Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

GRAND PRIX W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Archiwa

Podczas tegorocznych wakacji po raz kolejny odbędzie się cykl turniejów Grand Prix w Siatkówce Plażowej. Pierwotnie turnieje miały być rozgrywane w soboty, jednak przychylając się do próśb uczestników postanowiono zmienić dzień rozgrywania turniejów na niedzielę. Dlatego też inauguracyjny turniej zostanie rozegrany w niedzielę 12 lipca 2020 roku.

 

Zapisy prowadzone będą przed turniejem do godziny 10:00. W Grand Prix mogą brać udział 2-osobowe drużyny męskie, 3-osobowe drużyny żeńskie lub 3-osobowe drużyny mieszane (2 kobiety +1 mężczyzna). W tym roku wszystkie turnieje zostaną rozegrane na boisku do siatkówki plażowej przy Alei Bajkowych Gwiazd.

 

Wpisowe wynosi 20 zł w każdym turnieju od drużyny. Grand Prix składa się z 3 turniejów eliminacyjnych oraz turnieju finałowego. W turnieju finałowym zagra 8 najlepszych drużyn z eliminacji.

 

Terminy pozostałych turniejów: 26.07; 9.08; 23.08 (finał)

 

W turniejach eliminacyjnych dla trzech najlepszych drużyn organizatorzy ufundowali puchary. Natomiast drużyny, które zajmą miejsca I-III w turnieju finałowym otrzymają nie tylko okazałe puchary, ale także nagrody finansowe o wartości 500, 300 i 200 zł.

 

Regulamin Grand Prix znajduje się poniżej.

 

Zapraszamy do udziału !!!

 

Organizatorami imprezy są Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, Miasto Dzierżoniów oraz MKS Lider Dzierżoniów, a finansowana jest ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

Skip to content