facebook
twitter
YouTube
BIP
epuap

ANDRZEJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE 2018 – WYNIKI


W minioną sobotę 24 listopada na Basenie Krytym w Dzierżoniowie odbyły się Andrzejkowe Zawody Pływackie. Do rywalizacji zgłosiło się łącznie 252 młodych pływaków, którzy reprezentowali 16 klubów pływackich m.in. z Wrocławia, Opola, Jeleniej Góry, Kudowy Zdrój, Świebodzic, Bolesławca, Bielawy oraz gospodarza imprezy czyli MKS-u „Dziewiątki” Dzierżoniów.

 

Uczestnicy, w zależności od kategorii wiekowej (roczniki 2009, 2010, 2011, 2012 i młodsi) mieli do pokonania dystans 25 lub 50 metrów 4 stylami (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy). Młodzi pływacy z roczników 2009 i 2010 mogli wziąć udział w dwóch konkurencjach do wyboru. Dzieci z rocznika 2011 startowały w stylu grzbietowym, natomiast najmłodsi zawodnicy stylem dowolnym.

 

Najlepszych 6 zawodników i zawodniczek z każdej kategorii otrzymało dyplom, natomiast zawodnicy z miejsc I-III dodatkowo medale oraz nagrody rzeczowe.

 

Przyznano także puchar dla klubu, który zdobył najwięcej punktów w klasyfikacji drużynowej, a został nim SSP nr 72 Wrocław.

 

Dodatkowo organizatorzy przyznali nagrody dla najmłodszych uczestników zawodów (5-latków), które ufundowała firma Sunbarrel.pl ze sklepem stacjonarnym we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego.

 

Poniżej znajdują się nazwiska medalistów, natomiast szczegółowe wyniki można znaleźć tutaj: WYNIKI

 

Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, Miasto Dzierżoniów oraz Klub Pływacki MKS „Dziewiątka” Dzierżoniów, a współfinansowana była ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

 

Wyniki:

25 metrów stylem motylkowym dziewczęta rocznik 2009

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1MODRZEWSKA KINGABKS SWIM TEAM BIELAWA19,75
2DĄBROWSKA IGAUKS „HS” TEAM KŁODZKO20,59
3CALIŃSKA LENASSP NR 72 WROCŁAW20,66

 

25 metrów stylem motylkowym chłopcy rocznik 2009

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1ŻYZAŃSKI ALANUKS „HS” TEAM KŁODZKO19,22
2SADEK FRANCISZEKSSP NR 72 WROCŁAW20,33
3KOSENDOWSKI KAROLSSP NR 72 WROCŁAW20,61

 

25 metrów stylem dowolnym dziewczęta rocznik 2012 i młodsze

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1OLUWOLE MATYLDABKS SWIM TEAM BIELAWA30,99
2JAJKOWSKA AMELIASPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ31,06
3RYBITWA JULIAMKS 9 DZIERŻONIÓW33,45

 

25 metrów stylem dowolnym chłopcy rocznik 2012 i młodsi

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1BOCZAR FRANEKBKS SWIM TEAM BIELAWA27,23
2JACHYM JULIANKS REKIN ŚWIEBODZICE33,62
3GORYL DAWIDKS BALTI BIELAWA35,00

 

25 metrów stylem grzbietowym dziewczęta rocznik 2011

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1PARACIEJ NATASZAKS BALTI BIELAWA24,09
2GERDZIEL GABRIELAMKS 9 DZIERŻONIÓW24,50
3ŻEMIER TATIANAKS REKIN ŚWIEBODZICE24,53

 

25 metrów stylem grzbietowym chłopcy rocznik 2011

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1TOMCZYK DAWIDKS OSIR BIELAWA23,56
2TESAROWICZ FRANCISZEKUKS OXPRESS BOLESŁAWIEC24,22
3RZOŃCA KACPERSPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ24,81

 

