Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

XIII MEMORIAŁ SŁAWOMIRA HARAFA `05

Archiwa

W dniach 30-31.01.2016r. w hali dzierżoniowskiego OSiRu odbędzie się 13 edycja Memoriału Sławomira Harafa upamiętniająca postać wybitnego dzierżoniowskiego piłkarza i trenera. Jak co roku w ostatni weekend stycznia młodzi piłkarze będą rywalizować o zwycięstwo i okazały puchar wręczony z rąk Grażyny Haraf oraz Burmistrza Dariusza Kucharskiego. W imprezie weźmie udział 16 zespołów z Polski oraz drużyna z Anglii Eagles London. Drużyny rywalizować będą najpierw w 4 grupach następnie do finałów A uzyska awans 8 zespołów.

Rozgrywki ruszą od godz. 8.30 w sobotę i potrwają do godz. 17.00 w niedzielę. Oficjalna ceremonia otwarcia rozpocznie się o godz. 12.40 w sobotę, na której to młodzi zawodnicy UKS Lechia Dzierżoniów przystąpią do ślubowania piłkarskiego. Podczas ceremonii otwarcia odbędzie się również pokaz gimnastyki akrobatycznej dzierżoniowskiego mistrza Adama Wysoczańskiego uczestnika Mam Talent.  Po ceremonii otwarcia odbędzie się mecz przyjaciół Sławka Harafa. Zapraszamy na piłkarskie święto w Dzierżoniowie!!!

Obrońcą tytułu jest FC WROCŁAW ACADEMY.

Organizatorem imprezy jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz UKS Lechia Dzierżoniów, a współfinansowana była ona ze środków otrzymanych z Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015 – 2020.

Zadanie współfinansowane ze środków z budżetu Powiatu Dzierżoniowskiego

Partnerem imprezy jest OZPN Wałbrzych

Terminarz

Sponsorzy imprezy :

wszyscy     PLAKAT internet

Skip to content