Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

KOLEJNE EDYCJA HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ ZA NAMI

Archiwa

W dniu 5 czerwca 2018 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbyła się ceremonia zakończenia Halowej Ligi Piłki Nożnej klas III. W uroczystości uczestniczyli zawodnicy drużyn biorących udział w rozgrywkach, a także ich opiekunowie.

 

Ceremonia rozpoczęła się od powitania zawodników, a następnie przystąpiono do rozegrania pokazowego meczu, w którym zmierzyli się zwycięzcy tegorocznej edycji czyli uczniowie klas III b i c ze Szkoły Podstawowej nr 5 z drużyną złożoną z najlepszych zawodników z pozostałych drużyn uczestniczących w rozgrywkach. Po niezwykle emocjonującym spotkaniu zwyciężyła reprezentacja zawodników z pozostałych drużyn wynikiem 3:1.

 

Kolejnym punktem programu było wręczenie wszystkim uczestnikom słodkich upominków oraz przystąpienie do dekoracji najlepszych drużyn oraz zawodników. Trzy najlepsze zespoły otrzymały medale, puchary oraz nagrody rzeczowe. Podczas ceremonii przyznano także nagrodę indywidualną dla najlepszego strzelca rozgrywek.

 

W zakończonej edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej klas III wzięło udział 55 uczniów dzierżoniowskich szkół podstawowych. Najzdolniejsi uczestnicy biorą już udział w treningach UKS Lechia Dzierżoniów doskonaląc rzemiosło piłkarskie pod okiem trenerów piłki nożnej. W ramach rozgrywek rozegrano 30 meczów, w których strzelono łącznie 113 bramek. Daje to średnią 3,76 bramki na mecz. Dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom i opiekunom za czynny udział w rozgrywkach.

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. SP5bc
  2. Sp5af
  3. SP9e
  4. SP9a
  5. SP3
  6. SP1abc

 

Impreza organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, Miasto Dzierżoniów oraz UKS Lechia Dzierżoniów, a finansowana ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

 

Skip to content