Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

JOGA NA TRAWIE

Archiwa

🧘 Balans – studio treningu i fizjoterapii oraz OSiR Dzierżoniów zapraszają na wspólną praktykę jogi!
🧘 W dniu 21.06.2023 o godzinie 18:30 zapraszamy na wspólną praktykę z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi. Będziemy praktykować na boisku OSiR przy ul. Strumykowej 1. Zapraszamy wszystkich chętnych — i tych praktykujących, i tych, którzy chcieliby zacząć. Praktyka będzie łagodna, tak aby osoby, które nigdy wcześniej nie praktykowały, mogły się poczuć bezpiecznie. Zawsze są różne warianty pozycji, także można dostosować je do swoich umiejętności i możliwości ciała. Jeśli chcesz do nas dołączyć – ubierz się wygodnie, zabierz matę lub kocyk, babcię, ciocie, siostrę, męża i dzieci, i wyrusz z nami w ciekawą przygodę samopoznania.
🧘 Wydarzenie to rozpoczynać będzie cykl darmowych spotkań.
W lipcu i sierpniu odbędzie się seria zajęć na trawie. Mają one na celu zachęcić do praktykowania jogi, nauki skupienia, wyciszenia, koncentracji i oddychania. W każdą niedzielę, pod warunkiem że pogoda nam dopisze 🙃, będziemy spotykać się na OSiRze o godz. 9 rano.
🧘 Zapraszamy wszystkich chętnych, aby rozpocząć tydzień poranną praktyką. Można zabrać matę lub koc, można również praktykować na trawie i ładować akumulatory od Matki Ziemi.
🧘 Zajęcia prowadzić będzie Kotlińska Patrycja, która tak mówi o sobie: „Na co dzień prowadzę zajęcia w Balans – studio treningu i fizjoterapii Łączę hatha-jogę z vinyasą i jogą funkcjonalną oraz stretchingiem. Cały czas jestem w drodze i bezustannie się uczę, zgłębiam, poznaję”.

Skip to content