+48 74 645 05 40

Grand Prix Piłki Siatkowej Dziewcząt – wyniki !

Archiwa

W niedzielę 26 czerwca 2022 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Grand Prix Piłki Siatkowej Dziewcząt.

Zawodniczki rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: kadetki oraz juniorki + seniorki.

W młodszej kategorii do turnieju zgłosiły się 2 zespoły. Pierwsze miejsce zajęła drużyna KPS Świdnica. Na drugim miejscu rywalizację ukończył zespół LIDER Dzierżoniów.

W starszej kategorii do rywalizacji przystąpiły 3 zespoły, które rywalizowały ze sobą w ramach jednej grupy. W finalnych rozgrywkach pierwsze miejsce zajęła drużyna SKS Świdnica. Na drugim miejscu rywalizację ukończył zespół Lider Dzierżoniów. Ostatnie miejsce podium zajęła drużyna KPS Świdnica.

Najwszechstronniejszą zawodniczką okazała się zawodniczka z drużyny SKS Świdnica – Elżbieta Talarska.

Najlepsze zespoły otrzymały puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.