facebook
twitter
YouTube
BIP
epuap
Kamera

  •   

LEKKOATLETKI Z NASZEGO MIASTA NA ZAWODACH W WAŁBRZYCHU


W niedzielę 29 października młode lekkoatletki z Dzierżoniowa wzięły udział w Wojewódzkich Zawodach Halowych w Wałbrzychu. Zawody, zorganizowane w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”, stanowiły jednocześnie eliminacje do zawodów ogólnopolskich.

 

Nasze miasto reprezentowały: Natalia Drozdek, Aleksandra Sosnowska, Aleksandra Goryluk, Weronika Felisiak, Otylia Najdek, Zuzanna Turczyńska, Maria Gutkowska, Beata Kuczak, Nadia Idzi, Karolina Przęzak.

 

Wszystkie dziewczęta wypadły świetnie, natomiast na najwyższych pozycjach uplasowały się Karolina Przęzak (II miejsce w biegu na 600 metrów – rocznik 2005) oraz Natalia Drozdek (IV miejsce w biegu na 60 metrów – rocznik 2004.)

 

Całej ekipie serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze więcej sukcesów!Powrót do strony głównej
2015 © OSiR Dzierżoniów. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Create by jrs.net.pl