Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

Noclegi

Do Państwa dyspozycji oddajemy 29 pokoi 2-osobowych oraz 3 apartamenty. Każdy z nich posiada łazienkę z kabiną prysznicową i WC, radio, TV-Sat, telefon oraz podłączenie do internetu w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Na miejscu proponujemy Państwu smaczną, tradycyjną kuchnię polską.

Goście, za niewielką opłatą, mają możliwość skorzystania z jacuzzi, sauny suchej oraz typu infrared, siłowni, kortów tenisowych, kompleksu basenów odkrytych (w sezonie letnim) czy basenu krytego wraz z zakładem rehabilitacji i odnowy biologicznej.

Oferujemy również salę konferencyjno-bankietową wyposażoną w sprzęt multimedialny, mieszczącą do 50 osób.

Zaplecze noclegowo-żywieniowe:

 Pokój  Ilość osób  Cena brutto ze śniadaniem 
Apartament dwupokojowy 2 290 zł
1 240 zł
Apartament jednopokojowy 2 250 zł
1 195 zł
Pokój standardowy 3 285 zł
2 230 zł
1 160 zł
 Sala konferencyjna 1 godz. 110 zł (vat 23%)

1. W uzasadnionych przypadkach, przy sprzedaży wiązanej lub długości pobytu gości indywidualnych, w cenach usług noclegowych oferowanych przez Ośrodek mogą być zastosowane następujące  zniżki:

a. dla gości indywidualnych – pobyt powyżej 2 dni do 10%,
b. dla gości indywidualnych – pobyt powyżej 5 dni do 15%,
c. dla grup zorganizowanych – 50% (wysokość obniżki uzależniona jest od długości pobytu, ilości uczestników, sezonowości pobytu).

2. Wysokość zniżki o których mowa w pkt.1 określa każdorazowo wyłącznie Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie uzasadniając pisemnie zastosowane zniżki wymienione w pkt 1 a – c.

Komfortowe zakwaterowanie oraz bogate zaplecze sportowe sprawiają, że jesteśmy doskonałym wyborem wśród noclegów w Dzierżoniowie na obozy sportowe.

 

Kontakt w sprawie noclegów

Skip to content