facebook
twitter
YouTube
BIP
epuap

ANDRZEJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE 2018 – WYNIKI


W minioną sobotę 24 listopada na Basenie Krytym w Dzierżoniowie odbyły się Andrzejkowe Zawody Pływackie. Do rywalizacji zgłosiło się łącznie 252 młodych pływaków, którzy reprezentowali 16 klubów pływackich m.in. z Wrocławia, Opola, Jeleniej Góry, Kudowy Zdrój, Świebodzic, Bolesławca, Bielawy oraz gospodarza imprezy czyli MKS-u „Dziewiątki” Dzierżoniów.

 

Uczestnicy, w zależności od kategorii wiekowej (roczniki 2009, 2010, 2011, 2012 i młodsi) mieli do pokonania dystans 25 lub 50 metrów 4 stylami (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy). Młodzi pływacy z roczników 2009 i 2010 mogli wziąć udział w dwóch konkurencjach do wyboru. Dzieci z rocznika 2011 startowały w stylu grzbietowym, natomiast najmłodsi zawodnicy stylem dowolnym.

 

Najlepszych 6 zawodników i zawodniczek z każdej kategorii otrzymało dyplom, natomiast zawodnicy z miejsc I-III dodatkowo medale oraz nagrody rzeczowe.

 

Przyznano także puchar dla klubu, który zdobył najwięcej punktów w klasyfikacji drużynowej, a został nim SSP nr 72 Wrocław.

 

Dodatkowo organizatorzy przyznali nagrody dla najmłodszych uczestników zawodów (5-latków), które ufundowała firma Sunbarrel.pl ze sklepem stacjonarnym we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego.

 

Poniżej znajdują się nazwiska medalistów, natomiast szczegółowe wyniki można znaleźć tutaj: WYNIKI

 

Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, Miasto Dzierżoniów oraz Klub Pływacki MKS „Dziewiątka” Dzierżoniów, a współfinansowana była ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

 

Wyniki:

25 metrów stylem motylkowym dziewczęta rocznik 2009

Miejsce Nazwisko i imię Klub Czas
1 MODRZEWSKA KINGA BKS SWIM TEAM BIELAWA 19,75
2 DĄBROWSKA IGA UKS „HS” TEAM KŁODZKO 20,59
3 CALIŃSKA LENA SSP NR 72 WROCŁAW 20,66

 

25 metrów stylem motylkowym chłopcy rocznik 2009

Miejsce Nazwisko i imię Klub Czas
1 ŻYZAŃSKI ALAN UKS „HS” TEAM KŁODZKO 19,22
2 SADEK FRANCISZEK SSP NR 72 WROCŁAW 20,33
3 KOSENDOWSKI KAROL SSP NR 72 WROCŁAW 20,61

 

25 metrów stylem dowolnym dziewczęta rocznik 2012 i młodsze

Miejsce Nazwisko i imię Klub Czas
1 OLUWOLE MATYLDA BKS SWIM TEAM BIELAWA 30,99
2 JAJKOWSKA AMELIA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 31,06
3 RYBITWA JULIA MKS 9 DZIERŻONIÓW 33,45

 

25 metrów stylem dowolnym chłopcy rocznik 2012 i młodsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub Czas
1 BOCZAR FRANEK BKS SWIM TEAM BIELAWA 27,23
2 JACHYM JULIAN KS REKIN ŚWIEBODZICE 33,62
3 GORYL DAWID KS BALTI BIELAWA 35,00

 

25 metrów stylem grzbietowym dziewczęta rocznik 2011

Miejsce Nazwisko i imię Klub Czas
1 PARACIEJ NATASZA KS BALTI BIELAWA 24,09
2 GERDZIEL GABRIELA MKS 9 DZIERŻONIÓW 24,50
3 ŻEMIER TATIANA KS REKIN ŚWIEBODZICE 24,53

 

25 metrów stylem grzbietowym chłopcy rocznik 2011

Miejsce Nazwisko i imię Klub Czas
1 TOMCZYK DAWID KS OSIR BIELAWA 23,56
2 TESAROWICZ FRANCISZEK UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 24,22
3 RZOŃCA KACPER SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 24,81

 

25 metrów stylem grzbietowym dziewczęta rocznik 2010

Miejsce Nazwisko i imię Klub Czas
1 OLSCHOWKA JULIA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 20,94
2 RYNOWIECKA HANNA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 22,50
3 MICHALISZYN MAJA KS REKIN ŚWIEBODZICE 22,51

