facebook
twitter
YouTube
BIP
epuap

XVI MEMORIAŁ SŁAWOMIRA HARAFA – WYNIKI LIVE


XVI MEMORIAŁ SŁAWOMIRA  HARAFA `08

DZIERŻONIÓW 26-27.01.2019 r.

 

TERMINARZ  ROZGRYWEK  GRUPY  A  i  B  –  SOBOTA  26.01.2019 r.

 

Grupa  A           

Czas gry

1 x 18 minut

Grupa  B
1Strzelinianka Strzelin1Bielawianka Bielawa
2Zagłębie I Lubin2Gryf Świdnica
3Polonia/Stal Świdnica3Zagłębie II Lubin
4UKS II Lechia Dzierżoniów4KS Canarinhos Skórzewo

 

Zestawienie  par  w  meczach  grup  A  i  B

 

Nr    

meczu

Godzina    

meczu

GrupaNazwa drużyny Nazwa drużynyWYNIK
19.00AP/S Świdnica UKS II Lechia Dzierżoniów2:1
29.20AZagłębie I Lubin Strzelinianka Strzelin7:0
39.40BBielawianka Bielawa Gryf Świdnica0:4
410.00BKS Canarinhos Skórzewo Zagłębie II Lubin2:6
510.20AP/S Świdnica Strzelinianka Strzelin5:1
610.40AUKS II Lechia Dzierżoniów Zagłębie I Lubin0:6
711.00BBielawianka Bielawa KS Canarinhos Skórzewo 1:2
811.20BZagłębie II Lubin Gryf Świdnica 3:2
911.40AStrzelinianka Strzelin UKS II Lechia Dzierżoniów 4:0
1012.00AZagłębie I Lubin P/S Świdnica 5:1
1112.20BZagłębie II Lubin Bielawianka Bielawa 7:2
1212.40BKS Canarinhos Skórzewo Gryf Świdnica1:2
 13:10OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU  –  WSZYSTKIE  DRUŻYNY
13:30Mecz przyjaciół Sławomira Harafa

           

Tabela wyników grupy A

 

Drużyna / meczP/S ŚwidnicaUKS II Lechia DzierżoniówZagłębie LubinStrzelinianka StrzelinPktBramkiM – ce
P/S ŚwidnicaX 2:1 1:5 5:1 6 8:7 II
UKS II Lechia 1:2X 0:60:4  01:12 IV
Zagłębie Lubin 5:1 6:0X 7:0 9 18:1 I
Strzelinianka Strzelin  1:54:0  0:7X 35:12 III

 

Tabela wyników grupy B

 

Drużyna / meczBielawianka BielawaCanarinhos SkórzewoZagłębie II LubinGryf ŚwidnicaPktBramkiM-ce
Bielawianka BielawaX1:2 2:7  0:4 03:13 IV
Canarinhos Skórzewo2:1 X 2:6 1:2 35:9 III
Zagłębie II Lubin 7:2  6:2X3:2  916:6 I
Gryf Świdnica 4:02:1  2:3X 68:4 II

 

 

TERMINARZ  ROZGRYWEK  GRUPY  C  i  D  –  SOBOTA  26.01.2019 r.

 

Grupa  C     

 

Czas  gry

1 x 18 minut

Grupa  D
1Śląsk Wrocław1UKS I Lechia Dzierżoniów
2UKS Hattrick Głuchołazy2Chrobry Głogów
3Marcinki Kępno3Górnik NM Wałbrzych
4UKS Bielawianka Bielawa DZ4Chojnik Jelenia Góra

 

Zestawienie  par  w  meczach  grup  C  i  D

 

Nr    

meczu

Godzina    

meczu

GrupaNazwa drużyny Nazwa drużynyWYNIK
114:20CŚląsk Wrocław UKS Bielawianka Bielawa DZ11:0
214:40CMarcinki Kępno UKS Hattrick Głuchołazy3:1
315:00DUKS I Lechia Dzierżoniów Górnik NM Wałbrzych3:2
415:20DChojnik Jelenia Góra Chrobry Głogów6:3
515:40CMarcinki Kępno Śląsk Wrocław 0:4
616:00CUKS Hattrick Głuchołazy UKS Bielawianka Bielawa DZ 4:2
716:20DChrobry Głogów UKS I Lechia Dzierżoniów 2:4
816:40CŚląsk Wrocław UKS Hattrick Głuchołazy 5:0
917:00DGórnik NM Wałbrzych Chojnik Jelenia Góra0:2
1017:20CUKS Bielawianka Bielawa DZ Marcinki Kępno3:5
1117:40DChrobry Głogów Górnik NM Wałbrzych 3:5
1218.00DUKS I Lechia Dzierżoniów Chojnik Jelenia Góra 2:2

