Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

Festyn Rodzinny Łączymy Pokolenia – podsumowanie

Archiwa

W sobotę 2 września 2023 roku na Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie podczas Festynu Rodzinnego „Łączymy Pokolenia” odbyły się konkurencje sportowo-rekreacyjne dla rodzin.

Po zapisaniu w Biurze Zawodów oraz odebraniu karty startowej każda rodzina miała do zaliczenia 6 konkurencji sportowo – rekreacyjnych. Następnie, po skompletowaniu naklejek potwierdzających ich zaliczenie, rodzina zgłaszała się ponownie w Biurze, gdzie odbierała pamiątkowy dyplom, paczkę ze słodyczami, opaski uprawniające do darmowego wejścia na dmuchańce oraz bon na balonowe ZOO i lody w Wielkoludzie.

Po zakończeniu konkurencji sportowych na scenie głównej odbyło się losowanie 5 nagród głównych, w skład których wchodziły karnety na dzierżoniowski basen, a także bony do pizzerii Da Grasso oraz sklepu sportowego K2 w Dzierżoniowie. Wartość jednego zestawu wyniosła około 200 zł.

Łącznie w konkurencjach wzięło udział 89 rodzin.

Dodatkowo mieszkańcy mogli zobaczyć występy artystyczne lokalnych artystów, przedstawienie teatralne, wziąć udział w laserowym paintballu, poskakać na dmuchanych zamkach oraz skorzystać z balonowego ZOO.

Organizatorami Festynu byli Miasto Dzierżoniów, Dzierżoniowski Ośrodek Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie.

Impreza finansowana była ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

Skip to content