Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

II Turniej Siatkówki Kobiet

Archiwa

W niedzielę 10 października 2021 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się II Turniej Piłki Siatkowej Kobiet. Zawodniczki rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: kadetki oraz juniorki + seniorki. W młodszej kategorii do turnieju zgłosiły się 3 zespoły. Pierwsze miejsce zajęła drużyna KS „ISKRA”. Kamieniec. Na drugim miejscu rywalizację ukończył zespół SP 5 LIDER I Dzierżoniów. Na najniższym stopniu podium uplasował się LIDER II Dzierżoniów.

W starszej kategorii do rywalizacji przystąpiły 4 zespoły, które rywalizowały ze sobą w ramach jednej grupy. Pierwsze miejsce zajęła drużyna SKS „ŚWIDNICA”. Na drugim miejscu rywalizację ukończył zespół REVIVAL – Lider Dzierżoniów. Ostatnie miejsce podium zajęła drużyna KS „ISKRA” Kamieniec. Zespół Lider Junior Dzierżoniów uplasował się na czwartej pozycji.

Najlepsze zespoły otrzymały puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.