XI Mistrzostwa Dzierżoniowa w Wyciskaniu Sztangi

Losowe zdjęcie

Haraf.JPG

Halowa Liga Pilki Nożnej 2015 - 3 kolejka

IMGP5083 CustomZa nami trzecia kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, której sponsorem głównym zawodów jest firma Horożaniecki. Na pierwszym miejscu z kompletem punktów sklasyfikowana jest drużyna Delta Słupice, która po bardzo zaciętym i nerwowym meczu pokonała 1:0 team El-Mont Huragan. W klasyfikacji najlepszych strzelców wciąż prowadzi: Damian Kaczmarczyk („Delta" Słupice) – 7 bramek, który pomimo chwilowej posuchy bramkowej utrzymał jednobramkową przewagę nad konkurencją.

Czytaj więcej...

XII Memoriał Sławomira Harafa

Haraf 16 CustomOśrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz UKS Lechia Dzierżoniów zaprasza na XII Memoriał Sławomira Harafa, który odbędzie się w dniach 31.01 – 01.02.15r. na Hali OSiR.
Głównym celem turnieju jest upamiętnienie sylwetki Sławka Harafa jednego z najlepszych rozgrywających na Dolnym Śląsku, który swoją piłkarską karierę zakończył w 1994 r. Niestety w 2002 roku zmarł po przewlekłej chorobie.
W turnieju weźmie udział 16 zespołów z rocznika 2004 podzielonych na 4 grupy. Obrońcą trofeum jest Śląsk Wrocław.

Czytaj więcej...

Śląsk Wrocław w Dzierżoniowie !

slask logo CustomW najbliższa sobotę, 24 stycznia na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie swój obóz przygotowawczy rozpoczyna druga drużyna Śląska Wrocław. Podopieczni Piotra Jawnego w niedzielę o godzinie 11:00 na sztucznym boisku rozegrają sparing z drużyną Bielawianki Bielawa. Zespół z Wrocławia trenować będzie 2 razy dziennie, przygotowując formę na starcia w III lidze. Zgrupowanie zakończy się 31.01. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej, którzy chcą obejrzeć w akcji młodych perspektywicznych zawodników drugiej drużyny dwukrotnego Mistrza Polski

Halowa Liga Pilki Nożnej 2015 - 2 kolejka

IMGP5015 CustomZa nami druga kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, której sponsorem głównym zawodów jest firma Horożaniecki. W tej rundzie zobaczyliśmy aż 37 bramek, co daje niewiarygodna średnią 9,25 bramek na mecz! Szczególnym osiągnięciem popisał się gracz Tom Trans Bielawa Tomasz Boczkowski, który wyprowadził swój zespół na prowadzenie już w 10 sekundzie gry. Jak okazało się później, nie wystarczyło to do zgarnięcia 3pkt, gdyż spotkanie zakończyło się remisem w stosunku 4:4. W klasyfikacji najlepszych strzelców prowadzi: Damian Kaczmarczyk („Delta" Słupice) – 7 bramek, który w meczu z MK – Trans Dobrocin upolował hat-tricka.

Czytaj więcej...

Dzierżoniowska Gielda Staroci

OSiR Plakat Giełda Staroci 18 01 CustomSerdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejną Dzierżoniowską Gieldę Rzeczy Używanych, Staroci oraz samochodów. Wstęp wolny !

 

Halowa Liga Pilki Nożnej 2015 - 1 kolejka

IMGP4765 CustomHalowa Liga Piłki Nożnej klas II i III 2014/2015 właśnie zainaugurowała kolejną edycję rozgrywek. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn ze Szkół Podstawowych z Dzierżoniowa. Klasy drugie swoje mecze rozgrywają we wtorki w Szkole Podstawowej Nr 5 natomiast klasy trzecie w Zespole Szkół Gimnazjalnych nr 3 w każdy czwartek. Za nami są już pierwsze mecze:

Czytaj więcej...

Amatorska Liga Piłki Nożnej

IMGP4837 CustomZa nami pierwsza kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. W lidze uczestniczy 9 drużyn, które na tym etapie rozgrywek rywalizują ze sobą w systemie „każdy z każdym". W klasyfikacji najlepszych strzelców prowadzi: Damian Kaczmarczyk („Delta" Słupice) – 4 bramki. Za jego plecami znajdują się Mariusz Durleta, Mirosław Matyja (obaj „Delta" Słupice) oraz Łukasz Wiącek (Lechia Dzierżoniów JS) – po 3 bramki.

Wyniki 1 kolejki:

Czytaj więcej...

Horożaniecki CUP

IMGP7775 CustomOśrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zaprasza na kolejną edycję Ligi Piłki Nożnej – Horożaniecki CUP 2015, która rozpocznie się już 14 stycznia ! W tym roku na parkietach hali im. Jerzego Klempela, będziemy mieli przyjemność oglądać 9 drużyn. Wszystkich zainteresowanych kibiców zapraszamy od godziny 18:00, kiedy to rozpocznie się pierwszy mecz. Przypominamy, iż tytułu mistrzowskiego z poprzedniego roku broni drużyna 'Orzeł Piława Dolna", która postawiła sobie za zadanie obronę trofeum.

Organizatorem imprezy jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, a współfinansowana jest ona ze środków otrzymanych z Gminy Miejskiej Dzierżoniowa.

Czytaj więcej...

Wolny pawilon handlowy

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie informuje, iż na Targowisku Miejskim przy ulicy Wrocławskiej znajduje się wolny pawilon handlowy o powierzchni 10,66m2.
Więcej informacji można uzyskać w biurze Targowiska codziennie w godzinach od 8:00 – 14:00 lub pod numerem telefonu 604 131 167

Halowa Liga Pilki Nożnej 2015

IMGP6129 CustomDnia 8.01. odbędzie się inauguracja kolejnej edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej 2015. W tym roku swój udział zgłosiły wszystkie Szkoły Podstawowe z Dzierżoniowa, które będą rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas II oraz uczniowie klas III. Młodsi uczestnicy swoje spotkania będą rozgrywali w każdy wtorek od godziny 18:00 na Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5. Starsi zawodnicy swe zmagania będą toczyli w każdy czwartek od godzin 17:30 na Sali Zespołu Gimnazjów nr 3.

Czytaj więcej...

NewsletterLicznik odwiedzin

Dzisiaj:38
Wczoraj:135
Obecny tydzień:534
Obecny miesiąc:3717
Wszystkich odwiedzin:101589

Reklama