XI Mistrzostwa Dzierżoniowa w Wyciskaniu Sztangi

Losowe zdjęcie

IMGP5801_Custom_2.JPG

XI Mistrzostwa Dzierżoniowa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

plakat sztanga Custom

Burmistrz Dzierżoniowa oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na XI Mistrzostwa Dzierżoniowa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, które odbędą się 8 marca na hali im Jerzego Klempela przy ulicy Strumykowej 1. Zawody rozegrane zostaną łącznie w 12 kategoriach, w tym również dla kobiet. Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów do godz. 11.45 po opłaceniu star-towego, które w tym roku wynosi 30 zł. Przewidziana pula nagród wynosi aż 3000zł !
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa oraz żywiołowego dopingowania zawodników.

Czytaj więcej...

Bieg Żołnierzy Wyklętych - Podsumowanie

plakat Custom

Za nami pierwszy bieg Żołnierzy Wyklętych – tropem wilczym. Wczorajszego dnia, na Dzierżoniowskim rynku został przeprowadzona impreza, ku czci i pamięci żołnierzy walczących w podziemiu w trakcie i po II Wojnie Światowej. Ludzie Ci oddawali swe życie w obronie ideałów Rzeczpospolitej, walcząc przeciwko komunistycznej władzy.

Zapisy do biegu rozpoczęły się już o godzinie 10:30. Pomimo niskiej temperatury, z minuty na minutę w biurze zawodów pojawiał się coraz większy tłum. Gdy listy startowe zostały zamknięte, okazało się iż na starcie zameldowało się aż 257 uczestników!

Czytaj więcej...

Halowa Liga Piłki Nożnej - kolejka 7

 

IMGP5692 Custom

Wczorajszego wieczora, na hali im. Jerzego Klempela przy ulicy Strumykowej 1, rozegrana została VII kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej, której sponsorem głównym jest firma Horożaniecki. Byliśmy świadkami prawdopodobnie największej niespodzianki w tegorocznej edycji rozgrywek. Obecny lider – Orzeł Piława Dolna doznał porażki z Pariasem dotychczasowych rozgrywek, teamem Sami Swoi. Na pierwszym miejscu z tą samą liczbą punktów znajdują się aż 3 zespoły, które różni jedynie bilans bramkowy. Warto zauważyć, iż między miejscem 1 a 5 różnica punktowa wynosi tylko 3 oczka. W klasyfikacji strzelców na pierwszy miejscu umocnił się

Czytaj więcej...

Kurs nauki i doskonalenia pływania

IMGP9032 Custom

Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkółka Pływacka Delfinek zapraszają na
KURS NAUKI PŁYWANIA
Zapewniamy:
 podział na grupy o różnym stopniu zaawansowania
 czas trwania kursu - 20 lekcji
 bezpieczeństwo
 fachowość i pedagogiczne podejście instruktorów
 wysokie kwalifikacje kadry prowadzącej

Czytaj więcej...

Destne - Narty 2015

plakat Destna1 CustomOśrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zaprasza wszystkich amatorów białego szaleństwa na wyjazd na narty do miejscowości Destne w Czechach.

HLPN - 4 i 5 kolejka

IMGP5725 Custom

Jak co tydzień, na meczach Halowej Ligi Piłki Nożnej mogliśmy podziwiać najmłodszych adeptów futbolu w akcji. We wtorek rozegrane zostały mecze klas II, gdzie na szczycie tabeli znajduje się SP 6a z dorobkiem 8 pkt. Tuż za ich plecami znajduje się team Sp 5dc. W klasyfikacji strzelców toczy się niesamowicie zacięta rywalizacja, gdyż aż trzech zawodników zgromadziło taki sam odrobek bramkowy. Ex aequo na pierwszym miejscu z sześcioma strzelonymi bramkami znajdują się : Jan Fabian, Alan Suchy a także Jarosław Duda. W klasach trzecich nie odnotowano poważnych zmian na szczytach tabeli klubowej oraz klasyfikacji strzelonych bramek. Na czele tabeli z kompletem punktów plasuje się drużyna Sp 9a.