 

Tabela wyników grupy C

 

Drużyna / meczŚląsk WrocławUKS Bielawianka Bielawa DZMarcinki KępnoUKS Hattrick GłuchołazyPktBramkiM-ce
Śląsk WrocławX11:0  4:05:0  9 20:0 I
UKS Bielawianka Bielawa DZ 0:11X3:5  2:4 0 5:20 IV
Marcinki Kępno0:4  5:3X3:1  68:8 II
UKS Hattrick Głuchołazy 0:5 4:2 1:3 X 35:10 III

 

Tabela wyników grupy D

 

Drużyna / meczChrobry GłogówGórnik NM WałbrzychUKS I Lechia DzierżoniówChojnik Jelenia GóraPktBramkiM-ce
Chrobry Głogów X 3:5 2:4 3:6 0 8:15 IV
Górnik NM Wałbrzych 5:3 X 2:3 0:2 3 7:8 III
UKS I Lechia Dzierżoniów 4:2 3:2 X 2:2 79:6 II
Chojnik Jelenia Góra 6:3 2:0 2:2 X 710:5 I

 

TERMINARZ  GIER  FINAŁOWYCH  –  NIEDZIELA  27.01.2019 r.

 

FINAŁY B

 

Nr meczuGodzina    

meczu

 Nazwa  drużyny Nazwa drużynyWYNIK
     

25

     

09:00

     

CF

 

Strzelinianka Strzelin  –UKS Bielawianka Bielawa DZ 3:5
     

26

     

09:20

     

CF

 

Canarinhos Skórzewo –Chrobry Głogów3:0
     

27

     

09:40

     

CF

 

UKS Hattrick Głuchołazy  –UKS Lechia II Dzierżoniów6:1
     

28

     

10:00

     

CF

 

Górnik NM Wałbrzych  –Bielawianka Bielawa4:3
     

29

     

10:20

     

 

 

Strzelinianka Strzelin  –Chrobry Głogów3:3

k. 3:1

     

30

     

10:40

     

PF

 

UKS Bielawianka Bielawa DZ    –Canarinhos Skórzewo2:6
     

31

     

11:00

     

 

 

UKS Lechia II Dzierżoniów   –UKS Bielawianka Bielawa2:1
     

32

     

11:20

     

PF

 

UKS Hattrick Głuchołazy –Górnik NM Wałbrzych3:3

k. 4:5

     

33

     

11:40

     

15

 

Chrobry Głogów –UKS Bielawianka Bielawa4:0
     

34

     

12:00

     

13

 

Strzelinianka Strzelin  –UKS Lechia II Dzierżoniów 5:1
     

35

     

12:20

     

11

 

UKS Bielawianka Bielawa DZ  –UKS Hattrick Głuchołazy5:2
     

36

     

12:40

     

9

 

Canarinhos Skórzewo    –Górnik NM Wałbrzych0:5

 

TERMINARZ  GIER  FINAŁOWYCH  –  NIEDZIELA  27.01.2019 r.

 

FINAŁY A

 

Nr meczuGodzina    

meczu

 Nazwa  drużyny Nazwa drużynyWYNIK
     

37

     

13:00

     

CF

 

Zagłębie I Lubin   –Marcinki Kępno 3:5
     

38

     

13:20

     

CF

 

Zagłębie II Lubin –UKS I Lechia Dzierżoniów 2:5
     

39

     

13:40

     

CF

Śląsk Wrocław –Polonia/Stal Świdnica 7:1
     

40

     

14:00

     

CF

 

Chojnik Jelenia Góra – Gryf Świdnica0:2
     

41

     

14:20

     

 

 

Zagłębie I Lubin  –Zagłębie II Lubin9:3
     

42

     

14:40

    PF

 

Marcinki Kępno –UKS Lechia I Dzierżoniów8:1
     

43

     

15:00

     

 

 

Polonia/Stal Świdnica     

Chojnik Jelenia Góra1:2
     

44

     

15:20

     

PF

 

Śląsk Wrocław  –Gryf Świdnica3:2
     

45

    15:40    7

 

Zagłębie II Lubin  –Polonia/Stal Świdnica6:1
     

46

    16:00  5Zagłębie I Lubin  –Chojnik Jelenia Góra 9:1
     

47

    16:20    3UKS Lechia I Dzierżoniów    –Gryf Świdnica 3:3

k. 3:4

     

48

    16:40  1Marcinki Kępno  –Śląsk Wrocław 1:7

 

OK GODZ. 17.10 WRĘCZENIE NAGRÓD I ZAKOŃCZENIE IMPREZY



Powrót do strony głównej
2015 © OSiR Dzierżoniów. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Create by jrs.net.pl