Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

II Turniej w Siatkówce Plażowej przed nami

Archiwa

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zaprasza na II Turniej w Siatkówce Plażowej z cykl Grand Prix, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, na basenie odkrytym przy ul. Strumykowej 1.

A

Zapisy prowadzone będą przed turniejem do godziny 10:00 (wejście boczne na basen od strony boiska). W Grand Prix mogą brać udział 2-osobowe drużyny męskie3-osobowe drużyny żeńskie lub 3-osobowe drużyny mieszane (2 kobiety +1 mężczyzna).

Wpisowe wynosi 15 zł w każdym turnieju od drużyny, w które wliczone jest wejście na basen. Przypominamy, iż Grand Prix składa się z 3 turniejów eliminacyjnych oraz turnieju finałowego, w którym zagra 8 najlepszych drużyn z eliminacji.

a

Terminy pozostałych turniejów: 7.08; 21.08 (finał na nowo powstałym boisku na placu zabaw przy ul. Sikorskiego w Dzierżoniowie)

h

W turniejach eliminacyjnych dla trzech najlepszych drużyn organizatorzy ufundowali puchary. Natomiast drużyny, które zajmą miejsca I-III w klasyfikacji końcowej otrzymają nie tylko okazałe puchary, ale także bony pieniężne na zakup sprzętu sportowego.

a

Pełen regulamin Grand Prix na stronie internetowej  www.hotelosir.pl.

Zapraszamy do udziału !!!

j

Organizatorami imprezy są OSiR Dzierżoniów oraz MKS Lider Dzierżoniów, a finansowana jest ona ze środków Miasta Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015 – 2020.

f

f

 wszyscy

Skip to content