+48 74 645 05 40

NA BANK DZIERŻONIÓW WYGRYWA W AMATORSKIM TURNIEJU SIATKÓWKI

Archiwa

W sobotę 15 czerwca w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie
odbył się  Turniej Finałowy Amatorskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn. Do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny: NA BANK Dzierżoniów, FOR FUN Dzierżoniów, LIDER Dzierżoniów, TKKF Dzierżoniów. Rywalizowały one ze sobą systemem każdy z każdym. Ostatecznie najlepsza okazała się drużyna NA BANK Dzierżoniów, która wygrała wszystkie spotkania i zdobyła komplet punktów. Drugie miejsce zajął zespół FOR FUN Bielawa,
a trzecie – LIDER Dzierżoniów. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Kuśnierz (NA BANK Dzierżoniów).

LIDER Dzierżoniów – FOR FUN Bielawa 0:3 (17:25, 20:25, 21:25)

NA BANK Dzierżoniów – TKKF Dzierżoniów 3:0 (25:16, 25:18, 25:18)

NA BANK Dzierżoniów – LIDER Dzierżoniów 3:0 (25:16, 25:14, 25:18)

FOR FUN Bielawa – TKKF Dzierżoniów 3:0 (25:21, 25:19, 25:15)

LIDER Dzierżoniów – TKKF Dzierżoniów 3:0 (25:19, 25:14, 25:20)

NA BANK Dzierżoniów – FOR FUN Bielawa 3:0 (25:16, 25:16, 25:22)