facebook
twitter
YouTube
BIP
epuap
Kamera

ANDRZEJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE – WYNIKI


W sobotę 7 grudnia 2019 roku  na Basenie Krytym w Dzierżoniowie odbyły się Andrzejkowe Zawody Pływackie. Do rywalizacji zgłosiło się łącznie 218 uczestników, którzy reprezentowali 17 klubów pływackich m.in. z Wrocławia, Jeleniej Góry, Świebodzic, Brzegu Dolnego, Wałbrzycha, Trzebnicy, Bielawy oraz gospodarza imprezy czyli MKS-u „Dziewiątki” Dzierżoniów.

 

Uczestnicy, w zależności od kategorii wiekowej (roczniki 2010, 2011, 2012, 2013 i młodsi) mieli do pokonania dystans 25 lub 50 metrów 4 stylami (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy). Młodzi pływacy z roczników 2010 i 2011 mogli wziąć udział w dwóch konkurencjach do wyboru. Dzieci z rocznika 2012 startowały w stylu grzbietowym, natomiast najmłodsi zawodnicy stylem dowolnym.

 

Najlepszych 6 zawodników i zawodniczek z każdej kategorii otrzymało dyplom, natomiast zawodnicy z miejsc I-III dodatkowo medale oraz nagrody rzeczowe.

 

Przyznano także puchar dla klubu, który zdobył najwięcej punktów w klasyfikacji drużynowej, a został nim KS Balti Bielawa.

 

Poniżej znajdują się nazwiska medalistów, natomiast szczegółowe wyniki można znaleźć tutaj: 

Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, Miasto Dzierżoniów oraz Klub Pływacki MKS „Dziewiątka” Dzierżoniów, a współfinansowana była ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

 

Wyniki:

25 metrów stylem motylkowym dziewczęta rocznik 2010

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

NOSAL NELA

MKS JUVENIA WROCŁAW

18,78

2

PRZYBYSZEWSKA ALICJA

KS BALTI BIELAWA

18,96

3

SZEL ZUZANNA

MKS 9 DZIERŻONIÓW

19,50

 

25 metrów stylem motylkowym chłopcy rocznik 2010

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

PISARSKI KORNEL

MKS 9 DZIERŻONIÓW

17,40

2

BERNACIK FILIP

KS BALTI BIELAWA

19,44

3

OKRZEJA MICHAŁ

KP HARPUN OSIECZNICA

20,11

 

25 metrów stylem dowolnym dziewczęta rocznik 2013 i młodsze

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

JAREM IGA

KP HARPUN OSIECZNICA

24,10

2

MUSZYŃSKA EMILIA

GKP 7 ZDRÓJ TRZEBNICA

28,38

3

KOBYRA ZOFIA

KS BALTI BIELAWA

35,33

3

AMBROSZCZYK NATALIA

KS OSIR BIELAWA

35,33

 

25 metrów stylem dowolnym chłopcy rocznik 2013 i młodsi

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

SZCZYGIEŁ JAKUB

KS OSIR BIELAWA

39,44

2

MAJKRZAK WOJCIECH

KS OSIR BIELAWA

41,63

3

ZIĘBA MARCEL

KP HARPUN OSIECZNICA

1,00,02

 

25 metrów stylem grzbietowym dziewczęta rocznik 2012

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

NOSAL LENA

SP 46 WROCŁAW

22,53

2

PACZKOWSKA LAURA

GKP 7 ZDRÓJ TRZEBNICA

26,39

3

KRUPSKA HANNA

JUST SWIM JELENIA GÓRA

28,09

 

25 metrów stylem grzbietowym chłopcy rocznik 2012

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

GORYL DAWID

KS BALTI BIELAWA

22,62

2

CINIECKI MIKOŁAJ

SWIM TEAM BIELAWA

24,78

3

JACHYM JULIAN

KS REKIN ŚWIEBODZICE

25,08

 

