facebook
twitter
YouTube
BIP
epuap

ZAPAŚNICY UCZCILI ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI


2 listopada 2019 roku w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się XIX Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Młodziczek i Młodzików z okazji Odzyskania Niepodległości.

 

 W zawodach uczestniczyło blisko 70 zawodników z 12 klubów z Polski oraz Czech.

 

Młodziczki

kat. 33 kg.

1. Oliwia Teresinska Bizon Milicz          

2. Klaudia Kutyba IRON BULLS Bielawa

 

kat. 36 kg.

1. Zuzana Horbik (Bizon Milicz)           

2. Pola Skrzypczak (UKS Lubsko)

 

kat. 42 kg.

1. Kinga Nowak (Viktoria Wałbrzych)

 

kat. 46 kg.

1. Natalia Małecka (Bizon Milicz)          

 

kat. 50 kg.

1. Tereza Mrackova (HELLAS Brno)          

2. Paulina Sieradzka (Bielawa)

3. Kamila Bublikova (HELAS Brno)

3. Marta Heineman (UKS Lubsko)

5. Weronika Stasiek (IRON BULLS Bielawa)

5. Magdalena Slavickova (HELLAS Brno)  

 

kat. 54 kg.

1. Petra Mackova (HELLAS Brno)

2. Milena Sawka (JUNIOR Dzierżoniów)

3. Wiktoria Szeliga (Junior Dzierżoniów)             

3. Alicja Boruta (Viktoria Wałbrzych)

5. Oliwia Mazur (UKS Lubsko)

 

kat. 58 kg.

1. Ludmila Richterova (HELLAS Brno)

2. Amelia Rynkiewicz (Olimpia Cieszków)

3. Sofiia Savina (IRON BULLS Bielawa)

3. Magdalena Siedy (Wiatr Wołów)

5. Patrycja Smaczynska (IRON BULLS Bielawa)          

5. Nikola Kucyk (IRON BULLS Bielawa)

 

kat. 62 kg.

  1. Weronika Smaczyńska (IRON BULLS Bielawa)

 2. Natalia Ochędzan (Bizon Milicz)

 3.Amelia Borowska (Viktoria Wałbrzych)            

 

kat. 66 kg.

1. Magdalena Stec (Wiatr Wołów)

2. Joanna Nowak (IRON BULLS Bielawa)

3. Klaudia Smaczynska (IRON BULLS Bielawa)

3. Kinga Piaskowska (UKS Lubsko)         

     

Młodzicy

kat. 35 kg.

1. Przemysław Asztemborski (Orzeł Namysłów)           

2. Jakub Buczynski (Opal Kudowa)

 

kat. 38 kg.

1. Piotr Warcholinski (Orzeł Namysłów)

2. Wojciech Skrabucha (Bizon Milicz)

3. Karol Kurbiel (IRON BULLS Bielawa) 

 

kat. 41 kg.

1. Oskar Tomczak (Olimpia Cieszków)

2. Juryj Gurak (Rokita Brzeg Dolny)

3. Marcel Żyto (Olimpia Cieszków)

3. Lucjan Kowalczyk (OPAL Kudowa)

5. Dawid Wierzchowski (Rokita Brzeg Dolny)

5. Michał Łakomski (IRON BULLS Bielawa)                   

 

kat. 44 kg

1. Mikołaj Żyto (Olimpia Cieszków)

2. Ondrej Kochanek (HELLAS Brno)

3. Kacper Szyra (Rokita Brzeg Dolny)

3. Michał Urbanowic (Rokita Brzeg Dolny)          

5. Mateusz Mioduski (OPAL Kudowa)

 

kat. 48 kg

  1. Sebastian Zalewski (Bizon Milicz)

2. Jan Lewanderski (Gwardia Warszawa)

3. Maksymilian Rozpędek (Wiatr Wołów)

3. Stanisław Sadowski (Opal Kudowa)

 

kat. 52 kg

  1. Patryk Bartosiewicz (Orzeł Namysłów)
  2. Błażej Jasinski (Bizon Milicz)

 3. Adrian Paszkowski (Orzeł Namysłów)

 

kat. 57 kg

1. Maciej Marcinkiewicz (Opal Kudowa)

2. Igor Bachusz (Wiatr Wołów)

3. Denis Denisiewicz (Orzeł Namysłów)

 

kat. 62 kg

1. Daniel Konieczny  (JUNIOR Dzierzoniów)

2. Oskar Janeczek (IRON BULLS Bielawa)

3. Piotr Wichman (Wiatr Wołów)

 

kat. 68 kg

1. Maciej Czemerys (Bizon Milicz)

2. Daniel Syga (Opal Kudowa)

3. Antoni Ausfeld (Orzeł Namysłów)

 

kat. 75 kg

1. Michał Dubowski (Rokita Brzeg Dolny)            

2. Martin Stofko (HELLAS Brno)

3. Maciej Wilk (IRON BULLS Bielawa)

3. Oliwer Krupinski (Orzeł Namysłów)

 

Impreza współfinansowana ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.



Powrót do strony głównej
2015 © OSiR Dzierżoniów. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Create by jrs.net.pl