Treningi Siatkarskie

pilka siatkowka uniwersalne 012013newspixczarne660Już w najbliższy poniedziałek rozpoczną się treningi siatkarskie dla dziewcząt oraz chłopców. Prowadził je będzie znany w środowisku siatkarskim, Pan Marek Misztal. Zapraszamy chętnych z szóstych klas Szkół podstawowych, uczniów Gimnazjum a także Szkół Średnich.

Czytaj więcej...

Basen Kryty czynny od 1 września

kryty 12 Small

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zaprasza na basen kryty przy ul. Sienkiewicza 13 już od poniedziałku - 1 września od godz. 6:00.

Od 1 września rozpoczynają się również zajęcia w wodzie:

-aerobik: poniedziałki o godz. 10.30 ; wtorki o godz. 19.30, środy o godz. 12.45 i piątki o godz. 19.30,
-gimnastyka: poniedziałki o godz.9.45; wtorki o godz.10.30; środy o godz.19.30 i oraz piątki o godz.7.30 i 12.45.

Umiejętność pływania nie jest potrzebna. Wystarczy zabrać strój kąpielowy, klapki, mydło i ręcznik.

UWAGA:ZMIANA GODZIN WEJŚĆ NA BASEN W SOBOTY I NIEDZIELE.
Szczegółowy grafik na naszej stronie lub pod numerem telefonu 74 831 35 26

Serdecznie zapraszamy

Kurs nauki i doskonalenia pływania

naukaSZKÓŁKA PŁYWACKA ,,DELFINEK" oraz OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W DZIERŻONIOWIE ZAPRASZAJĄ NA KURS NAUKI I DOSKONALENIA PŁYWANIA DLA DZIECI I DOROSŁYCH

ZAPEWNIAMY:

NAUKĘ I DOSKONALENIE PŁYWANIA
PODZIAŁ NA GRUPY O RÓŻNYM STOPNIU PRZYGOTOWANIA
BEZPIECZEŃSTWO
FACHOWOŚĆ I PEDAGOGICZNE PODEJŚCIE
WYSOKIE KWALIFIKACJE KADRY PROWADZĄCEJ

ZACZYNAMY:

08.09.2014 GODZ.19:30 - NAUKA PŁYWANIA DLA DZIECI
08.09.2014 GODZ.21:00 - NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH
11.09.2014 GODZ.18:45 - DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI
12.09.2014 GODZ.21:00 - DOSKONALENIE PŁYWANIA DOROSŁYCH

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ NA BASENIE OSIR W DZIERŻONIOWIE UL.SIENKIEWICZA 13
TEL.KONTAKTOWY: 668 114 289 lub 668 114 278

GORĄCO ZAPRASZAMY DZIECI I DOROSŁYCH!!!

Turniej Tenisa Ziemnego Debli

piłeczka23 sierpnia na kortach tenisowych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się Turniej Tenisa Ziemnego Debli. Do zawodów zgłosiło się 8 par, które zostały podzielone na dwie grupy. Rozgrywki grupowe zostały rozegrane w systemie „każdy z każdym". Zwycięzcy grup zagrali mecz, który wyłonił triumfatorów turnieju. Laureatami zostali Zbigniew Czech oraz Robert Handwerkier, którzy pokonali parę Adam Bukowski/Andrzej Pierściński 6:2, 4:6, 12:10. III miejsce zajęły pary Zbigniew Gizewski/Roman Majba oraz Stanisław Tomski/Oskar Kapłun. Tradycyjnie już na zakończenie turnieju odbył się grill dla wszystkich uczestników.
Organizatorem turnieju był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz Dzierżoniowskie Towarzystwo Tenisowe, a impreza finansowana była ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

GOOORRRRĄCA PROMOCJA !!!

odkryty 9 CustomInformujemy, iż do końca wakacji wejście na basen odkryty to tylko 2,00 zł

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty w te ostatnie wakacyjne dni.

Przypominamy, iż basen czynny jest codziennie od godziny 10.00 do 19.00.

