facebook
twitter
YouTube
BIP
epuap
Kamera

XVII MEMORIAŁ SŁAWOMIRA HARAFA – WYNIKI LIVE


XVII MEMORIAŁ SŁAWOMIRA  HARAFA `09

DZIERŻONIÓW 25-26.01.2020 r.

 

TERMINARZ  ROZGRYWEK  GRUPY  A  i  B  –  SOBOTA  25.01.2020 r.

 

Grupa  A

       

Czas gry

1 x 18 minut

Grupa  B

1

Lechia I Dzierżoniów

1

Śląsk I Wrocław

2

Polonia-Stal Świdnica

2

APN Sobótka

3

FA Bolesławiec

3

KS Strzelinianka Strzelin

4

FA Wałbrzych

4

Chojnik Jelenia Góra

 

Zestawienie  par  w  meczach  grup  A  i  B

 

Nr

meczu

Godzina

meczu

Grupa

Nazwa drużyny

 

Nazwa drużyny

WYNIK

1

9.00

A

Lechia I Dzierżoniów

 

Polonia-Stal Świdnica

3:3

2

9.20

A

FA Wałbrzych

 

FA Bolesławiec

1:0

3

9.40

B

APN Sobótka

 

KS Strzelinianka Strzelin

4:0

4

10.00

B

Chojnik Jelenia Góra

 

Śląsk I Wrocław

2:3

5

10.20

A

FA Bolesławiec

 

Lechia I Dzierżoniów

0:4

6

10.40

A

Polonia-Stal Świdnica

 

FA Wałbrzych

5:0

7

11.00

B

APN Sobótka

 

Śląsk I Wrocław

0:1

8

11.20

B

KS Strzelinianka Strzelin

 

Chojnik Jelenia Góra

1:8

9

11.40

A

Polonia-Stal Świdnica

 

FA Bolesławiec

11:1

10

12.00

A

Lechia I Dzierżoniów

 

FA Wałbrzych

9:2

11

12.20

B

Chojnik Jelenia Góra

 

APN Sobótka

1:2

12

12.40

B

Śląsk I Wrocław

 

KS Strzelinianka Strzelin

8:0

 

13:10

OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU  –  WSZYSTKIE  DRUŻYNY

13:30

Mecz przyjaciół Sławomira Harafa

           

Tabela wyników grupy A

 

Drużyna / mecz

Lechia I Dzierżoniów

Polonia-Stal Świdnica

FA Bolesławiec

FA Wałbrzych

Pkt

Bramki

M – ce

Lechia I Dzierżoniów

X

3:3

4:0

9:2

 7

16:5

 II

Polonia-Stal Świdnica

3:3

X

11:1

5:0

 7

19:4

 I

FA Bolesławiec

0:4

1:11

X

0:1

 0

1:16

 IV

FA Wałbrzych

2:9

0:5

1:0

X

 3

3:14

 III

 

Tabela wyników grupy B

 

Drużyna / mecz

Śląsk I Wrocław

APN Sobótka

KS Strzelinianka Strzelin

Chojnik Jelenia Góra

Pkt

Bramki

M-ce

Śląsk I Wrocław

X

1:0

8:0

3:2

 9

12-2

 I

APN Sobótka

0:1

X

4:0

2:1

 6

6-2

 II

KS Strzelinianka Strzelin

0:8

0:4

X

1:8

 0

1-20

 IV

Chojnik Jelenia Góra

2:3

1:2

8:1

X

 3

11-6

 III

 

XVI MEMORIAŁ SŁAWOMIRA  HARAFA `09

DZIERŻONIÓW 25-26.01.2020 r.

 

TERMINARZ  ROZGRYWEK  GRUPY  C  i  D  –  SOBOTA  25.01.2020 r.

 

Grupa  C

 

 

Czas  gry

1 x 18 minut

Grupa  D

1

Akademia Reissa Kalisz

1

Ślęza Wrocław

2

Śląsk II Wrocław

2

Lechia II Dzierżoniów

3

Górnik Wałbrzych

3

Chrobry Głogów

4

Gryf Świdnica

4

Pogoń Pieszyce

 

Zestawienie  par  w  meczach  grup  C  i  D

 

Nr

meczu

Godzina

meczu

Grupa

Nazwa drużyny

 

Nazwa drużyny

WYNIK

1

14:20

C

Akademia Reissa

 

Gryf Świdnica

9:4

2

14:40

C

Śląsk II Wrocław

 

Górnik Wałbrzych

9:2

3

15:00

D

Ślęza Wrocław

 

Lechia II Dzierżoniów

4:2

4

15:20

D

Chrobry Głogów

 

Pogoń Pieszyce

0:5

5

15:40

C

Śląsk II Wrocław

 

Akademia Reissa

7:0

6

16:00

C

Gryf Świdnica

 

Górnik Wałbrzych

4:5

7

16:20

D

Lechia II Dzierżoniów

 

Pogoń Pieszyce

0:5

8

16:40

D

Chrobry Głogów

 

