Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

Turniej Piłki Siatkowej Kobiet – wyniki

Archiwa

W niedzielę 26 września 2021 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej Kobiet. Zawodniczki rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: kadetki oraz juniorki + seniorki. W młodszej kategorii do turnieju zgłosiły się 3 zespoły. Pierwsze miejsce zajęła drużyna VOLLEY Jaworzyna. Na drugim miejscu rywalizację ukończył zespół Szalone Serwy LIDER I Dzierżoniów. Na najniższym stopniu podium uplasował się Szalone Serwy LIDER II Dzierżoniów.

W starszej kategorii do rywalizacji przystąpiły 3 zespoły, które rywalizowały ze sobą w ramach jednej grupy. Pierwsze miejsce zajęła drużyna LIDER – REVIVAL Dzierżoniów. Na drugim miejscu rywalizację ukończył zespół SKS Świdnica. Ostatnie miejsce podium zajęła drużyna LIDER Junior Starszy.

Najlepsze zespoły otrzymały puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.