 

25 metrów stylem grzbietowym chłopcy rocznik 2010

Miejsce Nazwisko i imię Klub Czas
1 CYBART JAN BKS SWIM TEAM BIELAWA 20,95
2 BERNACIK FILIP KS OSIR BIELAWA 21,06
3 TRUSEWICZ NIKODEM KS JUST SWIM JELENIA GÓRA 21,31

 

50 metrów stylem grzbietowym dziewczęta rocznik 2009

Miejsce Nazwisko i imię Klub Czas
1 SEMCZUK LAURA GMINNY KP 7 ZDRÓJ TRZEBNICA 49,57
2 JAŚNIECKA EMILIA UKS „5 PLUS 1” OPOLE 50,13
3 WINIARSKA WIKTORIA SSP NR 72 WROCŁAW 50,16

 

50 metrów stylem grzbietowym chłopcy rocznik 2009

Miejsce Nazwisko i imię Klub Czas
1 BRAM MAKSYMILIAN UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 44,78
2 OSTROWSKI BARTEK SSP NR 72 WROCŁAW 45,25
3 ROMAŃCZUK KAJETAN KS JUST SWIM JELENIA GÓRA 47,27

 

25 metrów stylem klasycznym dziewczęta rocznik 2010

Miejsce Nazwisko i imię Klub Czas
1 WOCHNIK MARTA KS OSIR BIELAWA 24,07
2 PRZYBYSZEWSKA ALICJA KS BALTI BIELAWA 24,41
3 POLOK MICHALINA UKS „5 PLUS 1” OPOLE 24,70

 

25 metrów stylem klasycznym chłopcy rocznik 2010

Miejsce Nazwisko i imię Klub Czas
1 TRUSEWICZ NIKODEM KS JUST SWIM JELENIA GÓRA 26,22
2 PIWOWARSKI PATRYK SSP NR 72 WROCŁAW 26,23
3 IŻYCKI MATEUSZ SSP NR 72 WROCŁAW 28,78

 

50 metrów stylem klasycznym dziewczęta rocznik 2009

Miejsce Nazwisko i imię Klub Czas
1 DOMEK ALICJA KS BALTI BIELAWA 54,45
2 FRANCZUK OLIWIA UKS „5 PLUS 1” OPOLE 56,10
3 PAROSSA EWA SSP NR 72 WROCŁAW 56,43

 

50 metrów stylem klasycznym chłopcy rocznik 2009

Miejsce Nazwisko i imię Klub Czas
1 NASUSZNY MATEUSZ SSP NR 72 WROCŁAW 53,97
1 MARTYKA MAKSYMILIAN KS REKIN ŚWIEBODZICE 55,75
3 ŚLIPKO JAKUB BKS SWIM TEAM BIELAWA 56,10

 

25 metrów stylem dowolnym dziewczęta rocznik 2010

Miejsce Nazwisko i imię Klub Czas
1 OLSCHOWKA JULIA SPORT-TUR KUDOWA ZDRÓJ 17,83
2 PRZYBYSZEWSKA ALICJA KS BALTI BIELAWA 18,53
3 STANKOWSKA JAGODA UKS „HS” TEAM KŁODZKO 18,54

 

25 metrów stylem dowolnym chłopcy rocznik 2010

Miejsce Nazwisko i imię Klub Czas
1 BERNACIK FILIP KS OSIR BIELAWA 18,65
2 SCHERNER MAKSYMILIAN UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 18,91
3 OKRZEJA MICHAŁ HARPUN OSIECZNICA 18,92

 

50 metrów stylem dowolnym dziewczęta rocznik 2009

Miejsce Nazwisko i imię Klub Czas
1 DĄBROWSKA IGA UKS „HS” TEAM KŁODZKO 38,66
2 MODRZEWSKA KINGA BKS SWIM TEAM BIELAWA 41,08
3 SEMCZUK LAURA GMINNY KP 7 ZDRÓJ TRZEBNICA 42,69

 

50 metrów stylem dowolnym chłopcy rocznik 2009

Miejsce Nazwisko i imię Klub Czas
1 ŻYZAŃSKI ALAN UKS „HS” TEAM KŁODZKO 35,64
2 BRAM MAKSYMILIAN UKS OXPRESS BOLESŁAWIEC 38,91
3 BARANOWSKI MAKSYMILIAN UKS „HS” TEAM KŁODZKO 40,17

 



Powrót do strony głównej
2015 © OSiR Dzierżoniów. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Create by jrs.net.pl