"Wakacje na trzeźwo" - zakończenie pierwszej części programu

IMGP8057 MobileW dniu 31 lipca na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie miało miejsce zakończenie pierwszej części programu dla młodzieży szkolnej powyżej 16 roku życia „Wakacje na trzeźwo", w której udział wzięło 20 osób z Dzierżoniowa. Młodzież przez cały miesiąc wykonywała prace porządkowe, konserwacyjne i pomocnicze na obiektach dzierżoniowskiego OSiR-u tj. przy ul. Strumykowej 1 i Wrocławskiej 47. Pod okiem wychowawców prowadzone były wszelkiego rodzaju zadania, za które wszyscy otrzymali wynagrodzenie dzięki czemu młodzież będzie mogła spożytkować środki na wybrane cele. Już od 3 sierpnia rozpocznie się druga część programu do której przystąpią kolejni mieszkańcy miasta Dzierżoniów.
Organizatorem akcji jest Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Dzierżoniowie, a środki pochodzą z Miejskiego Programu z Zakresu Profilaktyki, Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2015.

I Etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB

20150729 173238 Large Mobile29 lipca, w parku przy ul. Sikorskiego w Dzierżoniowie, odbył się I etap Dzierżoniowskiej Ligi BMX – MTB 2015. Na starcie pojawiło się 51 uczestniczek i uczestników, którzy w zależności od kategorii wiekowej (3 kategorie wśród dziewczynek i 6 wśród chłopców) mieli do pokonania dystans od 300 do 2000 metrów. Trzy pierwsze miejsca dekorowane były dyplomami, które wręczali Burmistrz Miasta Dzierżoniowa - Dariusz Kucharski oraz kolarz zawodowej grupy kolarskiej Team BoraArgon18 - Bartosz Huzarski.
Kolejne etapy odbędą się:

Czytaj więcej...

III Turniej Siatkówki Plażowej

plakat III turniej SmallBurmistrz Miasta Dzierżoniów oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zapraszają na III Turniej z cyklu Grand Prix w Siatkówce Plażowej 2015, który odbędzie się 2 sierpnia na basenie odkrytym przy ul. Strumykowej 1.
Zapisy prowadzone będą przed każdym turniejem od godziny 9:00 – do 10:00 (wejście boczne na basen od strony boiska). W Grand Prix mogą brać udział 2-osobowe drużyny męskie lub mieszane oraz 3-osobowe drużyny żeńskie. Wpisowe wynosi 20 zł w każdym turnieju od drużyny, w które wliczone jest wejście na basen. Grand Prix składa się z 3 turniejów eliminacyjnych oraz 4 finałowego,
w którym zagra 8 najlepszych drużyn z eliminacji. Drużyny, które zajmą miejsca I-III w klasyfikacji końcowej otrzymają nie tylko okazałe puchary, ale także bony pieniężne na zakup sprzętu sportowego.
Serdecznie zapraszamy !
Organizatorem imprezy jest OSiR Dzierżoniów oraz MKS „Lider" Dzierżoniów, a finansowana jest ona ze środków otrzymanych z Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015 – 2020.

Dzierżoniowska Liga BMX-MTB

1Wraz z Burmistrzem Miasta Dzierżoniów oraz Klubem Kolarskim Atom Mat Dzierżoniów zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2002-2007 do udziału w Dzierżoniowskiej Lidze BMX – MTB, której pierwszy etap odbędzie się już 29 lipca, w parku przy ul. Sikorskiego w Dzierżoniowie (naprzeciw Szkoły Podstawowej nr 6).
W zależności od kategorii wiekowej uczestnicy będą mieli do pokonania dystans od 300 do 2000 metrów. Dziewczynki startować będą w 3 kategoriach wiekowych:
- rocznik 2002 -2003

Czytaj więcej...

II Turniej Siatkówki Plażowej

IMGP8024 LargeZa nami II Turniej z cyklu Grand Prix w Siatkówce Plażowej LATO 2015. Tym razem do zawodów przystąpiło 5 drużyn, które rywalizowały ze sobą o miano najlepszej w jednej grupie, grając systemem „każdy z każdym". Tryumfatorem II Turnieju została drużyna OPAL Kudowa Zdrój, która wygrała wszystkie swoje spotkania. Drugie miejsce przypadło drużynie ANTEK Domagała, natomiast na najniższym stopniu podium uplasował się zwycięzca pierwszego turnieju – drużyna ATOMÓWKI. Wszystkich chętnych zapraszamy na następny turniej, który odbędzie się już 2 sierpnia na terenie Dzierżoniowskiego OSiR'u (boisko przy basenie odkrytym).

