Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

WYSTARTOWAŁY ZAPISY NA NARODOWY BIEG STULECIA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI W DZIERŻONIOWIE

Archiwa

Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w kilkudziesięciu miastach naszego kraju, a także za granicą odbędą się uliczne biegi w ramach akcji ”Narodowy Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości – od Bałtyku do Tatr”. Jednym z miast, które włączyło się w taki rodzaj upamiętnienia tego ważnego wydarzenia jest Dzierżoniów. W związku z tym już teraz pragniemy wszystkich serdecznie zaprosić na dzień 11 listopada 2018 roku do udziału w dzierżoniowskim biegu, który będzie miał dwojaki charakter.

 

Po pierwsze stanowi on część „Narodowego Biegu 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości – od Bałtyku do Tatr”, do którego wszystkie chętne osoby będą mogły się zapisać elektronicznie do 15 września 2018 roku pod adresem https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4192. Uczestnicy, którzy zdecydują się zapisać otrzymają pakiet startowy zawierający koszulkę z krótkim rękawem
w kolorach białym lub czerwonym oraz medal identyczny jak we wszystkich miastach Narodowego Biegu Stulecia. Koszt pakietu – 25 zł.

 

Po drugie stanowi on kontynuację tradycji organizowania Dzierżoniowskiego Biegu Niepodległości. W tym roku będzie to już 8 edycja tej imprezy. Udział w Biegu jest bezpłatny, a dla uczestników będą czekać pamiątkowe medale bądź koszulki, numery startowe, a także gorący posiłek. Zapisy będą natomiast prowadzone w dniu Biegu.

 

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące przebiegu trasy oraz godziny startu Bieg zostaną podane w późniejszym terminie.

 

Organizatorami imprezy są Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz Miasto Dzierżoniów, a finansowana ona jest ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów
w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

Skip to content