facebook
twitter
YouTube
BIP
epuap

XVI MEMORIAŁ SŁAWOMIRA HARAFA – WYNIKI LIVE


XVI MEMORIAŁ SŁAWOMIRA  HARAFA `08

DZIERŻONIÓW 26-27.01.2019 r.

 

TERMINARZ  ROZGRYWEK  GRUPY  A  i  B  –  SOBOTA  26.01.2019 r.

 

Grupa  A            

Czas gry

1 x 18 minut

Grupa  B
1 Strzelinianka Strzelin 1 Bielawianka Bielawa
2 Zagłębie I Lubin 2 Gryf Świdnica
3 Polonia/Stal Świdnica 3 Zagłębie II Lubin
4 UKS II Lechia Dzierżoniów 4 KS Canarinhos Skórzewo

 

Zestawienie  par  w  meczach  grup  A  i  B

 

Nr    

meczu

Godzina    

meczu

Grupa Nazwa drużyny   Nazwa drużyny WYNIK
1 9.00 A P/S Świdnica   UKS II Lechia Dzierżoniów 2:1
2 9.20 A Zagłębie I Lubin   Strzelinianka Strzelin 7:0
3 9.40 B Bielawianka Bielawa   Gryf Świdnica 0:4
4 10.00 B KS Canarinhos Skórzewo   Zagłębie II Lubin 2:6
5 10.20 A P/S Świdnica   Strzelinianka Strzelin 5:1
6 10.40 A UKS II Lechia Dzierżoniów   Zagłębie I Lubin 0:6
7 11.00 B Bielawianka Bielawa   KS Canarinhos Skórzewo  1:2
8 11.20 B Zagłębie II Lubin   Gryf Świdnica  3:2
9 11.40 A Strzelinianka Strzelin   UKS II Lechia Dzierżoniów  4:0
10 12.00 A Zagłębie I Lubin   P/S Świdnica  5:1
11 12.20 B Zagłębie II Lubin   Bielawianka Bielawa  7:2
12 12.40 B KS Canarinhos Skórzewo   Gryf Świdnica 1:2
  13:10 OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU  –  WSZYSTKIE  DRUŻYNY
13:30 Mecz przyjaciół Sławomira Harafa

           

Tabela wyników grupy A

 

Drużyna / mecz P/S Świdnica UKS II Lechia Dzierżoniów Zagłębie Lubin Strzelinianka Strzelin Pkt Bramki M – ce
P/S Świdnica X  2:1  1:5  5:1  6  8:7  II
UKS II Lechia  1:2 X  0:6 0:4   0 1:12  IV
Zagłębie Lubin  5:1  6:0 X  7:0  9  18:1  I
Strzelinianka Strzelin  1:5 4:0   0:7 X  3 5:12  III

 

Tabela wyników grupy B

 

Drużyna / mecz Bielawianka Bielawa Canarinhos Skórzewo Zagłębie II Lubin Gryf Świdnica Pkt Bramki M-ce
Bielawianka Bielawa X 1:2  2:7   0:4  0 3:13  IV
Canarinhos Skórzewo 2:1  X  2:6  1:2  3 5:9  III
Zagłębie II Lubin 7:2   6:2 X 3:2   9 16:6  I
Gryf Świdnica  4:0 2:1   2:3 X  6 8:4  II

 

 

TERMINARZ  ROZGRYWEK  GRUPY  C  i  D  –  SOBOTA  26.01.2019 r.

 

Grupa  C      

 

Czas  gry

1 x 18 minut

Grupa  D
1 Śląsk Wrocław 1 UKS I Lechia Dzierżoniów
2 UKS Hattrick Głuchołazy 2 Chrobry Głogów
3 Marcinki Kępno 3 Górnik NM Wałbrzych
4 UKS Bielawianka Bielawa DZ 4 Chojnik Jelenia Góra

 

Zestawienie  par  w  meczach  grup  C  i  D

 

Nr    

meczu

Godzina    

meczu

Grupa Nazwa drużyny   Nazwa drużyny WYNIK
1 14:20 C Śląsk Wrocław   UKS Bielawianka Bielawa DZ 11:0
2 14:40 C Marcinki Kępno   UKS Hattrick Głuchołazy 3:1
3 15:00 D UKS I Lechia Dzierżoniów   Górnik NM Wałbrzych 3:2
4 15:20 D Chojnik Jelenia Góra   Chrobry Głogów 6:3
5 15:40 C Marcinki Kępno   Śląsk Wrocław  0:4
6 16:00 C UKS Hattrick Głuchołazy   UKS Bielawianka Bielawa DZ  4:2
7 16:20 D Chrobry Głogów   UKS I Lechia Dzierżoniów  2:4
8 16:40 C Śląsk Wrocław   UKS Hattrick Głuchołazy  5:0
9 17:00 D Górnik NM Wałbrzych   Chojnik Jelenia Góra 0:2
10 17:20 C UKS Bielawianka Bielawa DZ   Marcinki Kępno 3:5
11 17:40 D Chrobry Głogów   Górnik NM Wałbrzych  3:5
12 18.00 D UKS I Lechia Dzierżoniów   Chojnik Jelenia Góra  2:2