25 metrów stylem grzbietowym dziewczęta rocznik 2011

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

GENDZIEL GABRIELA

MKS 9 DZIERŻONIÓW

21,31

2

ŻEMIER TATIANA

KS REKIN ŚWIEBODZICE

21,71

3

RÓŻNICKA ALEKSANDRA

KP HARPUN OSIECZNICA

23,00

 

25 metrów stylem grzbietowym chłopcy rocznik 2011

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

OPALIŃSKI DAWID

KS BALTI BIELAWA

21,84

2

DAUS EMILIAN

UKS SZAFIR WAŁBRZYCH

22,55

3

PANASZEK PIOTR

KP HARPUN OSIECZNICA

23,13

 

50 metrów stylem grzbietowym dziewczęta rocznik 2010

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

GŁOWACKA JULIA

MKS JUVENIA WROCŁAW

45,68

2

MUSZYŃSKA HANNA

GKP 7 ZDRÓJ TRZEBNICA

49,85

3

WRÓBLEWSKA HANNA

SSP 72 WROCŁAW

52,54

 

50 metrów stylem grzbietowym chłopcy rocznik 2010

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

PISARSKI KORNEL

MKS 9 DZIERŻONIÓW

42,47

2

KOTKIEWICZ IGOR

SSP 72 WROCŁAW

45,40

3

SZOSTAK MAKSYMILIAN

MKP ATOL OLEŚNICA

45,43

 

25 metrów stylem klasycznym dziewczęta rocznik 2011

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

PARACIEJ NATASZA

KS BALTI BIELAWA

22,19

2

GENDZIEL GABRIELA

MKS 9 DZIERŻONIÓW

23,98

3

TULSKA ALEKSANDRA

SWIM TEAM BIELAWA

25,56

 

25 metrów stylem klasycznym chłopcy rocznik 2011

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

ZARZYCKI SZYMON

KS BALTI BIELAWA

25,17

2

LISIK KSAWERY

SWIM TEAM BIELAWA

27,40

3

CINIECKI KAROL

SWIM TEAM BIELAWA

28,56

 

50 metrów stylem klasycznym dziewczęta rocznik 2010

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

KOZMOWSKA ANNA

KS REKIN ŚWIEBODZICE

48,47

2

PIĄTEK NADIA

SSP 72 WROCŁAW

49,52

3

NOSAL NELA

MKS JUVENIA WROCŁAW

49,53

 

50 metrów stylem klasycznym chłopcy rocznik 2010

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

BERNACIK FILIP

KS BALTI BIELAWA

49,65

1

KIEJDA BŁAŻEJ

MKS 9 DZIERŻONIÓW

50,88

3

OKRZEJA MICHAŁ

KP HARPUN OSIECZNICA

53,99

 

25 metrów stylem dowolnym dziewczęta rocznik 2011

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

PARACIEJ NATASZA

KS BALTI BIELAWA

17,58

2

RÓŻNICKA ALEKSANDRA

KP HARPUN OSIECZNICA

17,69

3

TULSKA ALEKSANDRA

SWIM TEAM BIELAWA

18,11

 

25 metrów stylem dowolnym chłopcy rocznik 2011

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

TOMCZYK DAWID

KS OSIR BIELAWA

18,11

2

SELENT MATEUSZ

UKS SZAFIR WAŁBRZYCH

18,78

3

KUŁAK SEBASTIAN

KS REKIN ŚWIEBODZICE

19,21

 

50 metrów stylem dowolnym dziewczęta rocznik 2010

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

PRZYBYSZEWSKA ALICJA

KS BALTI BIELAWA

39,42

2

PIĄTEK NADIA

SSP 72 WROCŁAW

40,01

3

SZEL ZUZANNA

MKS 9 DZIERŻONIÓW

41,77

 

50 metrów stylem dowolnym chłopcy rocznik 2010

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

Czas

1

SZOSTAK MAKSYMILIAN

MKP ATOL OLEŚNICA

38,07

2

TERLECKI MATEUSZ

SWIM TEAM BIELAWA

40,41

3

CYBART JAN

KS BALTI BIELAWA

40,51



Powrót do strony głównej
2015 © OSiR Dzierżoniów. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Create by jrs.net.pl