Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

Konkurencje rodzinne podczas Festynu „Łączymy Pokolenia”

Archiwa

W sobotę 4 września 2021 roku na Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie podczas Festynu Rodzinnego „Łączymy Pokolenia” odbyły się konkurencje sportowo-rekreacyjne dla rodzin.

Po zapisaniu w Biurze Zawodów oraz odebraniu karty startowej każda rodzina miała do zaliczenia 6 konkurencji sportowo – rekreacyjnych. Następnie, po skompletowaniu naklejek potwierdzających ich zaliczenie, rodzina zgłaszała się ponownie w Biurze, gdzie odbierała pamiątkowy dyplom, paczkę ze słodyczami, opaski uprawniające do darmowego wejścia na dmuchańce. Dodatkowo dzieci otrzymywały kupony na lody ufundowane przez firmę WielkoLód. Po zakończeniu konkurencji sportowych na scenie głównej odbyło się losowanie 5 nagród głównych, w skład których wchodziły słodycze, karnety na dzierżoniowski basen, a także bony do pizzerii Da Grasso oraz sklepu sportowego K2 w Dzierżoniowie. Wartość jednego zestawu wyniosła ponad 250 zł. Łącznie w konkurencjach wzięło udział 80 rodzin.

Organizatorami imprezy byli Miasto Dzierżoniów, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz TKKF Dzierżoniów, a finansowana była ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

Skip to content