Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

Bieg z przeszkodami KRATA – podsumowanie

Archiwa

W sobotę 11 września 2021 roku odbyła się czwarta edycja Biegu z przeszkodami KRATA. Start i meta biegu znajdowała się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. W imprezie wzięło udział prawie 120 zawodników. Piękna pogoda podkreśliła malownicze widoki, które w trakcie biegu mogli podziwiać zawodnicy. Bieg odbył się na dystansie około 9 km, a sama trasa  prowadziła strumieniem, polnymi drogami oraz lasem. Na trasie biegu ustawione zostały liczne przeszkody jednak najbardziej męczące i sprawiające największe trudności okazały się strumień oraz basen, który jak co roku zawodnicy zaliczają przed metą. Na trasie ulokowane zostały trzy punkty z wodą oraz czwarty na mecie. Najlepszy z zawodników pokonał trasę biegu w czasie 46,55 min. Po biegu głównym odbył się bieg dla dzieci na dystansie 400m. Wszyscy zawodnicy zarówno starsi i młodsi zostali nagrodzeni medalami oraz upominkami od organizatorów i sponsorów.

Organizatorzy pragną podziękować Partnerom Biegu: Fitness Club Piękni i Zdrowi oraz Nocny Maraton z Przygodami dla Służb Mundurowych i ich sympatyków „Ryś”, a także sponsorom: JAKO, Daifressh  Poland, Bank Pocztowy, ECO Ekologiczne Centrum Odzysku, Systemy Grzewcze AR, Ubezpieczenia  Anna Gulka, Rainar Tomasz Czemerzyński, Adwokat Marta Michno, ARTE Adam Bielawski, Mr. Endi Andrzej Kuczkowski, BLAB  Świdnicki Gladiator, Sigma Technika Rusztowań, Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa Zarząd Terenowy we Wrocławiu.

Organizatorami imprezy byli Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa  Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie, Grupa Morsy Dzierżoniów, Miasto Dzierżoniów oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, a współfinansowana była ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

Skip to content