Jama Zła najlepszą drużyną Grand Prix w Siatkówce Plażowej

417 sierpnia na basenie odkrytym przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się Turniej Finałowy w Siatkówce Plażowej będący jednocześnie zakończeniem całego cyklu Grand Prix. W zawodach udział wzięło 5 par tworząc jedną grupę, w której spotkania rozgrywane były systemem „każdy z każdym". Po rozegraniu 10 spotkań najlepszą okazała się drużyna JAMA ZŁA, która zdobyła I miejsce dzięki lepszemu bilansowi małych punktów, wyprzedzając drużynę ZTS. Na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna RED BULL. Trzy najlepsze ekipy otrzymały okazałe puchary oraz bony na zakup sprzętu sportowego.

Czytaj więcej...

MOTOR ZAPOROZHYE po raz drugi !!!

10XI Międzynarodowy Memoriał Jerzego Klempela Piłki Ręcznej Mężczyzn Drużyn Klubowych przeszedł już do historii. Od czwartku 14 sierpnia do niedzieli 17 włącznie dziesięć drużyn z zagranicy oraz z Polski rywalizowało, na parkiecie hali dzierżoniowskiego OSiR-u, o miano najlepszej w tegorocznym Memoriale. Ekipy podzielone zostały na dwie grupy,w których spotkania toczyły się systemem każdy z każdym. Drużyny które zajęły miejsca 5
w grupach walczyły o miejsce 9, trzecie i czwarte drużyny o miejsca 5-8, a najlepsze awansowały do finałowej czwórki. Rywalizacja w tych grupach toczyła się z zaliczeniem wyników pomiędzy drużynami z tej samej grupy eliminacyjnej. Po bardzo emocjonujących i wyrównanych eliminacjach składy poszczególnych grup przedstawiały się następująco:

Czytaj więcej...

Pierwsze spotkania w Memoriale J.Klempela za nami

IMGP2417 smallZakończyły się już pierwsze spotkania w grupie A i B Memoriału im. Jerzego Klempela, który rozgrywany jest aż do niedzieli 17 sierpnia w hali dzierżoniowskiego OSiR-u. W meczu inaugurującym XI Memoriał Wybrzeże Gdańsk z Marcinem Lijewskim w składzie dość łatwo pokonała białoruski Meshkob Brześć 24:17. W drugim spotkaniu w grupie A MMTS Kwidzyn uległ ZTR Zaporozhye (Ukraina) 21:25. W pierwszym meczu grupy B ukraiński Motor Zaporozhye bez problemów ograł białoruski SKA Mińsk 32:23, natomiast w drugim meczu tej grupy Gaz System Pogoń Szczecin pokonał 4 bramkami białoruski HC Gomel.

Przypominamy, iż XI Memoriał J. Klempela potrwa do niedzieli, kiedy to ok. godziny 15.00 poznamy zwycięzcę. Na wszystkie spotkania WSTĘP WOLNY. Transmisję z całego Memoriału możecie Państwo równiez śledzić w internecie - link poniżej.

Serdecznie zapraszamy

MEMORIAŁ J. KLEMPELA NA ŻYWO

Plakat Medium

TRANSMISJA ON-LINE - KLIKNIJ

Turniej Tenisa Ziemnego - wyniki

pobraneDnia 8.08 na kortach tenisowych znajdujących się przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się Turniej Tenisa Ziemnego Mikstów. Do zawodów zgłosiło się 8 par, które zostały podzielone na dwie grupy. Rozgrywki grupowe ostały rozegrane w systemie „każdy z każdym". Zwycięzcy grup zagrali mecz, który wyłonił triumfatorów turnieju. Laureatami zostali Zbigniew Gizewski oraz Danuta Kowalska, którzy pokonali Grażynę i Andrzeja Świerszczewiczów stosunkiem 6:3 oraz 6:4. W meczu o III miejsce zmierzyli się ze sobą Jolanta i Adam Bukowscy, którzy wyszli zwycięsko ze starcia z Beatą i Adamem Stawowczyk.
Wszystkich chętnych zapraszamy na Turniej Tenisa Ziemnego Debli, który odbędzie się 16.08

NewsletterLicznik odwiedzin

Dzisiaj:22
Wczoraj:136
Obecny tydzień:329
Obecny miesiąc:329
Wszystkich odwiedzin:85652

Reklama