Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

ZA NAMI PIERWSZY BIEG Z PRZESZKODAMI „KRATA”

Archiwa

W niedzielę 24 września w Dzierżoniowie odbyła się pierwsza edycja biegu z przeszkodami „KRATA”. Start i meta biegu zlokalizowane były na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Uczestnicy mieli do pokonania trasę o długości 7 km, na które znajdowały się rozmaite przeszkody. Trasa przebiegała przez drogi polne, asfaltowe, bruk, parki miejskie oraz rzeki.

 

Mimo deszczu i chłodu do rywalizacji w Biegu przystąpiło 131 uczestników. Spośród mężczyzn najszybszy był Bartosz Tomkiewicz z czasem 31,30 min, natomiast wśród pań najszybciej na mecie zameldowała się Agnieszka Domagała z czasem 43,45 min. Zorganizowano także bieg dla dzieci, który odbył się na bieżni lekkoatletycznej na dystanie 400 metrów.

 

Szczegółowe wyniki na stronie: http://wyniki.datasport.pl/results2320/

 

Każdy uczestnik Biegu otrzymał pakiet startowy, pamiątkowy medal oraz ciepły posiłek, natomiast po skończonej rywalizacji wziął udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

 

Organizatorami imprezy byli Areszt Śledczy w Dzierżoniowie, Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa – Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Patronat honorowy nad imprezą objęli Burmistrz Dzierżoniowa oraz Dyrektor Aresztu Śledczego w Dzierżoniowie.

 

Skip to content