facebook
twitter
YouTube
BIP
epuap

II OTWARTE MISTRZOSTWA DZIERŻONIOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W LEKKOATLETYCE – WYNIKI


W dniu 7 czerwca 2019 roku na bieżni lekkoatletycznej znajdującej się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce. W zawodach uczestniczyło ponad 100 uczniów dzierżoniowskich szkół podstawowych (roczniki 2004 – 2008 i młodsi), którzy rywalizowali w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, bieg na, bieg na 600 m, bieg na 1000 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową.

Zawodnicy z miejsc I-III w każdej konkurencji otrzymali pamiątkowe medale oraz drobne nagrody rzeczowe.

Bieg na 60 m / dziewczęta

Rocznik 2008 i młodsze

  1. Zuzanna Nowacka – 9,81 s
  2. Maja Szachniewicz – 9,97 s
  3. Lena Kondej – 10,03 s

Rocznik 2007

  1. Justyna Jabłecka – 8,86 s
  2. Nikola Wilczewska – 9,34 s
  3. Martyna Bałaga – 9,35 s

Rocznik 2006

  1. Marika Maj – 8,94 s
  2. Adrianna Kuś – 9,21 s
  3. Wiktoria Wojtala – 9,60 s

Rocznik 2005

  1. Antonina Zalewska – 9,48 s

Rocznik 2004

  1. Wiktoria Wierzycka – 9,87 s
  2. Julia Jeżowska – 10,43 s

 

Bieg na 60 m / chłopcy

Rocznik 2008 i młodsi

  1. Jakub Skoczek – 9,00 s
  2. Aleksander Bronowicki – 9,66 s
  3. Łukasz Augustyn – 9,81 s

Rocznik 2007

  1. Mateusz Kraus – 7,75 s
  2. Jakub Szymczak – 8,16 s
  3. Bronisław Jednoróg – 8,50 s

Rocznik 2006

  1. Maciej Moczerad – 8,84 s
  2. Michał Dorużyński – 9,31 s

Rocznik 2005

  1. Dawid Świątek – 7,81 s
  2. Mateusz Szlama – 8,04 s
  3. Szymon Wysoczański – 8,10 s

Rocznik 2004

  1. Łukasz Szporko – 7,34 s
  2. Dawid Dec – 7,40 s
  3. Maurycy Majewski – 7,66 s

 

Bieg na 600 m / dziewczęta

Rocznik 2008 i młodsze

  1. Amelia Latacz – 2,09,02 min
  2. Maja Matlak – 2,10,74 min
  3. Hanna Janusz – 2,15,64 min

Rocznik 2007

  1. Maria Gutkowska – 2,05,17 min
  2. Wiktoria Mikołajczyk – 2,11,74 min
  3. Natalia Paczkowska – 2,13,30 min

Rocznik 2006

  1. Beata Kuczak – 2,02,60 min
  2. Amelia Biel – 2,07,16 min
  3. Zuzanna Turczyńska – 2,25,16 min

Rocznik 2005

  1. Matylda Mazurek – 2,05,95 min
  2. Minna Kalio – 2,45,81 min

Rocznik 2004

  1. Róża Mazurek – 1,59,51 min
  2. Anna Pajchrowska – 2,11,02 min
  3. Magdalena Starzyk – 2,12,61 min

 

Bieg na 600 m / chłopcy

Rocznik 2008 i młodsi

  1. Mateusz Chmura – 2,08,30 min
  2. Tomasz Górecki – 2,11,93 min
  3. Miłosz Fortuna – 2,12,31 min

Rocznik 2007

  1. Jan Mierzejewski – 2,01,04 min
  2. Kacper Polański – 2,02,24 min
  3. Damian Rosada – 2,03,80 min

Rocznik 2006

  1. Michał Mazik – 1,57,76 min
  2. Igor Pokora – 2,03,54 min
  3. Jarosław Duda – 2,04,94 min

Rocznik 2005

  1. Borys Kurlęda – 1,58,85 min
  2. Jakub Frydel – 2,00,38 min
  3. Jakub Bejda – 2,01,54 min

Rocznik 2004

  1. Mateusz Krukiewicz – 1,43,56 min
  2. Damian Szewczyk – 1,49,59 min
  3. Tomasz Wąsiński – 1,54,52 min

 

