Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO MIKSTÓW ZA NAMI

Archiwa

W minioną sobotę i niedzielę (25 – 26 maja 2019 r.) na kortach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się Turniej Tenisa Ziemnego Mikstów.

 

Do rywalizacji przystąpiło 16 par, które podzielono na 4 grupy. Następnie z każdej grupy do ćwierćfinału awansowały po dwie najlepsze pary. Dalej rywalizację prowadzono systemem pucharowym.

 

Ostatecznie zwycięzcami turnieju zostali Małgorzata Krzemińska oraz Tomasz Nowacki, którzy w finale pokonali Małgorzatę Morańdę i Sławomira Chmielewskiego (6:3, 3:6, 10:8). Trzecie miejsca zajęli Emilia Kiełbasa i Zbigniew Czech oraz Anna Minkina i Remigiusz Świerszczewicz.

 

Powyższe pary otrzymały pamiątkowe puchary. Natomiast wszyscy uczestnicy turnieju wzięli udział we wspólnym grillowaniu.

 

Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, Miasto Dzierżoniów oraz Dzierżoniowskie Towarzystwo Tenisa Ziemnego, a współfinansowana była ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

 

 

Skip to content