Ślęza Wrocław

2:7

9

17:00

C

Śląsk II Wrocław

 

Gryf Świdnica

15:1

10

17:20

C

Akademia Reissa

 

Górnik Wałbrzych

5:3

11

17:40

D

Ślęza Wrocław

 

Pogoń Pieszyce

3:1

12

18.00

D

Chrobry Głogów

 

Lechia II Dzierżoniów

2:1

 

Tabela wyników grupy C

 

Drużyna / mecz

Akademia Reissa

Śląsk II Wrocław

Górnik Wałbrzych

Gryf Świdnica

Pkt

Bramki

M-ce

Akademia Reissa

X

 0:7

5:3

 9:4

 6

14:14

 II

Śląsk II Wrocław

 7:0

X

 9:2

 15:1

 9

31:3

 I

Górnik Wałbrzych

 3:5

2:9

X

 5:4

 3

10:18

 III

Gryf Świdnica

 4:9

1:15

 4:5

X

 0

9:29

 IV

 

Tabela wyników grupy D

 

Drużyna / mecz

Ślęza Wrocław

Lechia II Dzierżoniów

Chrobry Głogów

Pogoń Pieszyce

Pkt

Bramki

M-ce

Ślęza Wrocław

X

 4:2

7:2

 3:1

 9

14:5

 I

Lechia II Dzierżoniów

 2:4

X

0:5

1:2

 0

3:11

 IV

Chrobry Głogów

 2:7

 2:1

X

0:5

 3

4:13

 III

Pogoń Pieszyce

 1:3

5:0

5:0

X

 6

11:3

 II

 

XVII MEMORIAŁ SŁAWOMIRA  HARAFA `09

 

TERMINARZ  GIER  FINAŁOWYCH  –  NIEDZIELA  26.01.2020 r.

 

FINAŁY B

 

Nr meczu

Godzina

meczu

 

Nazwa  drużyny

 

Nazwa drużyny

WYNIK

25

09:00

 CF

FA Wałbrzych

GRYF Świdnica

6:3

26

09:20

 CF

CHOJNIK Jelenia Góra

LECHIA II Dzierżoniów

6:1

27

09:40

 CF

GÓRNIK Wałbrzych

FA Bolesławiec

2:1

28

10:00

 CF

CHROBRY Głogów

STRZELINIANKA Strzelin

3:3

k. 1:3

29

10:20

 

GRYF Świdnica

 

UKS LECHIA II Dzierżoniów

4:0

30

10:40

PF

FA Wałbrzych

CHOJNIK Jelenia Góra

2:1

31

11:00

 

FA Bolesławiec

CHROBRY Głogów

5:3

32

11:20

 PF

GÓRNIK Wałbrzych

STRZELINIANKA Strzelin

4:3

33

11:40

 15

UKS LECHIA II Dzierżoniów

CHROBRY Głogów 

1:2

34

12:00

 13

GRYF Świdnica

FA Bolesławiec

2:2 k. 0:2

35

12:20

 11

CHOJNIK Jelenia Góra

STRZELINIANKA Strzelin

6:0

36

12:40

 9

FA Wałbrzych

GÓRNIK Wałbrzych

1:1 k. 1:2

 

XVII MEMORIAŁ SŁAWOMIRA  HARAFA  `09

 

TERMINARZ  GIER  FINAŁOWYCH  –  NIEDZIELA  26.01.2020 r.

 

FINAŁY A

 

Nr meczu

Godzina

meczu

 

Nazwa  drużyny

 

Nazwa drużyny

WYNIK

37

13:00

 CF

POLONIA/STAL Świdnica

AKADEMIA REISSA Kalisz

4:1

38

13:20

 CF

ŚLĄSK I Wrocław

POGOŃ Pieszyce

4:1

39

13:40

CF

ŚLĄSK II Wrocław

UKS LECHIA I Dzierżoniów

8:1

40

14:00

 CF

ŚLĘZA Wrocław

APN Sobótka

2:2 k.3:2

41

14:20

 

AKADEMIA REISSA Kalisz

POGOŃ Pieszyce

3:1

42

14:40

PF

POLONIA/STAL Świdnica

ŚLĄSK I Wrocław

1:4

43

15:00

 

UKS LECHIA I Dzierżoniów

APN Sobótka

5:1

44

15:20

PF

ŚLĄSK II Wrocław

ŚLĘZA Wrocław

13:0

45

15:40

 7

POGOŃ Pieszyce

APN Sobótka

1:4

46

16:00

 5

AKADEMIA REISSA Kalisz

UKS LECHIA I Dzierżoniów

3:1

47

16:20

 3

POLONIA/STAL Świdnica

ŚLĘZA Wrocław

2:0

48

16:40

 1

ŚLĄSK I Wrocław

ŚLĄSK II Wrocław

3:3 k.4:5

 

OK GODZ. 17.10 WRĘCZENIE NAGRÓD I ZAKOŃCZENIE IMPREZY



Powrót do strony głównej
2015 © OSiR Dzierżoniów. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Create by jrs.net.pl