25 metrów stylem grzbietowym dziewczęta rocznik 2010

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1OLSCHOWKA JULIASPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ20,94
2RYNOWIECKA HANNASPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ22,50
3MICHALISZYN MAJAKS REKIN ŚWIEBODZICE22,51

 

25 metrów stylem grzbietowym chłopcy rocznik 2010

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1CYBART JANBKS SWIM TEAM BIELAWA20,95
2BERNACIK FILIPKS OSIR BIELAWA21,06
3TRUSEWICZ NIKODEMKS JUST SWIM JELENIA GÓRA21,31

 

50 metrów stylem grzbietowym dziewczęta rocznik 2009

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1SEMCZUK LAURAGMINNY KP 7 ZDRÓJ TRZEBNICA49,57
2JAŚNIECKA EMILIAUKS „5 PLUS 1” OPOLE50,13
3WINIARSKA WIKTORIASSP NR 72 WROCŁAW50,16

 

50 metrów stylem grzbietowym chłopcy rocznik 2009

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1BRAM MAKSYMILIANUKS OXPRESS BOLESŁAWIEC44,78
2OSTROWSKI BARTEKSSP NR 72 WROCŁAW45,25
3ROMAŃCZUK KAJETANKS JUST SWIM JELENIA GÓRA47,27

 

25 metrów stylem klasycznym dziewczęta rocznik 2010

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1WOCHNIK MARTAKS OSIR BIELAWA24,07
2PRZYBYSZEWSKA ALICJAKS BALTI BIELAWA24,41
3POLOK MICHALINAUKS „5 PLUS 1” OPOLE24,70

 

25 metrów stylem klasycznym chłopcy rocznik 2010

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1TRUSEWICZ NIKODEMKS JUST SWIM JELENIA GÓRA26,22
2PIWOWARSKI PATRYKSSP NR 72 WROCŁAW26,23
3IŻYCKI MATEUSZSSP NR 72 WROCŁAW28,78

 

50 metrów stylem klasycznym dziewczęta rocznik 2009

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1DOMEK ALICJAKS BALTI BIELAWA54,45
2FRANCZUK OLIWIAUKS „5 PLUS 1” OPOLE56,10
3PAROSSA EWASSP NR 72 WROCŁAW56,43

 

50 metrów stylem klasycznym chłopcy rocznik 2009

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1NASUSZNY MATEUSZSSP NR 72 WROCŁAW53,97
1MARTYKA MAKSYMILIANKS REKIN ŚWIEBODZICE55,75
3ŚLIPKO JAKUBBKS SWIM TEAM BIELAWA56,10

 

25 metrów stylem dowolnym dziewczęta rocznik 2010

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1OLSCHOWKA JULIASPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ17,83
2PRZYBYSZEWSKA ALICJAKS BALTI BIELAWA18,53
3STANKOWSKA JAGODAUKS „HS” TEAM KŁODZKO18,54

 

25 metrów stylem dowolnym chłopcy rocznik 2010

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1BERNACIK FILIPKS OSIR BIELAWA18,65
2SCHERNER MAKSYMILIANUKS OXPRESS BOLESŁAWIEC18,91
3OKRZEJA MICHAŁHARPUN OSIECZNICA18,92

 

50 metrów stylem dowolnym dziewczęta rocznik 2009

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1DĄBROWSKA IGAUKS „HS” TEAM KŁODZKO38,66
2MODRZEWSKA KINGABKS SWIM TEAM BIELAWA41,08
3SEMCZUK LAURAGMINNY KP 7 ZDRÓJ TRZEBNICA42,69

 

50 metrów stylem dowolnym chłopcy rocznik 2009

MiejsceNazwisko i imięKlubCzas
1ŻYZAŃSKI ALANUKS „HS” TEAM KŁODZKO35,64
2BRAM MAKSYMILIANUKS OXPRESS BOLESŁAWIEC38,91
3BARANOWSKI MAKSYMILIANUKS „HS” TEAM KŁODZKO40,17

 



Powrót do strony głównej
2015 © OSiR Dzierżoniów. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Create by jrs.net.pl