Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

ZA NAMI FINAŁ DZIERŻONIOWSKIEJ LIGI BMX-MTB

Archiwa

W miniony piątek na placu zabaw przy Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie odbył się Finał Dzierżoniowskiej Ligi BMX-MTB. W zawodach wzięło udział 32 dzieci m.in. z Dzierżoniowa, Bielawy, Tuszyna i Jaźwiny. Uczestnicy, w zależności od kategorii wiekowej, mieli do pokonania dystans od 300 do 900 metrów.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali rowery górskie, natomiast pozostali zawodnicy, w zależności do zajętego miejsca, nagrody w postaci sprzętu rowerowego lub słodkiego upominku. Nagrody wręczali Burmistrz Dzierżoniowa – Dariusz Kucharski, Wójt Gminy Dzierżoniów – Marek Chmielewski oraz prezes LKS Atom Dzierżoniów – Jarosław Pawlaczek. Wszystkim zawodnikom biorącym udział w tegorocznej edycji Dzierżoniowskiej Ligi BMX – MTB serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej, która już za rok.

 

Wyniki:

 

Dziewczęta klasy I-II

 1. Amelia Malawska
 2. Aleksandra Miemiec

Dziewczęta klasy III-IV

 1. Dagmara Juraszek
 2. Daria Derewianko
 3. Laura Malawska

Dziewczęta klasy V-VI

 1. Joanna Wodnicka
 2. Karolina Przęzak
 3. Natalia Bartosiewicz

Chłopcy klasy I-II

 1. Oliwier Bojnarowicz
 2. Emil Gorlicki
 3. Daniel Gorlicki

Chłopcy klasy III-IV

 1. Kacper Łapiński
 2. Antoni Break
 3. Szymon Ilski

Chłopcy klasy V-VI

 1. Hubert Kaczor
 2. Dawid Piekarski
 3. Wiktor Radziewicz

Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz LKS ATOM Dzierżoniów, a współfinansowana ona była ze środków Miasta Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020, Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie oraz Gminy Dzierżoniów.

1-large 2-large 3-large 4-large 5-large 6-large 7-large 8-large 9-large 10-large

Skip to content