Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

STYCZEŃ Z OSiR-em

Archiwa

Nowy rok rozpoczynamy turniejem BRICK CUP 2017, w którym rywalizować będą młodzieżowe drużyny piłki ręcznej. Rozgrywki potrwają od 6 do 8 stycznia. W naszej hali można będzie obserwować rozgrywki w kategorii junior młodszy (rocznik 2000), natomiast w Sali Gimnazjum nr 3 w Dzierżoniowie rywalizować będą zawodnicy z rocznika 2004. W turnieju uczestniczyć będą m.in. drużyny z Wrocławia, Oławy, Świdnicy, Szczecina czy Zielonej Góry. Wśród uczestników nie mogło także zabraknąć drużyn gospodarzy turnieju czyli Żagwi Dzierżoniów.

 

W styczniu startujemy również z nową cykliczną imprezą organizowaną na Basenie Krytym w Dzierżoniowie czyli Nocnym Pływaniem. Wszystkich mających ochotę popływać w nocy przy kameralnym oświetleniu zapraszamy w każdy drugi piątek miesiąca w godzinach 22.00-23.30. Koszt biletu to tylko 8 zł. Pierwsze Nocne Pływanie już 13 stycznia!!!

 

W tym miesiącu będziemy również gościć na naszych obiektach drużyny, które przyjadą na obozy sportowe. Przez większość stycznia przebywać będą u nas zespoły młodzieżowe Piasta Gliwice (piłka nożna). Oprócz tego ugościmy zespoły Handball Wrocław (piłka ręczna), a pod koniec miesiąca Polonię Słubice (piłka nożna) oraz Koronę Zakrzewo (piłka nożna).

 

Styczeń zakończymy kolejną edycją turnieju piłki nożnej dla dzieci upamiętniającego postać jednego z najlepszych zawodników Lechii Dzierżoniów czyli Memoriałem Sławomir Harafa. Będzie to już 14 edycja tej imprezy. W tym roku do rywalizacji przystąpią chłopcy z rocznika 2006. Turniej odbędzie się w dniach 28-28 stycznia w hali OSiR-u.

Skip to content