Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

Jesienny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt !

Archiwa

W niedzielę 9 października 2022 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się Jesienny Turniej Piłki Siatkowej Kobiet. Zawodniczki rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: kadetki oraz juniorki + seniorki.

W młodszej kategorii do turnieju zgłosiły się 2 zespoły. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Jagódki Dzierżoniów. Na drugim miejscu rywalizację ukończył zespół TEAM P Dzierżoniów.
W starszej kategorii do rywalizacji przystąpiło 5 zespołów, które rywalizowały ze sobą w ramach jednej grupy. Pierwsze miejsce zajęła drużyna SKS „ŚWIDNICA”. Na drugim miejscu rywalizację ukończył zespół Winners Wrocław. Ostatnie miejsce podium zajęła drużyna UKS Olimpik Wrocław. Kolejne miejsca zajęły drużyny: WKS Sobieski Żagań oraz Rewival – Lider Dzierżoniów.

Najwszechstronniejszą zawodniczką turnieju okazała się Małgorzata Pacześniak z drużyny Winners Wrocław !

Najlepsze zespoły otrzymały puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.

Organizatorami imprezy byli MKS LIDER Dzierżoniów oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Impreza współfinansowana ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.