Klasyfikacja końcowa:

Czytaj więcej...

Grand Prix w Siatkówce Plażowej 2015

plakat II turniej 2015 Custom

Burmistrz Miasta Dzierżoniów oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zapraszają na II Turniej z cyklu Grand Prix w Siatkówce Plażowej  2015, który odbędzie się 26 lipca na basenie odkrytym przy ul. Strumykowej 1.

Zapisy prowadzone będą przed każdym turniejem od  godziny 9:00 – do 10:00 (wejście boczne na basen od strony boiska). W Grand Prix mogą brać udział 2-osobowe drużyny męskie lub mieszane oraz 3-osobowe drużyny żeńskie. Wpisowe wynosi 20 zł w każdym turnieju od drużyny, w które wliczone jest wejście na basen. Grand Prix składa się z 3 turniejów eliminacyjnych oraz 4 finałowego...

Czytaj więcej...

Grand Prix w Siatkówce Plażowej 2015 - Turniej I

IMGP7784 Custom

W minioną niedzielę odbył się I Turniej z cyklu Grand Prix w Siatkówce Plażowej LATO 2015. W związku ze wspaniałą aurą, na starcie imprezy pojawiło się 7 drużyn.  Zwycięskim teamem została drużyna „Atomówki”, która w finałowym starciu zwyciężyła z parą „Opal” 2:1. Ponadto 3 najlepsze zespoły zostały uhonorowane okazałymi pucharami. Wszystkich chętnych zapraszamy na następny turniej, który odbędzie się 26.07 na terenie Dzierżoniowskiego OSiR’u (boisko przy basenie odkrytym)

Czytaj więcej...

Basen odkryty - od jutra taniej !!!

odkryty 9 CustomMiło nam jest Państwa poinformawać, iż od jutra tj. 17 lipca, decyzją Burmistrza Miasta, ceny biletów na basen odkryty zostały obniżone. Od jutra, aż do końca wakacji 2015 wynoszą one:

1. Osoby indywidualne

1. Normalny - powyżej 18 roku życia 4,00 zł
2. Ulgowy - dzieci i młodzież ucząca się do 25 lat, emeryci i renciści 2,00 zł
3. Dziecinny przysługuje dzieciom w wieku 3 - 7 lat 1,00 zł
4. Dzieci do lat 3 (pod opieką) 0,00 zł
5. Karnet normalny 10 - wejściowy 30,00 zł
6. Karnet ulgowy 10 - wejściowy 15,00 zł
7. Bilet po godzinie 17.00 1,00 zł
8. Dla posiadacza „Dzierżoniowskiej Karty Dużej Rodziny" 1,00 zł

2. Grupy zorganizowane dla kolonii, półkolonii, obozów, wycieczek itp. powyżej 10 osób dla młodzieży do lat 18 1,50 zł od osoby

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Turniej Tenisa Ziemnego Mikstów

1 Custom

Dnia 11.07 na kortach przy ulicy Strumykowej 1 odbył się Turniej Tenisowy Mikstów. W Turnieju wzięło udział 9 par, które przybyły do Dzierżoniowa z okolicznych miejscowości w tym z Bielawy, Świdnicy, Wrocławia oraz Wiednia. Oto klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Emilia i Tomasz Bakowie

II miejsce – Joanna i Piotr Baziakowie

III miejsce – Marta i Roman Kolewińscy a także Lena i Piotr Andreasikowie

Czytaj więcej...

Grand Prix w Siatkówce Plażowej 2015

plakat Custom

Burmistrz Miasta Dzierżoniów oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zapraszają na I Turniej
z cyklu Grand Prix w Siatkówce Plażowej LATO 2015, który odbędzie się 19 lipca na basenie odkrytym przy ul. Strumykowej 1.

Zapisy prowadzone będą przed każdym turniejem od  godziny 9:00 – do 10:00 (wejście boczne na basen od strony boiska). W Grand Prix mogą brać udział 2-osobowe drużyny męskie lub mieszane oraz 3-osobowe drużyny żeńskie. Wpisowe wynosi 20 zł w każdym turnieju od drużyny, w które wliczone jest wejście na basen.

Czytaj więcej...

 

NewsletterLicznik odwiedzin

Dzisiaj:19
Wczoraj:62
Obecny tydzień:510
Obecny miesiąc:81
Wszystkich odwiedzin:123502