Lekkoatletyka dla każdego

SDC13701 CustomDnia 26 czerwca br. na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbył się Finał Grand Prix Dolnego Śląska, w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”. W zawodach wzięły udział reprezentacje z całego województwa, a wśród nich sekcja z Dzierżoniowa.
Uroczyste otwarcie oraz organizacja zawodów odbyła się dzięki Wicemarszałkowi Województwa Dolnośląskiego – Jerzemu Michalakowi oraz Polskiemu Związkowi Lekkiej Atletyki. Na imprezie, gościli także medaliści Igrzysk Olimpijskich, Świata i Europy, a wśród nich: Anita Włodarczyk, Piotr Małachowski, Jakub Krzewina oraz trener Józef Lisowski – twórca najlepszego w historii polskiej lekkoatletyki zespołu 4x400 m.

Czytaj więcej...

Basen odkryty - otwarcie

basen 20odkryty 203 Custom

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zaprasza wszystkich na BASEN ODKRYTY przy ul. Strumykowej 1. Od 26 czerwca przez cały okres wakacyjny, oferujemy świetną zabawę na naszym obiekcie.
Do dyspozycji mają Państwo boisko do siatkówki plażowej, bufet z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku, oraz zimne napoje czy lody.
Basen czynny codziennie w godzinach 10.00 – 19.00
Ceny biletów pozostają bez zmian tj. bilet normalny – 7,00 zł, ulgowy – 5,00 zł, a dzieci do lat 3 pod opieką osoby dorosłej za darmo.
Szczegółowy cennik na stronie (zakładka u góry)

I Memoriał Oskara Plinty

plinta 946 Custom

20 czerwca na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się I Memoriał Oskara Plinty, w którym wzięło udział 131 zawodników w wieku 12 lat, z 10 drużyn. Wszystkie drużyny zostały podzielone na dwie grupy, które już od godziny 10:35 rozgrywały równolegle mecze na dwóch boiskach. O godzinie 10.00 odbyło się oficjalne otwarcie turnieju, podczas którego przedstawiono wszystkie drużyny biorące udział w Memoriale, a także przedstawiono sylwetkę i życiorys patrona Memoriału. Podczas ceremonii pożegnano także chłopców z rocznika 2000’, którzy od tej pory są zawodnikami Lechii Dzierżoniów.

Czytaj więcej...

Bezpieczne Wakacje

maroko wakacje all inclusive Custom

Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca wszystkich rodziców, opiekunów a także młodzież do zapoznania się z informacjami dotyczącymi Ogólnopolskiej akcji Bezpieczne Wakacje. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.bezpiecznewakacje.pl. Na podanej stronie znaleźć można wartościowe informacje dotyczące zakresu bezpieczeństwa podczas wypoczynku, niezwykle cenne ze względu na zbliżający się okres wakacji.

Amatorska Liga Piłki Siatkowej - finały

grafa siatka Custom

Za nami pierwsze mecze finałowe Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. W Dotychczas rozegranych meczach drużyna LO II prowadzi z Liderem Senior w stosunku 2:1. Kolejny mecz rozegrany zostanie 18 czerwca (czwartek) o godzinie 19:00 w hali sportowej przy ulicy Garncarskiej. W przypadku zwycięstwa ekipy Lidera, dojdzie do piątego rozstrzygającego meczu, który może mieć miejsce 2 dni po spotkaniu nr 4 na hali im. Jerzego Klempela przy ulicy Strumykowej o godzinie 17:00

Czytaj więcej...

Turniej Tenisa Ziemnego

IMG 0809 Custom

13 czerwca na kortach Tenisowych należących do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się Turniej Tenisowy debli. Do udziału w Turnieju zgłosiło się 12 zawodników. Partnerzy w deblu dobierani byli za pomocą losowania. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym"

Czytaj więcej...

Olimpiada Pływacka Przedszkoli

IMGP7398 Custom

W niedzielę 7 czerwca o godzinie 10:00 na Basenie Krytym przy ulicy Sienkiewicza 13 odbyła się Olimpiada Pływacka Przedszkoli dla dzieci, które przez cały rok uczęszczały na zajęcia z nauki pływania. Wszyscy uczestnicy mieli za zadanie przepłynięcie jednej długości basenu (25m) stylem grzbietowym. Młodzi sportowcy wywiązali się z zadania znakomicie, na co bardzo entuzjastycznie reagowała licznie zgromadzona publiczność. Po zakończeniu części praktycznej, sprawdzającej umiejętność pływania, przyszedł czas na wręczenie nagród. Każdy ze startujących otrzymał certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności, okulary do pływania, a także słodki upominek.

Czytaj więcej...

I Memoriał Oskara Plinty

Plakat Custom

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie ma przyjemność zaprosić drużyny piłki nożnej roczników 2003 oraz 2004 na I Memoriał Oskara Plinty (dawniej Memoriał im. Kazimierza Górskiego) który odbędzie się 20-21.06.2015. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu : 503 076 055 u Pana Rafała Markowskiego.

Praca dla Ratownika

8225 310120091 Custom

PRACA!!!
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zatrudni ratowników WOPR na sezon letni 2015r. w okresie od 26.06.2015r do 31.08.2015r do pracy na basenie odkrytym w Dzierżoniowie przy ul. Strumykowej 1.
Wymagania:

Czytaj więcej...

Rugbystki w Dzierżoniowie !

screenshot003ft Custom

W najbliższy weekend, 05-07 czerwca 2015 roku, w kompleksie OSiR w Dzierżoniowie zawitają kobiece reprezentacje U19 Polski oraz Czech w Rugby. Podopieczne trenera Tomasza Kapustki przybędą do Dzierżoniowa około godziny 15:00. Drużyny rozegrają mecze kontrolne w niedzielę około godziny 10:00 na boisku sąsiadującym z halą sportową im. Jerzego Klempela. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów sportu, do przyjrzenia się z bliska tej jakże widowiskowej dyscyplinie w wykonaniu płci pięknej.
Wstęp wolny !

NewsletterLicznik odwiedzin

Dzisiaj:136
Wczoraj:101
Obecny tydzień:326
Obecny miesiąc:136
Wszystkich odwiedzin:120358

Reklama