Mistrzostwa w Grillowaniu z Mrówką

grill CustomZapraszamy wszystkich miłośników grillowania na III Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa w Grillowaniu z  Mrówką, które odbędą się 11 maja na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie przy okazji TRAKT 2014.

Czytaj więcej...

HLPN - ceremonia wręczenia nagród

IMGP0531 LargeDnia 15.04.2014 r. na hali Dzierżoniowskiego OSiR-u odbyła się ceremonia wręczenia nagród Halowej Ligi Piłki Nożnej Klas II i III. W tej edycji wzięło udział aż 150 dzieci. Rozegrano 70 meczów, w których obejrzeliśmy ponad 300 trafień, co daje fantastyczną średnią ponad 4 bramek na mecz !

Czytaj więcej...

XX Olimpiada Sportowa Przedszkoli

IMGP0213 CustomDnia 9.04.2013 r. na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbyła się Olimpiada Sportowa Przedszkoli. W Olimpiadzie brało udział 7 przedszkoli z Dzierżoniowa oraz gościnnie przedszkole z Niemczy, w sumie 64 dzieci. Po zaciętej walce wyłoniono zwycięzców, którym okazało się Przedszkole nr. 3 z Dzierżoniowa. Na drugim miejscu rywalizację zakończyło Przedszkole z Niemczy ,zaś trzecie miejsce zajęło Przedszkole nr. 1 z Dzierżoniowa.

Czytaj więcej...

Międzynarodowe Kryterium Kolarskie "BOXMET DZIERŻONIÓW 2014" za nami

DSC 0239 Custom5 kwietnia 2014 r. w Dzierżoniowie, już po raz 9, odbyło się Międzynarodowe Kryterium Kolarskie „BOXMET DZIERŻONIÓW 2014". Impreza ta, co już jest tradycją, zainaugurowała sezon kolarski w naszym kraju, a dodatkowo zyskała rangę I Eliminacji Mistrzostw Polski Kryterium. Trasa podobnie jak w roku ubiegłym biegła ulicami Świdnicka (start/meta), Pocztowa, Krasickiego, Nowowiejska oraz Kościuszki.
Pogoda w tym roku również nie sprzyjała ściganiu się, ale pomimo opadów deszczu, dużej wilgotności i niskiej temperatury na starcie pojawiło się aż 494 zawodniczek i zawodników, wśród nich najlepsze grupy zawodowe z Polski m.in. CCC Polsat Polkowice, ActiveJet Team, BDC Marcpol Team. Nie zabrakło również kolarzy z poza naszego kraju, m.in. z Czech, Litwy czy Słowacji.

Czytaj więcej...

Międzynarodowe Kryterium Kolarskie DZIERŻONIÓW 2014

plakat Custom 2Już w tą sobotę odbędzie Międzynarodowe Kryterium Kolarskie DZIERŻONIÓW 2014. Do startu zgłosiło się wielu zawodników, także spoza granic Polski. Możemy oczekiwać, iż rywalizacja będzie stała na bardzo wysokim poziomie.

Serdecznie zapraszamy !

HLPN - wyniki

IMGP6209 CustomZakończyły się rozgrywki Halowej Ligi Piłki Nożnej 2014 klas II i III. Zwycięzcą rozgrywek wśród starszych uczniów została Szkoła Podstawowa Nr 6 – klasa IIIc, na drugim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa Nr 5 – klasa IIId, natomiast brązowy medal zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z klasy IIIab.

Czytaj więcej...

Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

DSCF1488 Custom23 marca 2014 r., w hali im. Jerzego Klempela w Dzierżoniowie, odbył się Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt. Do turnieju przystąpiło 7 drużyn. Zespoły zostały podzielona na dwie grupy. W pierwszej z nich rywalizowały kadetki, w kolejnej juniorki wraz z seniorkami. W obydwu przypadkach dziewczyny rywalizowały w systemie „każdy z każdym". W grupie kadetek pewnie zwyciężyły zawodniczki z Gimnazjum nr 1 z Dzierżoniowa, które wygrały oba swoje spotkania stosunkiem 2:0.
W połączonej kategorii juniorek i seniorek zwycięstwo odniosła drużyna Lider Gaduły Dzierżoniów.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Kyokushin

fotka CustomOrganizatorem tegorocznych Mistrzostw Makroregionu był Dzierżoniowski Klub Sportowy Karate Kyokushin, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz Burmistrz Miasta Dzierżoniowa. Zawody odbyły się 22 marca z udziałem 178 zawodników z 24 ośrodków. Zawodnicy rywalizowali w konkurencji kata i kumite light, semi oraz full contact. Sędzią głównym zawodów był shihan Andrzej Drewniak 8 dan, sędzią technicznym shihan Eugeniusz Dadzibug, Witold Stolarczyk 5 dan, oraz sensei Edward Urbańczyk 4 dan. Mistrzostwa można było obejrzeć na żywo na stronie internetowej: http://imprezylive.pl.

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych

 

plakat CustomW dniach 4-6.04.14r. na parkiecie hali Dzierżoniowskiego OSiRu rozegrany zostanie Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych.

W turnieju udział wezmą cztery drużyny: Polska, Norwegia, Islandia oraz Węgry.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Kyokushin

plakat Custom 2Już 22.03.14r.w hali Dzierżoniowskiego OSiR'u odbędą się 33 Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin.

 TRANSMISJA ON-LINE

O godzinie 10;00 planowane jest rozpoczęcie zawodów oraz walki eliminacyjne. Oficjalny start zawodów wraz z pokazami przygotowywany jest na godzinę 15:00.

Czytaj więcej...

NewsletterLicznik odwiedzin

Dzisiaj:1
Wczoraj:108
Obecny tydzień:599
Obecny miesiąc:2180
Wszystkich odwiedzin:70404

Reklama