Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

Kardioaerobik 2024

Archiwa

🤸‍♂️ Burmistrz Miasta Dzierżoniów oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zapraszają wszystkich chętnych na zajęcia kardioaerobiku. Zajęcia odbywać się będą od lutego do czerwca 2024 r. dwa razy w tygodniu tj. w poniedziałki o godz. 10:00 oraz w czwartki o godz. 8:30 w sali gimnastycznej przy ul. Szkolnej w Dzierżoniowie. Na pierwsze zajęcia zapraszamy w czwartek 1 lutego 2024 roku.
🤸‍♂️ Nasze zajęcia są kierowane zarówno do osób starszych, jak i wszystkich, którzy nie lubią bezczynnie siedzieć w domu, a wolą aktywny wypoczynek. Kardioaerobik jest prowadzony przez wyspecjalizowaną instruktorkę i polega na wykonywaniu ćwiczeń w rytm muzyki. Ćwiczenia pomagają się zrelaksować, działają korzystnie na układ krążenia przez zwiększenie wartości tętna, dzięki czemu poprawiają ogólne samopoczucie.
🤸‍♂️ Wstęp na zajęcia tylko z karnetem (10 wejść w cenie 50 zł), który można zakupić na recepcji Hotelu OSiR przy ul. Strumykowej 1.
🤸‍♂️ Aktualny rozkład zajęć oraz ewentualne zmiany można śledzić na stronie www.hotelosir.pl w zakładce Grafik obiektów – Sala gimnastyczna przy ul. Szkolnej.
🤸‍♂️ Serdecznie zapraszamy do wspólnych ćwiczeń.
🤸‍♂️ Zajęcia współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

Skip to content