Czytaj więcej...

Amatorska Liga Piłki Nożnej - 6 kolejka

IMGP5132 CustomZa nami już VI kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, której sponsorem głównym jest firma Horożaniecki. Po tej kolejce nastąpiły zmiany w dwóch najważniejszych klasyfikacjach – najlepszej drużyny oraz zawodnika z największą ilością strzelonych bramek. Orzeł Piława Dolna zgodnie z założonym przez siebie planem, pewnie pokonał outsiderów z IComp.pl Dotychczasowy lider – Delta Słupice, nie pozbierała się po zeszłotygodniowej porażce, przegrywając drugi mecz z rzędu. Tym razem zbyt silni okazali się zawodnicy Tom Trans Bielawa, którzy wywalczyli 3 pkt.

Czytaj więcej...

Bieg Żołnierzy Wyklętych

plakat CustomJuż pierwszego marca odbędzie się pierwszy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym. Impreza ma na celu upamiętnienie heroicznej walki oraz postawy godnej naśladowania, ludzi którzy nie zgadzali się z indoktrynacją Państwa Polskiego przez ZSRR. Był to antykomunistyczny, niepodległościowy ruch partyzancki, stawiający opór sowietyzacji Polski.
Start i meta usytuowane są w Rynku, na wprost Ratusza, na wysokości ulicy Świdnickiej. Trasa wiedzie ulicami: Rynek, Klasztorna, Garncarska, Przedmieście, Krasickiego, Miernicza, Pocztowa, Krasickiego, Młyńska, Prochowa, Kościelna, Rynek. Długość trasy to ok 2km.
Zapisy prowadzone są w dniu zawodów w biurze Biegu na rynku od godziny 10:30. Na godzinę 12:00 planowane jest jego oficjalne rozpoczęcie.

Czytaj więcej...

Poroniec Poronin w Dzierżoniowie

poroniiin CustomW najbliższa środę w Dzierżoniowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji swój obóz przygotowawczy rozpocznie drużyna Poroniec Poronin. Goście mają zaplanowane 2 sparingi, pierwszy rozegrany zostanie w sobotę o 10:45 na boiskach OSiR'u, a przeciwnikiem będzie Polonia/Stal Świdnica. Następny mecz odbędzie się 24.02 o godzinie 19:30 na stadionie przy ulicy Strumykowej, gdzie przeciwnikiem będzie Lechia Dzierżoniów. Dzień później dobiegnie końca pobyt zawodników z Poronina. Niewątpliwie kibiców ucieszy wiadomość, iż będą mieli oni możliwość ujrzenia jednego z najwybitniejszych Polskich napastników, byłego kapitana Reprezentacji Polski, 5-cio krotnego mistrza Polski, 3-krotnego mistrz Szkocji oraz mistrza Cypru...

Czytaj więcej...

Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

DSCF3391 CustomW minioną niedzielę na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, rozegrany został Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt. Zawodniczki zostały podzielone na 2 kategorie wiekowe, ( juniorki oraz kadetki) w których rozgrywały swoje mecze. W młodszej grupie wiekowej na starcie rywalizacji pojawiły się 3 zespoły. Zwycięskim teamem została drużyna ISKRA Kamieniec Ząbkowicki. W grupie kadetek rywalizowały ze sobą 4 drużyny, a najlepszą został zespół LIDER Gaduły Dzierżoniów. Najwszechstronniejszą zawodniczką turnieju wybrana została Alicja Grąz, która doprowadziła swój zespół do zwycięstwa w kategorii Juniorek.

 

Czytaj więcej...

NewsletterLicznik odwiedzin

Dzisiaj:31
Wczoraj:175
Obecny tydzień:206
Obecny miesiąc:324
Wszystkich odwiedzin:106508

Reklama