Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

THE WINNERS WROCŁAW ORAZ LIDER I DZIERŻONIÓW WYGRYWAJĄ W JESIENNYM TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET

Archiwa

W niedzielę 21 października w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się Jesienny Turniej Piłki Siatkowej Kobiet. Zawodniczki rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: kadetki oraz juniorki + seniorki. W młodszej kategorii do turnieju zgłosiły się 3 zespoły. Spośród nich najlepsza okazała się drużyna LIDER I Dzierżoniów. Kolejne miejsca zajęły SALOS Pieszyce oraz LIDER II Dzierżoniów.

W starszej kategorii do rywalizacji przystąpiły 4 zespoły, które mierzyły się ze sobą systemem „każdy z każdym”. Ostatecznie najlepsza okazała się ekipa THE WINNERS Wrocław, która zwyciężyła we wszystkich spotkaniach. Drugie miejsca zajął zespół MDK Fabryczna Wrocław. Natomiast na najniższym stopniu podium uplasował się LIDER I Dzierżoniów.