Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

Festyn rodzinny „Łączymy Pokolenia”

Archiwa

Burmistrz Dzierżoniowa, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz TKKF Dzierżoniów zapraszają do udziału w konkurencjach sportowo-rekreacyjnych, które odbędą się w sobotę 3 września 2022 roku na Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie podczas Festynu Rodzinnego „Łączymy Pokolenia”.

Program:
15:00 Początek Festynu Rodzinnego, odsłonięcie gwiazd postaci bajkowych
16:00 – 17:45 Konkurencje sportowo-rekreacyjne
18:00 Losowanie nagród głównych dla 5 rodzin ze sceny

Zapisy do udziału w konkurencjach będą prowadzone na miejscu w trakcie ich trwania czyli od godz. 16:00. W konkurencjach mogą uczestniczyć rodzinne drużyny składające się z min. 2 osób, w tym jednej dorosłej. Każdy z członków drużyny będzie musiał wziąć udział w każdej z konkurencji.
Przy zapisach każda rodzina otrzyma kartę startową, na której prowadzący daną konkurencję będzie potwierdzać jej zaliczenie.
Każda rodzina, która zapisze się i zaliczy wszystkie konkurencje otrzyma paczkę ze słodyczami oraz weźmie udział w losowaniu 5 nagród głównych.
Nie zabraknie też licznych atrakcji przygotowanych z myślą o wszystkich pokoleniach dzierżoniowian, ale w szczególności dla najmłodszych. Będą dmuchane zamki, animacje, malowanie twarzy, balonowe zoo, oraz występ magika.
Zaplanowano też koncerty finalistów dzierżoniowskiego Mam Talent – Oli Brzuszkiewicz, Oliwii Walickiej oraz Mateusza Subocza, a także pokazy tańca solistów z grupy Paradox, czyli Gabrysi Pszkit, Julii Skalec, Leny Orzechowskiej, Gabrysi Ewiak i Kuby Stawskiego.

Impreza finansowana ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

Skip to content