Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

Gala Finałowa Maxligi 3

Archiwa

Już 18 czerwca na naszej hali odbędzie się Gala Finałowa Maxligi 3 ‼🥊


Oto co o Gali mówią sami organizatorzy:
„Gala Finałowa Maxligi 3 to zwieńczenie zmagań pięściarzy walczących w Amatorskiej Lidze Bokserskiej – Maxliga Warriors. Eliminacje i półfinały odbywały się na sali DKB Dzierżoniów Piotra „Wilka” Wilczewskiego. Galę finałową przygotowujemy na hali OSiR w Dzierżoniowie, w bajecznej oprawie, zbliżonej do zawodowych gal bokserskich!
W trzeciej edycji wydarzenia mamy ponad 100 zawodników, trenujących boks rekreacyjnie i amatorsko, pochodzących z całej Polski.
To świat zupełnie innych emocji niż w boksie zawodowym! MAXLIGOWIEC nie ma za sobą sztabu trenerskiego, dietetyka, fizjoterapeuty i sponsora. To gość, który na salę treningową wpada w biegu między pracą, a obowiązkami rodzinnymi. Odrywa się od komputera, kierownicy, pacjentów, klientów, telefonów, aby na bokserskiej sali stanąć twarzą w twarz z własnymi słabościami, a ostatecznie – z przeciwnikiem! Rolę dietetyka spełnia żona/dziewczyna, rolę największego funclubu – dzieciaki i przyjaciele. Maxligowiec nie wychodzi do ringu, aby zarobić, tylko po to, aby przeżyć „time of my life”.
Na gali będzie można spotkać czołówkę zawodową polskiego pięściarstwa! Naszymi gośćmi honorowymi są: Przemysław Saleta, Krzysztof Głowacki, Albert Sosnowski, Piotr Wilczewski, Mariusz Wach, Marek Matyja, Mateusz Masternak, Kamil Łaszczyk, Kamil Bednarek, Tariel Zandukeli, Wojciech Bartnik, Michał Chudecki oraz wielu gości specjalnych!! Wyżej wymienione gwiazdy uczestniczą w gali zarówno jako trenerzy przygotowujących się zawodników, jako sędziowie oraz goście honorowi.
KARTA WALK zostanie wkrótce opublikowana! Zapraszamy do zakupu biletów na trybuny w cenie 50 zł. Bilet ulgowy: dla młodzieży i dzieci poniżej 15 roku życia – 20 zł. Miejsce przy stoliku VIP przy ringu – 300 zł. Rezerwacja stolików VIP pod adresem info@maxliga.pl
Rozpoczęcie gali – godz. 16:00 Do zobaczenia w ringu!
BILETY DOSTĘPNE na portalu KupBilecik:
https://www.kupbilecik.pl/…/Maxliga+Warriors+-+Gala…/ „


My również serdecznie zapraszamy ! 🙃

Zapowiada się wielka dawka emocji ! 🤩

Skip to content