facebook
twitter
YouTube
BIP
epuap
Kamera

  •   

ZA NAMI PIŁKARSKIE TURNIEJE OLDBOJÓW ORAZ DZIECI


W dniu 9 grudnia 2017 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się V Turniej Oldbojów o Puchar Burmistrza Dzierżoniowa Oldboys Cup 2017. W turnieju wzięły udział: Górnik Wałbrzych, MKS Kluczbork, Pogoń Pieszyce, Nysa Kłodzko oraz dwa zespoły Lechii Dzierżoniów. Po wielu wyrównanych i emocjonujących spotkaniach wyłoniono zwycięzcę i Puchar Burmistrza Dzierżoniowa, już po raz trzeci, powędrował do ekipy Pogoni Pieszyce.

 

Zanim do rywalizacji przystąpili odboje, w Turnieju Mikołajkowym Piłki Nożnej zmierzyły się dzieci z rocznika 2010 i młodsze. W turnieju uczestniczyły: Piławianka Piława Górna, Pogoń Pieszyce, UKS 7 Bielawa I, UKS 7 Bielawa II, UKS Lechia I Dzierżoniów, UKS Lechia II Dzierżoniów oraz UKS Lechia III Dzierżoniów. Po skończonej rywalizacji wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz paczki od św. Mikołaja. Podczas turnieju została również przeprowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz małej Tosi.

 

Impreza współfinansowana była ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

 

 Powrót do strony głównej
2015 © OSiR Dzierżoniów. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Create by jrs.net.pl