facebook
twitter
YouTube
BIP
epuap
Kamera

  •   

OD 24 CZERWCA ZAPRASZAMY NA BASEN ODKRYTY


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zaprasza wszystkich na basen odkryty przy ul. Strumykowej 1. Basen zostanie otwarty w sobotę 24 czerwca i będzie czynny w godzinach od 10.00 do 19.00 przez cały okres wakacji.

 

W tym roku poczyniono kolejne inwestycje mające na celu zwiększenie atrakcyjności basenu m.in. zamontowano parasole oraz wybudowano plac zabaw dla dzieci.

 

Nad bezpieczeństwem wszystkich osób korzystających z kąpieli czuwać będzie zespół ratowników. Ponadto jakość wody znajdującej się w basenie będzie stale kontrolowana.

 

Do dyspozycji odwiedzających, oprócz dwóch basenów, pozostają także zjeżdżalnie oraz boisko do siatkówki plażowej. Otwarty będzie również bufet znajdujący się obok basenu, gdzie każdy będzie miał możliwość zjedzenia ciepłego posiłku lub zakupu zimnych napojów czy lodów.

 

Ponadto Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował szereg dodatkowych atrakcji dla osób korzystających z basenu. Już w dniach 24 – 30 czerwca będzie możliwość zmierzenia się z wodnym torem przeszkód. Natomiast w lipcu na basenie prowadzone będą zajęcia fitness oraz aquafitness.

 

Zajęcia fitness – we wtorki i czwartku o godz. 18.00

Zajęcia aquafitness – w niedziele o godz. 11.00

 

Podobnie jak w poprzednim roku Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia możliwość wynajmu leżaków na czas przebywania na terenie basenu.

 

Szczegółowy cennik na naszej stronie w zakładce CENNIK > BASEN ODKRYTY

 Powrót do strony głównej
2015 © OSiR Dzierżoniów. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Create by jrs.net.pl