Bieg na 1000 m / dziewczęta

Rocznik 2008 i młodsze

  1. Nadia Idzi – 4,06,17 min
  2. Hanna Najdek – 4,22,08 min
  3. Natasza Pałyga – 4,55,39 min

Rocznik 2007

  1. Magdalena Szunert- 3,50,51 min
  2. Aleksandra Goryluk – 4,00,06 min
  3. Pola Śloser – 5,27,02 min

Rocznik 2006

  1. Hanna Janiec – 4,12,14 min

Rocznik 2005

  1. Karolina Przęzak – 3,14,53 min
  2. Karina Galińska – 3,37,53 min

Bieg na 1000 m / chłopcy

Rocznik 2008 i młodsi

  1. Szymon Jaros – 3,43,36 min
  2. Maciej Wasilewski – 3,53,19 min
  3. Chrystian Wawrzynowicz – 3,55,17 min

Rocznik 2007

  1. Dawid Kuzyk – 3,32,76 min
  2. Filip Gaweł – 3,48,38 min
  3. Karol Moczulski – 3,53,92 min

Rocznik 2006

  1. Ariel Hansla – 3,40,45 min
  2. Szymon Kwinta – 3,51,91 min
  3. Szymon Jeżowski – 3,59,50 min

Rocznik 2005

  1. Kewin Drzewiecki – 3,30,59 min
  2. Miłosz Kunda – 3,31,11 min
  3. Norbert Gaszyński – 3,48,03 min

Rocznik 2004

  1. Kornel Karecki – 3,10,78 min
  2. Krystian Nieśpiałowski – 3,16,87 min
  3. Dawid Musiała – 3,17,66 min

 

Skok w dal / dziewczęta

Rocznik 2008 i młodsze

  1. Hanna Najdek – 3,54 m
  2. Helena Blacharz – 3,53 m
  3. Zuzanna Kupiec – 3,50 m

Rocznik 2007

  1. Maria Gutkowska – 4,14 m
  2. Wiktoria Mikołajczyk – 3,88 m
  3. Justyna Jabłecka – 3,80 m

Rocznik 2006

  1. Beata Kuczak – 3,96 m
  2. Marika Maj – 3,93 m
  3. Julia Kapinos – 3,56 m

Rocznik 2005

  1. Karina Galińska – 4,40 m
  2. Matylda Mazurek – 4,23 m
  3. Antonina Zalewska – 3,95 m

Rocznik 2004

  1. Róża Mazurek – 4,20 m
  2. Wiktoria Wierzycka – 4,19 m
  3. Martyna Jeżowska – 4,04 m

 

Skok w dal / chłopcy

Rocznik 2008 i młodsi

  1. Aleksander Bronowicki – 3,70 m
  2. Paweł Hanak – 3,67 m
  3. Łukasz Augustyn – 3,65 m

Rocznik 2007

  1. Mateusz Kraus – 4,80 m
  2. Filip Gaweł – 4,36 m
  3. Łukasz Malawski – 4,13 m

Rocznik 2006

  1. Ariel Hansla – 4,39 m
  2. Szymon Kwinta – 4,30 m
  3. Grzegorz Głowacki – 3,54 m

Rocznik 2005

  1. Dawid Świątek – 5,26 m
  2. Patryk Rybak – 5,06 m
  3. Borys Kurlęda – 4,85 m

Rocznik 2004

  1. Łukasz Szporko – 5,85 m
  2. Wojciech Kozłowski – 5,33 m
  3. Dawid Musiała – 4,92 m

 

Rzut piłeczką palantową / dziewczęta

Rocznik 2008 i młodsze

  1. Magda Lisiak – 35,40 m
  2. Nadia Maruszak – 31,30 m
  3. Nadia Idzi – 29,90 m

Rocznik 2007

  1. Oliwia Kinecka – 29,40 m
  2. Aleksandra Goryluk – 29,30 m
  3. Natalia Paczkowska – 29,00 m

Rocznik 2006

  1. Oliwia Wąsińska – 39,40 m
  2. Wiktoria Wojtala – 38,30 m
  3. Oliwia Kurasińska – 34,50 m

Rocznik 2005

  1. Minna Kalio – 43,50 m
  2. Matylda Mazurek – 42,10 m
  3. Antonina Zalewska – 35,00 m

Rocznik 2004

  1. Dominika Krupa – 47,30 m
  2. Martyna Jeżowska – 39,40 m
  3. Róża Mazurek – 33,00 m

 

Rzut piłeczką palantową / chłopcy

Rocznik 2008 i młodsi

  1. Jakub Skoczeń – 41,60 m
  2. Paweł Tomaszewski – 40,70 m
  3. Mateusz Chmura – 40,70 m

Rocznik 2007

  1. Filip Gaweł – 47,50 m
  2. Jakub Szymczak – 43,80 m
  3. Łukasz Malawski- 39,20 m

Rocznik 2006

  1. Szymon Jeżowski – 55,00 m
  2. Oskar Czarnecki – 45,80 m
  3. Jarosław Duda – 44,40 m

Rocznik 2005

  1. Norbert Gaszyński – 53,60 m
  2. Kewin Drzewiecki – 52,80 m
  3. Patryk Małowski – 52,70 m

Rocznik 2004

  1. Kacper Grzeszczuk – 60,00 m
  2. Dawid Dec – 56,60 m
  3. Łukasz Szporko – 54,00 m

 

Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz Miasto Dzierżoniów, a finansowana ona była ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015 -2020.



Powrót do strony głównej
2015 © OSiR Dzierżoniów. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Create by jrs.net.pl