GOOORRRRĄCA PROMOCJA !!!

odkryty 9 CustomInformujemy, iż do końca wakacji wejście na basen odkryty to tylko 2,00 zł

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty w te ostatnie wakacyjne dni.

Przypominamy, iż basen czynny jest codziennie od godziny 10.00 do 19.00.

Jama Zła najlepszą drużyną Grand Prix w Siatkówce Plażowej

417 sierpnia na basenie odkrytym przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się Turniej Finałowy w Siatkówce Plażowej będący jednocześnie zakończeniem całego cyklu Grand Prix. W zawodach udział wzięło 5 par tworząc jedną grupę, w której spotkania rozgrywane były systemem „każdy z każdym". Po rozegraniu 10 spotkań najlepszą okazała się drużyna JAMA ZŁA, która zdobyła I miejsce dzięki lepszemu bilansowi małych punktów, wyprzedzając drużynę ZTS. Na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna RED BULL. Trzy najlepsze ekipy otrzymały okazałe puchary oraz bony na zakup sprzętu sportowego.

Czytaj więcej...

MOTOR ZAPOROZHYE po raz drugi !!!

10XI Międzynarodowy Memoriał Jerzego Klempela Piłki Ręcznej Mężczyzn Drużyn Klubowych przeszedł już do historii. Od czwartku 14 sierpnia do niedzieli 17 włącznie dziesięć drużyn z zagranicy oraz z Polski rywalizowało, na parkiecie hali dzierżoniowskiego OSiR-u, o miano najlepszej w tegorocznym Memoriale. Ekipy podzielone zostały na dwie grupy,w których spotkania toczyły się systemem każdy z każdym. Drużyny które zajęły miejsca 5
w grupach walczyły o miejsce 9, trzecie i czwarte drużyny o miejsca 5-8, a najlepsze awansowały do finałowej czwórki. Rywalizacja w tych grupach toczyła się z zaliczeniem wyników pomiędzy drużynami z tej samej grupy eliminacyjnej. Po bardzo emocjonujących i wyrównanych eliminacjach składy poszczególnych grup przedstawiały się następująco:

Czytaj więcej...

Pierwsze spotkania w Memoriale J.Klempela za nami

IMGP2417 smallZakończyły się już pierwsze spotkania w grupie A i B Memoriału im. Jerzego Klempela, który rozgrywany jest aż do niedzieli 17 sierpnia w hali dzierżoniowskiego OSiR-u. W meczu inaugurującym XI Memoriał Wybrzeże Gdańsk z Marcinem Lijewskim w składzie dość łatwo pokonała białoruski Meshkob Brześć 24:17. W drugim spotkaniu w grupie A MMTS Kwidzyn uległ ZTR Zaporozhye (Ukraina) 21:25. W pierwszym meczu grupy B ukraiński Motor Zaporozhye bez problemów ograł białoruski SKA Mińsk 32:23, natomiast w drugim meczu tej grupy Gaz System Pogoń Szczecin pokonał 4 bramkami białoruski HC Gomel.

Przypominamy, iż XI Memoriał J. Klempela potrwa do niedzieli, kiedy to ok. godziny 15.00 poznamy zwycięzcę. Na wszystkie spotkania WSTĘP WOLNY. Transmisję z całego Memoriału możecie Państwo równiez śledzić w internecie - link poniżej.

Serdecznie zapraszamy

MEMORIAŁ J. KLEMPELA NA ŻYWO

Plakat Medium

TRANSMISJA ON-LINE - KLIKNIJ

Turniej Tenisa Ziemnego - wyniki

pobraneDnia 8.08 na kortach tenisowych znajdujących się przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się Turniej Tenisa Ziemnego Mikstów. Do zawodów zgłosiło się 8 par, które zostały podzielone na dwie grupy. Rozgrywki grupowe ostały rozegrane w systemie „każdy z każdym". Zwycięzcy grup zagrali mecz, który wyłonił triumfatorów turnieju. Laureatami zostali Zbigniew Gizewski oraz Danuta Kowalska, którzy pokonali Grażynę i Andrzeja Świerszczewiczów stosunkiem 6:3 oraz 6:4. W meczu o III miejsce zmierzyli się ze sobą Jolanta i Adam Bukowscy, którzy wyszli zwycięsko ze starcia z Beatą i Adamem Stawowczyk.
Wszystkich chętnych zapraszamy na Turniej Tenisa Ziemnego Debli, który odbędzie się 16.08

Turniej Tenisa Ziemnego

pobraneW dniach 9.08 oraz 16.08 na terenie kortów Dzierżoniowskiego OSiR'u odbędą się odpowiednio Turniej Tenisa Ziemnego Mikstów oraz Turniej Tenisa Ziemnego Debli . Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 07.08 i 15.08, a losowania par odbędą się w dniu zawodów o godzinie 10:00. Początek gier w każdym Turnieju zaplanowany jest na godzinę 12:00. Ewentualne dokończenie sobotnich gier przewidywane jest w dniu następnym. Zapisy oraz wszelkie informacje pod nr tel: 74 645 05 41 wew. 327 lub 609 866 442, a także osobiście na kortach tenisowych.

III Turniej Grand Prix w Siatkówce Plażowej LATO 2014

plakat III turniejW minioną niedzielę odbył się III Turniej z cyklu Grand Prix w Siatkówce Plażowej LATO 2014. W szranki zawodów stanęło aż 16 drużyn, co pozwoliło ustanowić nowy rekord frekwencji. Tym razem rozgrywki toczyły się w systemie Brazylijskim dla 16 zespołów. Zwycięskim teamem została drużyna „ZTS", która w drodze do finału pokonała wiele mocnych par. Drugie miejsce przypadło drużynie „Stewe Wonder". Podium uzupełnił team „Kajaki"
Wyłonionych zostało 10 drużyn, które awansowały do Turnieju Finałowego, który odbędzie się 17.08 na terenie dzierżoniowskiego OSiR'u.
Lista finalistów:

Czytaj więcej...

III Turniej Grand Prix W Siatkówce Plażowej Lato 2014

plakat III turniejDnia 3.08 (niedziela) w godzinach 9:00 – 10:00 ruszają zapisy do III turnieju Grand Prix W Siatkówce Plażowej Lato 2014. Wszystkich chętnych zapraszamy na boisko do siatkówki plażowej (obok basenu odkrytego). Wpisowe w turnieju wynosi 25 zł (w tym wstęp na basen). Na zwycięzców czekają okazałe puchary. Serdecznie zapraszamy !

Treningi Siatkarskie

pobraneWszystkich zainteresowanych zapraszamy na treningi siatkarskie, które odbywają się co poniedziałek o godzinie 20:30 na hali Dzierżoniowskiego OSiR'u. Na treningu mile widziani są zarówno mężczyźni jak i kobiety, nie obowiązują ograniczenia wiekowe. Zajęcia prowadzi Pan Marek Misztal.

Serdecznie zapraszamy !!!

NewsletterLicznik odwiedzin

Dzisiaj:14
Wczoraj:79
Obecny tydzień:522
Obecny miesiąc:2930
Wszystkich odwiedzin:84589

Reklama