Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

5.05 – TRAKT 2019

Archiwa

Burmistrz Dzierżoniowa oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zapraszają na Terenowy Rajd Amatorów Kolarstwa i Turystyki TRAKT 2019, który odbędzie się 5 maja 2019 roku.

Dostępne są 3 trasy piesze o różnym poziomie trudności oraz 8 tras rowerowycho długościach od 10 km do 100 km. Nowością w tym roku jest to, że trasy prowadzą do konkretnych atrakcji turystycznych, które będzie można zwiedzać oraz adekwatne do tego nazwy poszczególnych tras. Dzięki temu uczestnicy będą mogli podziwiać m.in. Pałac w Pieszycach, Arboretum w Wojsławicach, Kompleks Pałacowy w Krzyżowej czy uroki pobliskich gór czyli Gór Sowich i Masywu Ślęży.

Wykaz tras wraz z opisem znajduje się poniżej.

Wpisowe wynosi tylko 5 zł, w ramach którego każdy otrzyma pamiątkową koszulkę, bon żywnościowy do zrealizowania na mecie, słodki poczęstunek, przypinkę, a także weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Nagrodą główną w losowaniu będzie rower turystyczny ufundowany przez sklep sportowy K2 w Dzierżoniowie.

Zapisy od godziny 8:00 na dzierżoniowskim Rynku lub bezpośrednio przed wyjściem grupy na daną trasę. Grupy zorganizowane (min. 20 osób) mogą się zgłaszać wcześniej (do 29 kwietnia godz. 10.00) na adres imprezy@hotelosir.pl.

Tak samo jak w poprzednim roku meta TRAKT-u zlokalizowana będzie na płycie Targowiska Miejskiego przy ul. Wrocławskiej.

Dla najmłodszych przewidziano na mecie szereg darmowych dmuchanych atrakcji.

Impreza finansowana jest ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

Serdecznie zapraszamy do udziału !!!

Skip to content