Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

9.08 – III TURNIEJ ELIMINACYJNY GRAND PRIX W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Archiwa

Burmistrz Dzierżoniowa, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz MKS LIDER Dzierżoniów zapraszają na III Turniej Eliminacyjny Grand Prix w Siatkówce Plażowej.

 

 

Turniej odbędzie się w niedzielę 9 sierpnia 2020 roku na boisku do siatkówki plażowej przy Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie.

 

 

Zapisy prowadzone będą przed turniejem do godziny 10:00. W Grand Prix mogą brać udział 2-osobowe drużyny męskie, 3-osobowe drużyny żeńskie lub 3-osobowe drużyny mieszane (2 kobiety +1 mężczyzna).

 

 

Wpisowe wynosi 20 zł w każdym turnieju od drużyny. Grand Prix składa się z 3 turniejów eliminacyjnych oraz turnieju finałowego. W turnieju finałowym zagra 8 najlepszych drużyn z eliminacji.

 

 

Terminy pozostałych turniejów: 23.08 (finał)

 

 

W turniejach eliminacyjnych dla trzech najlepszych drużyn organizatorzy ufundowali puchary. Natomiast drużyny, które zajmą miejsca I-III w turnieju finałowym otrzymają nie tylko okazałe puchary, ale także nagrody finansowe o wartości 500, 300 i 200 zł.

 

 

Regulamin Grand Prix znajduje się pod linkiem: http://www.hotelosir.pl/?p=8734

 

 

Zapraszamy do udziału !!!

 

 

Impreza finansowana jest ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2020 r.

 

Plakat III Turniej Eliminacyjny Grand Prix w Siatkówce Plażowej
Skip to content