
Obecny tydzień:543
Obecny miesiąc:2898
Wszystkich odwiedzin:126319