Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

POZNALIŚMY NAJLEPSZE PARY DEBLOWE I MIKSTOWE TURNIEJU TENISA ZIEMNEGO

Archiwa

W sobotę i niedzielę (27 – 28 maja) na kortach dzierżoniowskiego OSiR-u odbył się Turniej Tenisa Ziemnego Mikstów i Debli. W Turnieju wzięło udział 11 par mikstowych i 10 par deblowych.

 

W finale mikstów Karolina Bukowska i Adam Bukowski (Pieszyce) pokonali austriacką parę Emilia Bak i Tomasz Bak wynikiem 6:1, 6:3. Trzecie miejsca w rywalizacji mikstów zajęli Joanna Baziak i Piotr Baziak (Świdnica) oraz Lidia Ek i Piotr Ek (Wałbrzych).

 

Natomiast w finale rywalizacji deblowej Marek Sikora i Artur Jaworski (Dzierżoniów) pokonali Andrzeja Świerszczewicza i Remigiusza Świerszczewicza (Dzierżoniów) wynikiem 6:3, 3:6, 10:5. Trzecie miejsca zajęli: Robert Deka i Tomasz Nowacki (Dzierżoniów) oraz Zbigniew Czech i Janusz Rudnicki (Dzierżoniów).

 

Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary. Po skończonej rywalizacji uczestnicy wzięli udział we wspólnym grillowaniu.

 

Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz Dzierżoniowskie Towarzystwo Tenisa Ziemnego, a współfinansowana była ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

 

Skip to content