Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

Archiwa

W niedzielę 27 marca 2022 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt.

Zawodniczki rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: kadetki oraz juniorki + seniorki.

W młodszej kategorii do turnieju zgłosiły się 4 zespoły. Pierwsze miejsce zajęła drużyna KPS Świdnica. Na drugim miejscu rywalizację ukończył zespół LIDER Dzierżoniów. Na najniższym stopniu podium uplasował się grupa ZTS Ząbkowice. Zespół SP Jaworzyna uplasował się na czwartej pozycji.

W starszej kategorii do rywalizacji przystąpiło 7 zespołów, które rywalizowały ze sobą w ramach dwóch grup. W finalnych rozgrywkach pierwsze miejsce zajęła drużyna MDK Fabryczna. Na drugim miejscu rywalizację ukończył zespół Extreme Team. Ostatnie miejsce podium zajęła drużyna Bedoesiary Radków. Tuż za podium uplasował się zespół The Winners.

Najlepsze zespoły otrzymały puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.