 

Tabela wyników grupy C

 

Drużyna / mecz Śląsk Wrocław UKS Bielawianka Bielawa DZ Marcinki Kępno UKS Hattrick Głuchołazy Pkt Bramki M-ce
Śląsk Wrocław X 11:0   4:0 5:0   9  20:0  I
UKS Bielawianka Bielawa DZ  0:11 X 3:5   2:4  0  5:20  IV
Marcinki Kępno 0:4   5:3 X 3:1   6 8:8  II
UKS Hattrick Głuchołazy 0:5  4:2  1:3  X  3 5:10  III

 

Tabela wyników grupy D

 

Drużyna / mecz Chrobry Głogów Górnik NM Wałbrzych UKS I Lechia Dzierżoniów Chojnik Jelenia Góra Pkt Bramki M-ce
Chrobry Głogów  X  3:5  2:4  3:6  0  8:15  IV
Górnik NM Wałbrzych  5:3  X  2:3  0:2  3  7:8  III
UKS I Lechia Dzierżoniów  4:2  3:2  X  2:2  7 9:6  II
Chojnik Jelenia Góra  6:3  2:0  2:2  X  7 10:5  I

 

TERMINARZ  GIER  FINAŁOWYCH  –  NIEDZIELA  27.01.2019 r.

 

FINAŁY B

 

Nr meczu Godzina    

meczu

  Nazwa  drużyny   Nazwa drużyny WYNIK
     

25

     

09:00

     

CF

 

Strzelinianka Strzelin   – UKS Bielawianka Bielawa DZ  3:5
     

26

     

09:20

     

CF

 

Canarinhos Skórzewo  – Chrobry Głogów 3:0
     

27

     

09:40

     

CF

 

UKS Hattrick Głuchołazy   – UKS Lechia II Dzierżoniów 6:1
     

28

     

10:00

     

CF

 

Górnik NM Wałbrzych   – Bielawianka Bielawa 4:3
     

29

     

10:20

     

 

 

Strzelinianka Strzelin   – Chrobry Głogów 3:3

k. 3:1

     

30

     

10:40

     

PF

 

UKS Bielawianka Bielawa DZ     – Canarinhos Skórzewo 2:6
     

31

     

11:00

     

 

 

UKS Lechia II Dzierżoniów    – UKS Bielawianka Bielawa 2:1
     

32

     

11:20

     

PF

 

UKS Hattrick Głuchołazy  – Górnik NM Wałbrzych 3:3

k. 4:5

     

33

     

11:40

     

15

 

Chrobry Głogów  – UKS Bielawianka Bielawa 4:0
     

34

     

12:00

     

13

 

Strzelinianka Strzelin   – UKS Lechia II Dzierżoniów  5:1
     

35

     

12:20

     

11

 

UKS Bielawianka Bielawa DZ   – UKS Hattrick Głuchołazy 5:2
     

36

     

12:40

     

9

 

Canarinhos Skórzewo     – Górnik NM Wałbrzych 0:5

 

TERMINARZ  GIER  FINAŁOWYCH  –  NIEDZIELA  27.01.2019 r.

 

FINAŁY A

 

Nr meczu Godzina    

meczu

  Nazwa  drużyny   Nazwa drużyny WYNIK
     

37

     

13:00

     

CF

 

Zagłębie I Lubin    – Marcinki Kępno  3:5
     

38

     

13:20

     

CF

 

Zagłębie II Lubin  – UKS I Lechia Dzierżoniów  2:5
     

39

     

13:40

     

CF

Śląsk Wrocław  – Polonia/Stal Świdnica  7:1
     

40

     

14:00

     

CF

 

Chojnik Jelenia Góra  –  Gryf Świdnica 0:2
     

41

     

14:20

     

 

 

Zagłębie I Lubin   – Zagłębie II Lubin 9:3
     

42

     

14:40

    PF

 

Marcinki Kępno  – UKS Lechia I Dzierżoniów 8:1
     

43

     

15:00

     

 

 

Polonia/Stal Świdnica      

Chojnik Jelenia Góra 1:2
     

44

     

15:20

     

PF

 

Śląsk Wrocław   – Gryf Świdnica 3:2
     

45

    15:40     7

 

Zagłębie II Lubin   – Polonia/Stal Świdnica 6:1
     

46

    16:00   5 Zagłębie I Lubin   – Chojnik Jelenia Góra  9:1
     

47

    16:20     3 UKS Lechia I Dzierżoniów     – Gryf Świdnica  3:3

k. 3:4

     

48

    16:40   1 Marcinki Kępno   – Śląsk Wrocław  1:7

 

OK GODZ. 17.10 WRĘCZENIE NAGRÓD I ZAKOŃCZENIE IMPREZY



Powrót do strony głównej
2015 © OSiR Dzierżoniów. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Create by jrs.net.pl