Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów

+48 74 645 05 40

Mikołajkowe Zawody Pływackie

Archiwa

W sobotę 10 grudnia 2022 roku na Basenie Krytym w Dzierżoniowie odbędą się Mikołajkowe Zawody Pływackie dla zawodników zrzeszonych w klubach.

Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 10:00.
Na starcie zawodów staną młodzi pływacy, którzy wystartują w 18 kategoriach, zróżnicowanych ze względu na wiek (roczniki 2013, 2014, 2015, 2016 i młodsi) oraz style pływackie (dowolny, grzbietowy, motylkowy, klasyczny).
Otrzymaliśmy zgłoszenia z wielu miast Dolnego Śląska, w tym z Wałbrzycha, Jeleniej Góry, Trzebnicy, Kłodzka, Świebodzic oraz od naszych lokalnych klubów pływackich.
Najlepszych 6 zawodników i zawodniczek z każdej kategorii otrzyma dyplom, natomiast zawodnicy z miejsc I-III dodatkowo medale oraz nagrody rzeczowe.
Młodzi pływacy, oprócz osiągnięć indywidualnych, będą walczyć o punkty dla swoich klubów do klasyfikacji drużynowej, której zwycięzca dostanie pamiątkowy puchar.
Regulamin zawodów znajduje się na stronie www.hotelosir.pl.
Organizatorami imprezy są Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, Miasto Dzierżoniów oraz Klub Pływacki MKS „Dziewiątka” Dzierżoniów, a współfinansowana jest ona ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

Skip to content