Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

ZA NAMI FINAŁ OBCHODÓW DNIA DZIECKA W NASZYM MIEŚCIE

Festyn - zdjęcie
Archiwa

W niedzielę 6 czerwca 2021 roku na Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie odbył się Festyn Rodzinny będący zwieńczeniem tygodniowych obchodów Dnia Dziecka w naszym mieście. Na najmłodszych czekały atrakcje w postaci dmuchańców, baniek mydlanych, karaoke, zabaw oraz konkursów z animatorami, a także występ żywej maskotki.

 

W tym dniu odbyła się także Rodzinna Gra Terenowa „Rajd po Skarb”, w której wzięło udział blisko 50 rodzin. Start i meta gry zlokalizowane były również na Alei Bajkowych Gwiazd. Zapisane rodziny otrzymywały kartę startową zawierającą mapę z punktami zlokalizowanymi na terenie Dzierżoniowa, które należało odwiedzić i wykonać przypisane do nich zadania.

 

Po wykonaniu wszystkich zadań rodziny wracały na metę gry, gdzie otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale, paczkę ze słodyczami, a także pyszne, naturalne lody ufundowane przez firmę WielkoLód. Dodatkowo rodziny wzięły udział w losowaniu 5 nagród głównych. Każda z takich nagród zawierała bilety na basen, a także bony do pizzerii Da Grasso, Sklepu Sportowego K2 i Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury.

 

Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, Dzierżoniowski Ośrodek Kultury oraz Miasto Dzierżoniów, a finansowana była ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

 

 

Skip to content