Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

ZAPRASZAMY NA TRAKT 2017

Archiwa

Burmistrz Dzierżoniowa oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na Terenowy Rajd Amatorów Kolarstwa i Turystyki TRAKT 2017, który odbędzie się 30 kwietnia 2017 roku.

 

Dostępne są 3 trasy piesze o różnym poziomie trudności, a także 8 tras rowerowych o długościach od 10 km do 100 km. Wykaz tras wraz z opisem znajduje się poniżej. Wpisowe wynosi tylko 5 zł, w ramach którego każdy otrzyma pamiątkową koszulkę, bon żywnościowy do zrealizowania na mecie, a także weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Nagrodą główną w losowaniu będzie rower turystyczny ufundowany przez sklep sportowy K2 w Dzierżoniowie.

 

Zapisy od godziny 8:00 na dzierżoniowskim Rynku lub bezpośrednio przed wyjściem grupy na daną trasę. Grupy zorganizowane (min. 20 osób) mogą się zgłaszać wcześniej na adres imprezy@hotelosir.pl. W tym roku meta TRAKT-u zlokalizowana będzie na płycie Targowiska Miejskiego przy ul. Wrocławskiej, gdzie na zakończenie odbędzie się koncert zespołu LONG&JUNIOR.

 

Dla najmłodszych przewidziano na mecie szereg darmowych atrakcji: zjeżdżalnia, zamek do skakania, suchy basen z piłeczkami i inne, a imprezą towarzyszącą będą Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa w Grillowaniu.

 

Impreza finansowana jest ze środków Miasta Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału !!!

 

trasy piesze pdf

trasy rowerowe pdf

mapa tras (przygotowana przez jednego z traktowiczów, Pana Bartosza Strzelczyka)

Trakt mapka cała 2017

Skip to content